Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nightblueist Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.235
Cevap
562
Favori
490.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 19 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1416
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 99
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 43
  • Favoriye Eklediklerim 562
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • formydemons (101 mesaj) umityasar (99 mesaj) kral1840 (96 mesaj) escanor_ (53 mesaj) fasakasa (51 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1762 mesaj) Mobil (1631 mesaj) Tablet (109 mesaj) Mini (155 mesaj) Uygulama (258 mesaj)
  • @
Giriş
    390 Mesaj

Hediyelik için instagramda armagantasarim adresine bakabilirsin, websiteleride var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    burakkerden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eminönü git hocam orada bir sürü bu işi yapan yer var ben hepsini Yakupbabadan almıştım instagrama yaz çıkıyor..
    |
    |
    burakkerden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tam eşya alacaktım buzdolabı fiyatları artmış gibi ve seçenek de az. Dondurucu kısmı büyük, en az 500 litrelik bir buzdolabı bakıyorum. Tavsiyeniz var mı arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Beyaz olanı 3100TL almıştık 2 sene önce. Beyazı bulunur belki uyguna yine. Biz memnunuz boyutu gayet yeterli geldi bize..
    https://www.bosch-home.com.tr/urun-listesi/kampanyalar/ozel-indirimli-urunler/KGN56VL30N?breadcrumb=bosch_kampanyali_buzdolaplari
    |
    |
    Paramedik 112 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar, Bursa'da avize ve halı alabileceğim uygun bir yer var mı önerebileceginiz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj

1 ay önce gri versiyonunu aldım. 5500 en dip fiyattı. Uçmuş resmen.

|
    |
    brkprlk35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    165 Mesaj
    https://www.arcelik.com.tr/no-frost-buzdolabi/570505-eb-buzdolabi
    https://www.arcelik.com.tr/camasir-makinesi/9103-d-camasir-makinesi
    https://www.arcelik.com.tr/bulasik-makinesi/6344-bulasik-makinesi

9200 e aldım üçünü. İstediğin kadar bekletebilirsin dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berlin93 -- 16 Ağustos 2020; 21:15:2 >

• DH Yönetici
    7564 Mesaj
    |
    |

• Yarbay
    4033 Mesaj
    Arkadaşlar tekrardan merhaba,

Düğün davetiyesi için tavsiye edebileceğiniz firma/internet adresi var mı acaba?

Bulunduğum ilçe de davetiye işi yapanların çoğu istanbul veya başka illerde ki davetiyecilerden alıyorlar ,kısaca onlarda internet üzerinden hallediyorlar üstüne kâr koyarak hallediyorlar.

Davetiye alıp,memnun kaldığınız yerleri tavsiye ederseniz iyi olur,benim gibi bir çok kişi var böyle tavsiye arayan.

Şimdiden teşekkür ederim.
    Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…

• Yarbay
    4033 Mesaj

Eşim de ocak ayında bu üçlüyü ve üstüne bir de mikrodalga fırını 8500 civarına almıştı.hatta bir de çaycıyı üstüne hediye verdiler.

sadece çamaşır makinesinin modeli farklı bizimki 9103yp.

Açıkcası ben alacak olsaydım arçelik yerine başka markalara yönelecektim,ama kız tarafı aldığı için onlar arçelik taraftarıymış ordan aldılar,bende sesimi çıkarmadım
    |
    |
    Berlin93 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…
  • Çavuş
    63 Mesaj

05523444103 İlk adım davetiye ben buraya yaptırdım hocam piyasada araştırdım en uygun fiyatı veren bu firma oldu çok ilgili bir firma

|
    |
    :Fatih: kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bı hafta içinde hallettik. 1 günde elden teslim ettiler. Kargo ile de çalışıyorlar sanırım. Tasarım konusunda bu kadar özgür bırakan ilk davetiyeci. Geneli; yok onu koyamayız. Yok şu olmaz. Maliyet yükselir bilmem ne dediler.. bu arkadaşlara nerdeyse sıfırdan davetiye tasarlattık. Fiyatlar da piyasa fiyatı. Asla şişik değildi. Yeri İstanbul bayrampaşa Matbaacılar sitesinde.

İnstagram ismi de; lidadavetiye. Memnun kalacağınızı düşünüyorum. Mutlaka bir bakın derim.

|
    |
  • Teğmen
    165 Mesaj

Vallahi bende farklı markalara bakıyordum ancak Arçelik iyidir diye genel bir algı var herhalde. Bende çok üstelemedim. Fiyatlar da çok değişken. Alalı 1-1.5 ay oldu, şimdi baktık 300 lira oynuyor arada.
    |
    |

İlginiz için teşekkür ederim arkadaşlar.

