Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.769
Cevap
571
Favori
590.645
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dropofblood89

160x200 bazali karyola almak istiyorum. Butcem en fazla 1800 tlz

İkeaya gittik ama malm modeli 3999 olmus, brimnes de 2 kusur. Her sey asiri pahali. Brimnes de cekmeceli daha az sey alacaktir

Butceme uygun, bazali karyola ya da şik modeli olan bazalar nereden alabilirim. Bu fiyata var midir.

Yatagimiz var yardimci olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• orhanyıldız kullanıcısına yanıt
    Tema ne olacak?

Kibrithane, Fenerbahçe parkı, Koç müzesi, icadiye caddesi, Fener-Balat vs.
  • sosyal hayatı destek kredisi kapsamında mobilya alımı yapmak istiyorum. bunu kullanan ve nasıl olduğu ile ilgili kısa bilgi verebilecek var mı?

• LawlietRyuzaki kullanıcısına yanıt
  • Arkadaslar nisanlimin ailesiyle dugun alisverisine gidilecek
    Alisveriste bohcalik esyalar alinacak
    Yer istanbul
    Onerebileceginiz yerler varsa simdiden tesekkur ederim
  • serguzest3x S kullanıcısına yanıt

İstanbul'da bu işin adresi Eminönü Mahmutpaşa çok yer gezmeleri ve iyi pazarlık etmeleri lazım her türden eşya orada mevcut hocam..

• BEKO TELEFON HARİÇ TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ %20 NET İNDİRİM KODU 500 TL SATILIK ( 1 ADET KOD BULUNMAKTADIR )

• Ankarada kır düğünü yapabileceğim mekan var mı önerebileceğiniz?

• tanselolcum T kullanıcısına yanıt

Hocam örneğin bekodan düğün paketi aldık 20 bin karşılığında %20'si ciddi bi rakam 4.000 TL indirim yapıyor mu kod emin misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: serguzest3x

Arkadaslar nisanlimin ailesiyle dugun alisverisine gidilecek
    Alisveriste bohcalik esyalar alinacak
    Yer istanbul
    Onerebileceginiz yerler varsa simdiden tesekkur ederim

Hocam gidin Eminönü gezin bir gün maksat adet olsun ama hiçbir şey satın slmayın sonra her şeyi internetten sipariş verin çok daha ucuza. Vallahi şahsen biz öyle yaptık. Dışarıda geze geze bir şey bulunmuyor ve esnaf kazıklayacak adam arıyor.

• spawn_67 S kullanıcısına yanıt
    Var dostum geç oldu ama lazımsa yardımcı oluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Constantine34

Hocam örneğin bekodan düğün paketi aldık 20 bin karşılığında %20'si ciddi bi rakam 4.000 TL indirim yapıyor mu kod emin misiniz ?

Hocam evet yapıyor , dilediğiniz ürünleri pm atarsanız size ekran görüntüsü atabilirim

• Merhaba arkadaşlar, tezgah altına yeni mutfak dolabı yaptırdık, mini fırını da ocağın altında olacak şekilde yer yaptırdık içine koyacağız. Ustaya yanlardan da 2 cm bırak demiştik ama usta kendi kafasından toplamda 1 cm bırakmış. mini fırın dolapta sıkıntısız çalışır mı sizce problem olur mu. İnternetten buldum fotoğrafı bu şekilde olacak tamamen.

• Karı yokkii

• Arkadaslar İzmir'de deniz kenarı kir düğünü için uygun mekan önerisi olan var mı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar kız arkadasımla yeni Atölye açtık Kendisi işinde mahir bir moda tasarımcısı. Gelinlik - Abiye - Kınalık özel dikimler yapmaktayız. Evlilik Hazırlığındaki arkadaşlar bizlerle kesinlikle iletişime geçip fiyat almalarını tavsiye ederim.

Ülkenin her yerine uzaktan dikim yapabiliriz sizin sadece ölçülerinizi vermeniz yeterlidir. İsterseniz Atölyemize gelip çayımızı içebilirsiniz sizi ağırlamak isteriz.

Her model özel dikim yapılmaktadır.

İnstagram hesabımız. www.instagram.com/gelinlik_evim

Mesajınızda Donanımhaber den geldiğinizi belli ederseniz sevinirim sizlere uygun fiyatlar verilecektir.  

• Play Hard kullanıcısına yanıt

hocam çok güzel ürünler seçmişsin valla ne kadara patladı bu 3 'ü bu cresta mobilyadan?

• Twonokta kullanıcısına yanıt
    1 yıldır arcelik kullaniyorum, memnunum herhangi bir sorun olmadi su ana kadar. En az camaşır makinesi kadar gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: novacropland

hocam çok güzel ürünler seçmişsin valla ne kadara patladı bu 3 'ü bu cresta mobilyadan?

17 bin TL hocam. Ancak teslimat süreci biraz sıkıntılı oldu sözleşilen tarihten sonraki 10 günlük süreç içinde 4 sefer parça parça teslimata geldiler. Hem çalışıp hem de bu şekilde olması can sıktı. Haberiniz olsun.

• shopsiemens S kullanıcısına yanıt

Hocam; ankarada fiyat aldım dün sizin fiyat listeniz ile karşılaştırdığımda;

Model;

Buzdolabı : KG76NAIF0N

Çamaşır Makinası : WG52A2XVTR

Bulaşık Makinası: SN23II60KT (2021 model olacakmış)

14,650TL fiyat aldım sizin listelere baktığımda 15,150 TL tutuyor. bu modellerde fiyat farkını etkileyecek bir durum var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sar1Lac1 -- 26 Mart 2021; 9:55:5 >
  • 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.