Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.492
Cevap
562
Favori
533.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1509
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 99
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 38 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 43
  • Favoriye Eklediklerim 562
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • formydemons (102 mesaj) umityasar (99 mesaj) kral1840 (96 mesaj) escanor_ (56 mesaj) fasakasa (52 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1912 mesaj) Mobil (1712 mesaj) Tablet (109 mesaj) Mini (166 mesaj) Uygulama (263 mesaj) (9 mesaj) (16 mesaj)
  • @
35 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya
Giriş
    230 Mesaj
    Boschtaj yardımcı olabilecek kimse var mı acaba İstanbuldayim. Komple beyaz eşya ve mutfak eşyaları alınacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    130 Mesaj

Hocam ben de bu firmadan Electrolux marka buzdolabi alacaktim 6bin kusur civari, Google'dan bir arama yapip dukkan fotograflarini bulmis, hanim israr ettigi halde almamistim. Demek ki son anda kurtulmusuz beladan.
    |
    |
    Madesti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    122 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yaneolacaagdi

Hocam ben de bu firmadan Electrolux marka buzdolabi alacaktim 6bin kusur civari, Google'dan bir arama yapip dukkan fotograflarini bulmis, hanim israr ettigi halde almamistim. Demek ki son anda kurtulmusuz beladan.

Smartevim den kaçın, Trendyol dan ayrı kaçın. 300 lira yüzünden kendinizi mağdur etmeyin. Gidin mağazadan alın. Bir sorun olduğundan en azından alıp götürüp yenisini getiriyorlar.

|
    |
  • Yüzbaşı
    366 Mesaj

Bilindik sitelerde en ucuz tektaşlar 1500 lira civarı. Bunlardan birini almayı düşünüyorum. Daya iyi bir önerisi olan var mı?

• Onbaşı
    32 Mesaj

|
    |
    somnus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• İstikbal, mondi, bellona, vivense gibi firmalarla ilgili şikayetleri çevrenizden ve internetten sıkça görüyorsunuzdur. Kesinlikle uzun vadeli, kaliteli mobilya alacaklar inegöl mobilyası tercih etsinler. Bursada çok firma var; yurtdışına da ihracat yapanların sayısı az. Miss mobilya, mobilyalarımız inegölden , mobilya sepetiniz, tibasin gibi firmalar uygun fiyata, iyi ürün veriyor, araştırmadan karar vermeyin. Yıllarca mobilyalarınızda zaman geçireceksiniz, araştırmaya da zaman ayırın derim.

|
    |
    etyemez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    847 Mesaj

Tavsiyeleriniz icin teşekkürler
    Yıldız mobilyadan siparis ettik. Gelince göreceğiz
    Nasildir ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    inegol_mobilya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    515 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: etyemez

Tavsiyeleriniz icin teşekkürler
    Yıldız mobilyadan siparis ettik. Gelince göreceğiz
    Nasildir ki

Yıldızı çok araştırmıştım bir ara kendim de gittim mağasına baktım çok kalitesizdi ürünleri umarım aldıklarınızı sorunsuz kullanırsınız hocam.

|
    |
  • Er
    1 Mesaj

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanselolcum -- 25 Aralık 2020; 22:25:41 >
  • Teğmen
    101 Mesaj

Verebilirsen çok iyi olur
    |
    |
    tanselolcum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    201 Mesaj
    Merhabalar arkadaşlar bende mobilya arayışına girdim sizlerden kaliteli markalar hakkında fikir almak isterim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    585 Mesaj
    Alyans alırken fark eder mi kuyumcudan kuyumcuya. Normal sarı klasik alyans

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    225 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fox_doctor

Alyans alırken fark eder mi kuyumcudan kuyumcuya. Normal sarı klasik alyans

eder tabii ki hocam. Çeyrek bile ediyor :)

|
    |
  • Yüzbaşı
    575 Mesaj
    Arkadaşlar hayırlısıyla nikah tarihimizi aldık, Allah' tan bir aksilik olmaz ise 22 Mart girişli 4 gece 5 gün şeklinde balayı oteli arıyorum. Kıbrıs için odaklandım, o tarihe kadar inşallah kısıtlamaların kalkacağını ümit ediyorum.

