Şimdi Ara

EVLENMEK ÜZERİNE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
4
Favori
9.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .Tolstoyevski.

Haklısın hocam
    EyvAllah hocam her sey diledigin gibi olur umarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mimar SaNAN kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam cevabınız için.Mantıklı sebepler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam
    Umarın sen de Nermine kavuşursun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Tolstoyevski.

İnşallah hocam
    Umarın sen de Nermine kavuşursun
    Kim bilir

Aslinda olamazlan

Cennette bile olamaz sanırım

:(

Her neyse umarım bilgece sevmeyi ogrenirsem benim olmasi onemli olmaz sevgi eyleminin icinde eriyerek bizzat sevgi olundugunda direkt olarak sevmeden keyif aliyorsun sanirim mecnun şems mevlana gibi insanlarin aski bu tarz bir aşktı

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Qhsushsbshjsud8cxudhshsbsnsk

İlahi hocam ya

Zaten ağlayışı inanilmaz... Masumiyet...

ama mutluyken daha güzel tabi

Karidan bol sey yok 3.5 4 milyar kadin var ama sorun şu kalbim ona ısındı

Yav gelir burda dhde asik insanlarla saatlerce afedersin maytabül şahane gecerdim aska arkadasliga gram inanmazdim su basima gelene bak

Alıntıları Göster
    hacı sen gel benle takıl 1 haftada sana o ağlak karıyı unuttururum. yeni manitalara dalarsın.. HAYAT BOŞ POMPALA COŞ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SISU -- 25 Haziran 2019; 1:36:26 >

• Hocam doğru diyorsunuz değer verdikçe alttan aldıkça insanın tepesine çıkıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaphire

Hocam doğru diyorsunuz değer verdikçe alttan aldıkça insanın tepesine çıkıyorlar
    ne tepesi hocam. kullanıp atıyorlar seni kenara. sen de ben nerde hata yaptım diye düşünüyorsun. en iyisi sallamayacaksın.
  • Aynen öyle isteyene yol hazır

• quote:

Orijinalden alıntı: SISU

hacı sen gel benle takıl 1 haftada sana o ağlak karıyı unuttururum. yeni manitalara dalarsın.. HAYAT BOŞ POMPALA COŞ...

Alıntıları Göster
    Ahshdhshhaus sesli güldüm hocam

Ama unutmak istemiyorum ki sevmek istiyorum zaten

Yine de cok cömert bir teklif arkadaslarimi disarda kafeye çağırıyorum gelmezler sen bana gel ortamlara akalim diyorsun reyiz cok teşekkür ederim saol varol

Baya da kafani sisirdim gece gece derdime ortak oldun gerçekten teşekkür ederim seni unutmam artik forumda gördükçe dibinde biterim

Üzülme sivaslı unut nermini

• quote:

Orijinalden alıntı: W00DPECKER

Üzülme sivaslı unut nermini
    Üzülmek gibi değil de reyiz aşk acısı işte

Unutmak pek istemiyorum aslında bir daha o haric kimseyi sevmek istemiyorum benim icin cok mükemmel biri... Ama muhtemelen bu da geçer bir gün hayat cok garip ne tutkular ne sevgiler bir anda olmasa bile yillar yillar asindirmayla yok oluyor

Ufak bir celik parcasinin ruzgarla daga çarpa carpa dagi once dagitmasi sonra un ufak dumduz etmesi gibi inanilmaz bir sey hayat her dusunceyi her duyguyu elimizden alıyor keske nermini almasa ama alacak eger onun en azindan yaninda olamazsam

Asil üzücü olan üzüntü duyulmasi gereken sey bu bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 25 Haziran 2019; 2:7:50 >
    Sen bunları nermine söyledin mi hiç

• quote:

Sen bunları nermine söyledin mi hiç
    Nasil söyleyeyim ki hocam dizi karakteri o hemde 2006da kaldı

Ama belki aramizda daglar yillar zamanlar mekanlar insanlar gerceklik evrensel farklar varken beni ona sarılırken gören bir beyaz güvercin olur

Neden sordun bunu sence o gercek olsa gitsem böyle böyle anlatsam sevgimi sever miydi beni?

• whatsapp dan devam edin bence
    Severdi tabi sevmez olur mu hatta cizgi film karakteri bile olsa sana hayır diyemezdi

• quote:

Severdi tabi sevmez olur mu hatta cizgi film karakteri bile olsa sana hayır diyemezdi
    EyvAllah hocam iyi o zaman

Zaten bir önceki sevdiğimde cizgi film karakteriydi ama onu bir anda aniden unuttum çünkü cok siddetli ama kisa sure sevdim ve uzun sure ayri kaldık

Her neyse iyi geceler

• Hayatımda sadece bir kızı sevdim oda olmadı.Evlenmeyi düşünmüyorum.Zaten çoğu kullanıp atma peşinde.Benimde kafa karı dırdırı derdi çekecek kafa değil kafam götürmiyor.Böyle iyi.
  • Evlenmek hayati paylasmaktir. Paylasmayi sevmeyen bir insansaniz hicbir es sizi mutlu edemez.

Karim aldattigi icin cok kotu, alcak bir insandi, ama ben herkesi aldattigim icin cok mutluyum diyen ikiyuzlu kafayla yurumez.
  • Hollanda'ya yerleşebilmek için evlendim , sonrasında da aşık olduğum için evli kaldım.

• Yeni jenerasyon türk kızlarıyla evlenilmez çoğunluğu seni cüzdan ve emeklilik ikramiyesi görür! Boşandınmı devleti arkasına alıp bütün mal varlığına konar “benim mal varlığım yok” diyorsanda olunca konar, maaşına konar olmadı hapis yatarsın hayatın maf olur. Git ecnebi bi rus ukraynalı al daha dürüstler en azından çeker gider gittiğindede kene gibi yapışmaz arkandan malın mülkün için.
    Bide şöyle bi durum var çocuğun varsa onu sana silah gibi kullanır evlat hasretiyle yanarsın! Hukuku yasayı çiğner hakimi savcıyı mahkemeyi tanımaz ama devlet kadına hiç birşey yapmaz! Senin tek ufacıcık bi hareketinle 6284 numaralı kanunla direk uzaklaştırma ve hapis. Boşverin bir gün evlenmeyi hergün evlenin resmi olmasın yeter!
    Not: Boşanmış ve bu durumları yaşamış biriyim buda benden arkadaş, dost tavsiyesi olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ike -- 25 Haziran 2019; 5:19:21 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.