Şimdi Ara

EVLENİP BOŞANMIŞ VE 4 YAŞINDA ÇOCUĞU OLAN BAYANLA EVLENMEK (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
13
Favori
57.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yazınca farkettim konu eskiymiş 8 yıl geçmiş arkadaşın ben yaptığı merak konusu inşallah evlenmemiştir.
  • O kadar okudum okudum bir baktım 8 yıl önce yaşanmış bir olay daha da merak ettim en son yorumlara baktım aradığım cevabı bulamadım detaylı şekilde anlatır mısın kardeşim olaylar nasıl gelişti, deneyimlerini anlatır mısın
  • Konuya gelen arkadaşlar özet geçiyorum: Olmadı. İyi ki de olmamış. Ayrıca bu bayan benden sonra başka biri ile evlendi ve boşandı da.

Konuyu okuyan yazan tavsiyede bulunan herkese çok teşekkür ederim.

Not: Hikayenin sonunu merak edenler için konuyu güncelleyeceğim ancak yapamıyorum. En kısa zamanda İnşallah.
  • melih_ kullanıcısına yanıt
    Siz daha sonrasında evlendiniz mi?
  • Ömrünün yarısındasın zaten. Şurda bi bu kadar daha zaman kalmış. Bana kalırsa düşünerek kafayı yemektense şans vermelisin. olursa olur olmazsa zaten en azından pişmanlık duymazsın. Belki de gerçekten iyi gelecek insandır. Yaşamadan bilemezsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih_

Konuya gelen arkadaşlar özet geçiyorum: Olmadı. İyi ki de olmamış. Ayrıca bu bayan benden sonra başka biri ile evlendi ve boşandı da.

Konuyu okuyan yazan tavsiyede bulunan herkese çok teşekkür ederim.

Not: Hikayenin sonunu merak edenler için konuyu güncelleyeceğim ancak yapamıyorum. En kısa zamanda İnşallah.
    güncelle reis severiz böyle hikayeleri.

iyi yapmıssın bu kadınlar cok fena benimde basıma cocuksuz hali olayı geldi. bakireliğini kaybetmiş bi arkadaş az kalsın hayatımı karartacaktı. cidden bazıları seytan bunların
  • Çok riskli dediklerin büyük sorunlar daha doğrusu sorun oluşturma riski var özellikle ben şu keriz olayına çok kafam takılırdı içim rahat etmezdi ama anladığım kadarıyla maaşlarınız aynı ?
  • çocuğu var ve kendisine bakması için birini bulmak zorunda,
    hep aynı senaryo efendi adam bulup kendini yamama/garantiye alma peşinde kadınlar.
    çocuğu olduğu için durum sıkıntı bence ona babalık yapmak ayrı bir sorumluluk,
    kadının eski eşiyle neden ayrıldığını biliyor musun? yarın öbürgen kapıya gelirse?
    çok zor bir durum yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 1 Haziran 2018; 11:16:32 >
  • Başkasının çocuğuna bakmak nedir ya
  • evlen. evlenmede hiçbir mahsur yok. peygamber efendimiz de kendinden yaşça büyük ve çocukları olan kadınlarla evlilik yapmıştır.
  • Evlende gör, burdakilerin deidigiylemi karar vereceksin? DH herkese evlenmek enayilik dedide kimse evlenmedimi . Evlen, cikan sorunlara göre güncelleme yaparsin . Ne sorun cikacagini varsayimlarla bilemezsin, kadinlar mantiksal varliklar degildir, duygusaldirlar.
    Hocam peki başka birisiyle evlendinizmi yoksa bekarmisiniz
    Aga hadi bekliyoruz neler oldu anlat yavv
    Bekliyoruz hocam
  • hocam meraktayız
  • son durum ne komple detay istiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

Up Beyler 7 yıl sonra gelen güncellemeyi bekliyoruz :)
    Hocam 10 ay önce bana bunu yazdırmışsın.Ama ne olduğunu tam yazmamışsın :D

yine yazıorum up sonucu bekliyoruz
  • Ben aile mahkemesinde calisiyorum söyle soyleyeyim hocam.

1. Bosanma sebebini arastirin hatta gerekirse mahkemeden bosanmanin gerekceli kararini aldirın okuyun onceki evliligi niye bitmiş.

2. Cocuk 4 yasinda. Annenin de etkili yardimiyla aranizda oz baba-cocuk iliskisine benzer bir iliski gelisebilir.

3. Kadinin eski eşi, evlenmesini kiskanclik durumu hakine getirip size yansitabilir rahatsiz edebilir. Cocugu sizden uzaklastirabilir velayetin degistirilmesini talep edebilir. Yasi kucuk oldugu icin simdi yapamasa bile cocugun ergenlik doneminde sizle cocugun arasini acabilir bu da evliliginize yansir en cok bu konularda sorun yasaniyor. Bu konuyu da iyi arastirin adam kimmis, anlasmali mi bosanmislar, problemli mi vs. Vs..
    Geçmiş olsun hocam,

Güncellemeni bekliyoruz.
  • up tecrübeleri bekliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.