Şimdi Ara

EVLENİP BOŞANMIŞ VE 4 YAŞINDA ÇOCUĞU OLAN BAYANLA EVLENMEK (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
252
Cevap
13
Favori
57.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HALA CVP GELMEMİŞ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Origami Killer

HALA CVP GELMEMİŞ

hortlatıyorsun konuyu daha beter merak ediyorum, yapma böyle şeyler bana yazık ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih_

Bu bayan ile yaklaşık olark 7 aydır tanışıyorum.
    Bunun son 6 ayı oldukça yakınız.
    Daha önce iş arkadaşlığı çerçevesinde olan ilişkimiz vardı.
    Bayan o dönemde de benden etkilenmiş ve herşeyini (daha doğrusu iş hakkında. özel konularda var ama o kadar çok değil) bana danışır olmuştu.
    Ben bu dönemde kadını sevdiğimi anladım ve açıklamadım.
    Ancak bir konuşmamız sırasında birden ikimizde birbirimize açıldık.
    Kadın iki gün sonra geldi ve pat diye olacaksa ciddi olsun gibisinden laflar söyledi.
    Herşeyi birden üzerime yıktı yani.
    Evleneceksek bu ilişkiyi devam ettirelim ben flört falan bilmem dedi.
    Bir keresinde de aileme kendisinden sözedip etmediğimi sormuştu.

arkadaş ben o boku afedersin aylar önce yedim..benim konuştuğum kişinin 7 yaşında kızı vardı,eğer hemen ciddi ilişki evlilik diyorsa bence bir otur düşün..çünkü ben eski kız arkadaşımda daha tanışmamızın 1.ayında ciddiysen konuşalım 3.günlük olacaksa olmasın demişti,ve ailemle sorun yaşadım bu yüzden,çok dikkatli ama önemli olan,sana eski eşinden bahsediyormu eğer çok bahsediyorsa bilgi etkisinden psikolojisinden kurtulamamıştır..ha benim ilişkime ne oldu tam sözlenilecek anda bir anda ben yapamıyorum artık filan dedi..bende umursamadım çünkü 4 aylık ilişkinin son 1 ayında benden uzak durmaya başlamıştı ve kendini soğuttu..sana tavsiyem eğer çok seviyorsan ailen ile tanıştır ama söyleme çocuğu filan var deme baktın annen kıza karşı ısındı o zaman bahset evlenip ayrıldığını,sonuçta anne baba bu çocuğunun mutlu olmasını ister...

• Arkadaşlar sağolun yorumlarınız için. Gelişmeleri yazacağım en azından merak eden ya da bu durumda olupta tecrübelerden faydalanmak adına...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

çocuğu olan kadınla evlenmek dini açıdan sevaptır çünkü kadın çocuğuyla ortada kalmaması lazım ve senin ona bakman doğru olandır
    peygamber efendimizde 4 kadınla evlendi ama bunu yapmasındaki neden kadınların sokakta kalmaması ve bakıma ihtiyacı olmasıdır sohbetlerde anlatıyorlardı

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: dix1

quote:

Orijinalden alıntı: baris195

çocuğu olan kadınla evlenmek dini açıdan sevaptır çünkü kadın çocuğuyla ortada kalmaması lazım ve senin ona bakman doğru olandır
    peygamber efendimizde 4 kadınla evlendi ama bunu yapmasındaki neden kadınların sokakta kalmaması ve bakıma ihtiyacı olmasıdır sohbetlerde anlatıyorlardı

+1

gördüğüm en mantıklı yorum.
  • Var mı gelişme
  • ne oldu? evlendiniz mi anlat bağalım
  • quote:

Arkadaşlar sağolun yorumlarınız için. Gelişmeleri yazacağım en azından merak eden ya da bu durumda olupta tecrübelerden faydalanmak adına...

(yazmadı)
  • Kadın 2 çocuğu arasında ayrım yapmaz ama sen yaparsın, yapmam deme yaparsın. Çocuk 18den büyük olsa pek sorun olmazdı, herşeyin farkında olacağı için ama küçük be kardeşim ,yürümez o iş
  • simerazzı kullanıcısına yanıt
    O işi kapattım, kadın benim üzerime başkası ile evlendi ve boşandı bile.
    İyi ki evlenmemişim, hayatım yanacaktı.
  • Bayan değil kadın

Şaka bir yana sıkıntı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cocuk isi sikinti millet kendi cocuguna bile bakmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

O işi kapattım, kadın benim üzerime başkası ile evlendi ve boşandı bile.
    İyi ki evlenmemişim, hayatım yanacaktı.

Resmen son anda kurtulmussun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

Saçmalama dostum başkasının girdiği deliğe asla girme az biraz grurlu ol

Lol

• O kadar yorum gelmiş artık okumuyordur ama ben yazayım yine de. Çocuğu varmış şöyleymiş böyleymiş bunlar hikâye. Buraya konu açtıysan kafana takılmış demektir. Dediklerini en güzel süsleyen ve en çok denilen şeyi belirli bir süre sonra içine yedirip bir karar vereceksin ama hep aklında o soru olacak acaba tersini mi yapsaydım? Kafanda soru işareti varsa bir işi yapma. Ancak ne zaman soru işaretleri çözülür aydınlanma yaşarsın o zaman tarafını seç. Bunu otur kıza anlat benim kafamda bir sürü soru işareti var bu kolay bir karar değil beni anlamalısın biraz daha birlikte vakit geçirip bu ilişki nereye gidiyor görmek istiyorum dem Eğer kabul etmezse o bir seçim yapmıştır ve o seçim sen değilsindir!

Edit son sayfayı okumamıştım ama bu burada dursun belki biri okur işine yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi They Killed Kenny -- 7 Ağustos 2017; 23:15:47 >
  • Yahu 4 çocuğu olan kariyla evlenilir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son durum nedir hocam evlendinizmi
  • Cloud Nine kullanıcısına yanıt
    Hocam evlendiniz mi peki bu hikaye iyi bittimi

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.