Sizce etstur üzerinde mi almalıyım yada o dönem in önerebileceğiniz başka yerler var mıdır.

Kıbrıs ta 3.5 - 4 bin arası fiyatları 9 üstü puana sahip yerler için gördüm ets de ekstra indirim kodu, kampanya vs bulabilir miyim.

Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi.
    |
    |
  • DH Yönetici
    7644 Mesaj

2499 TL Windsor 1480 A+ Nf Buzdolabı (432L)

https://www.hepsiburada.com/windsor-1480-a-nf-buzdolabi-p-HBV00000VV4HV?magaza=VSOUTLET

1449 TL Windsor WS 2710 7 kg 1000 Devir A+ Çamaşır Makinesi

https://www.hepsiburada.com/windsor-ws-2710-7-kg-1000-devir-a-camasir-makinesi-p-HBV00000W00OT?magaza=VSOUTLET

1399 TL Regal PRATİK BM 210 Bulaşık Makinesi

https://www.regal-tr.com/regal-pratik-bm-210

2x2099=4198 TL Madrid Koltuk Takımı Lacivert (İki Üçlü İki Tekli)

https://www.vivense.com/madrid-koltuk-takimi1-modeli.html

4940 TL Eti Sürgülü Yatak Odası Takımı (2 Komodin+1 Sürgülü Dolap+Karyola+3 Çekmeceli Şifonyer + Ayna)

https://www.vivense.com/eti-surgulu-yatak-odasi-takimi-modeli.html

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |

• Çavuş
    49 Mesaj

Arçelik - Beko internet sitesinde ve şubelerinde geçerli %15 indirim kodu mevcuttur arkadaşlar. Beyaz eşya alımında ciddi indirim oluyor. İhtiyacı olanlara yardımcı olurum.

|
    |
  • Çavuş
    74 Mesaj

arçelik (beyaz eşya - küçük ev aletleri- ısıtma soğutma- ankastre setler- çeyiz paketi- revizyonlu ürünler ) fiyat konusunda yardımcı olurum arkadaşlar, 35 yılllık beyaz eşya geçmişiyle 11 yıldır pazaryeri, 4 yıldır da kendi sitemiz üzerinden arçelik ürünlerin satışını yapıyoruz. Fiyat politikamız gereği kıyaslama sitesinde arçelik ürünlerde her zaman liste başıyız. böylesi dönemlerde ne tasarruf ederseniz kardır.

https://www.iyifiyat.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byhayati -- 24 Aralık 2020; 12:11:14 >
    |
    |

• Yarbay
    3353 Mesaj
    Arçelik beko %15 indirim kodu 50 tl dir geçen ay 120 tlden satılmıştır son 1 hafta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj

Güzel paylaşımlarınız için teşekkür ederim, Mondi koltuk takımı indirimi nereden bulabilirim acaba?

|
    |
  • Teğmen
    196 Mesaj

Koltuk takımı için inegöl'de kaliteli mağaza isimleri verebilirim. Reklam olmaması açısından özelden yazacağım merak edenler mesaj atabilir. Ben koltuk takımını inegöl'den aldım. Çok kaliteli bir ürün. Fakat yatak odasını Enza'dan aldım.

Dipnot: Mobiliyum mağazası pahalı ama en kaliteli mobilyaları bulabileceğiniz yerdir. İmotim ise daha kalitesiz ürünlerin satıldığı yerdir. Pazar havası veriyor zaten gezerken. Bir de ertuğrul gazi caddesi varmış. Orayı gezmeye vaktim kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thermodynamiker -- 1 Ocak 2021; 17:43:18 >
    |
    |
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
bankacılar
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.