@black26 @yasinoznalcin

açıkcası benim arçelik beko vestel gruplarına biraz önyargım var.Kendi evimizde başka markalar kullanıyoruz memnunuz genel anlamda. Bakalım arçelik nasıl olacak.Fiyatlar da ocak ayına göre bayağı artmış gerçekten.

@Berlin93

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :Fatih: -- 18 Ağustos 2020; 11:57:42 >
  • Yarbay
    2599 Mesaj
    bugün beğendiğimiz bir evi tutmak üzere, ev sahibi ile görüştük. Kontrat aşamasında, kira kontratından ayrı olarak boş bir senete imza atmam gerektiğini söyledi. "Kira kontratı ne için var? Bu şekilde beni 2 kez borçlandırıyorsunuz" dedim. "Daha önceki kiracılarıma böyle yaptım" dedi. Ben de "biz de ev kiraladık, bu dediğiniz olayı hiç yapmadık" dedim.

Arkadaşlar haklarınızı bilin. Boş senet sepet aman ha, sakın imzalamayın.
    |
    |

Orijinalden alıntı: :Fatih:

Arkadaşlar tekrardan merhaba,

Düğün davetiyesi için tavsiye edebileceğiniz firma/internet adresi var mı acaba?

Bulunduğum ilçe de davetiye işi yapanların çoğu istanbul veya başka illerde ki davetiyecilerden alıyorlar ,kısaca onlarda internet üzerinden hallediyorlar üstüne kâr koyarak hallediyorlar.

Davetiye alıp,memnun kaldığınız yerleri tavsiye ederseniz iyi olur,benim gibi bir çok kişi var böyle tavsiye arayan.

Şimdiden teşekkür ederim.
    https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/adilldavetiyeleri/%3Fhl%3Dtr

burdan 600 tanesini 300e yaptırmıştık geçen sene hocam. Şu an 350 falan olmuş iyi modeller :)

Ankara'da en çöp davetiyenin tanesi 1 küsür liraydı o zaman.
    |
    |

• Yüzbaşı
    999 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba beyaz eşya alacağım Bosch veya Arçelik düşündük. Tavsiye ettiğiniz model veya şuna dikkat et dediğiniz bir şey var mıdır

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: yasinoznalcin

11 eylül düğün tarihimiz. geçen hafta bizim yapacağımız yerde örnek bir düğüne katıldık. önceki senelerden hiç bir farkı yoktu. umarım eylüle kadar daha da iyi gider vaziyetler.

aldığım beyaz eşyaları yazmak istedim belki fikire ihtiyacı olan vardır.

bulaşık-fırın-ocak-damvlumbaz franke. (kiraladığımız evde bulunuyordu)

çamaşır makinası: Bosch WGA142X0TR : 2650tl

Buzdolabı: Bosch KGN56VI30N :5500tl

TV: Samsung 55Q60R :6100tl
    Hocam selamlar,

Merak ettim, düğünü ertelediniz mi ? bizim düğünde 26 Eylül'de diye baya ümitliydik fakat bu alınan kararlardan sonra pek yapma taraftarı değiliz.

Merhabalar,

Bizim hem istanbul, hem Ankara da birşeyler yapma fikrimiz vardı. İstanbuldaki düğün bu şartlar altında ( yemek ikramı yok-müzik yok) yapmaktan vazgeçtik. Sadece ankara da resmi nikah yapıp evimize geçeceğiz. Baya üzüldük ancak elden birşey de gelmiyor. Hayırlısı böyleymiş diyelim. Sizin de hayırlısı olsun. Bu şartlar altında yapılması baya zor

|
    |
    phila_boy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    8 yıl önce evlendiğimde beyaz eşyalarımı Bosch almıştım pişman oldum, sanki garanti süresine göre ayarlanmış gibi biter bitmez sorunlar başladı yedek parçaları çok pahalı bence 2 kez düşünün derim. Garantiyi 7 yıla kadar uzatırsınız ama 7 yıldan sonra artık yapılmıyor zaten. Arçelik Beko ürünlerinde yedek parça pahalı değil en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maniac_team -- 3 Eylül 2020; 17:23:41 >
    |
    |
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar

SEO kripto para haberleri Canlı Tv izle
Gülüş Tasarımı Sohbet Cancer Clinical Trials Radyo Dinle
Bu sayfanın mobil sürümü / mini sürümü

Version: 1.2.1039

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.