Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.759
Cevap
570
Favori
590.055
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlla ki birileri bakmıştır. Arnica tesla premium süpürge en uygun kaça var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arçelik

Buzdolabı 560 lt
    Çamaşır makinesi 9 kg
    Bulaşık makinesi 4 program lı

Toplamda 7750 fiyat verdi en son 3 gün önce bir firma. Sizce nasıl.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pi kullanıcısına yanıt
    999 tl altını bulamazsınız. banka kampanyaları ile -50 veya -75 e kadar düşürme imkanı var. ama makine canavar. tavsiye ederim.
  • regnar16 R kullanıcısına yanıt
    Maximum 1000e 100 veriyor hocam. Ama anneler günü geçsin belki bir indirim falan olur diyorum. Denk getirirsem alacağım ben de. 10 seneyi geçti arcelik vardı bizim. Sağı solu döküldü. Çekimi düştü biraz. Bu da bir 10 sene gitse yeter.

• Arkadaşlar ben daha önce Kütahya porselen takımı almıştım ve ne zaman bir tabak kırılsa ücret almadan değiştiriyorlardı Karaca takım almayı düşünüyorum ama orada eğer kullanım sırasında kırılırsa ücret talep ediyorlarmış acaba bu firmalar arası prosedür farkımı yoksa aldığım yerinin bana sağlamış olduğu faydamıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: engonge23

Arkadaşlar ben daha önce Kütahya porselen takımı almıştım ve ne zaman bir tabak kırılsa ücret almadan değiştiriyorlardı Karaca takım almayı düşünüyorum ama orada eğer kullanım sırasında kırılırsa ücret talep ediyorlarmış acaba bu firmalar arası prosedür farkımı yoksa aldığım yerinin bana sağlamış olduğu faydamıydı.
    Kütahya porselen kullanım sırasında kırılan tabağı mı değiştiriyor yoksa teslimat sırasında kırılan tabağı mı değiştiriyor ? Karaca teslimat sırasında hasar oluşursa değişim yapıyor ama dediğiniz diğer şey suistimale çok açık. Kullandım, yıprandı, kırıp değiştirebilirim o şekilde.
  • Yok benim tabak kırıldığında kurulan tabağı veriyordun yenisini gönderiyorlardı ayrıyeten garanti süresi kapsamında 2 yol bu süreç

• hardday kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam , hangi ürün kodları için bu fiyatları aldınız acaba paylaşabilir misiniz ? Hangi il bende bu ara beyaz eşya işini halletmeyi düşünüyorum da.

• Merhabalar herkese,
    Mobilya için Kelebek Mobilya'yı düşünenlere ürün fiyatlarında bayiden aldığınız fiyatların biraz daha altına nakliye & montaj dahil sağlayabilirim.
    İyi fiyat.
    Hangi il acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Model kodları ile daha iyi fikir alırsınız

• 11 Mayıs 2020 tarihinde:

İstanbul G.O.P. Arçelik bayiiden alındı
    2476 cei Buzdolabı
    9103 YPS Çamaşır makinası
    6344 I bulaşık makinası
    Toplam : 9.300 TL / kredi kartına 6 taksit / (ayrıca 250 TL arçelik TL kazandım, world card kampanyası ile haziran ayında kartıma yüklenecek)

+ olarak TV arcelik.com.tr den alındı 8-10 Mayıs Anneler günü kampanyasından almıştım ayın 9'unda.
    Model: A55L 8900 5A Diamond Pro / 4K Smart 55" 139 Ekran TV
    3.599 TL / kredi kartı 6 taksit

Dolar vs. yüzünden %20-30 zam gelecek deniyor, beyaz eşya alacak arkadaşlar elini çabuk tutsun. Evlenecek herkesin Allah yardımcısı olsun.

Mobilya için istanbul içi fiyatta yardımcı olabilecek ve tavsiye varsa desteklerinizi rica ederim

Saygılarımla,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phila_boy -- 12 Mayıs 2020; 0:21:49 >

• Hocam ben o zam gelecek korkusuyla tv aldım ve çok pişmanım geldiği yok ve kampanyalı diye aldım keşke almasaydım bazılarıda dükkanlar açıldığında başlangıçta sürdürülebilirliği sağlamak için kar oranlarını az tutacak diyen ekonomistlerde var

• Arkadaşlar merhaba full set beyaz eşya satın alacağım şu an almak için güzel bir zaman mı? Samsung ya da LG düşünüyorum marka güvenilirliği açısından tavsiye verebilir misiniz?

• Ek gümrük vergisi geldi içlerinde beyaz eşyaların neredeyse tamamı var zamlar ne olucak bize nasıl yansıyacak bilmiyorum benimde Temmuz'da düğün daha eşya almadım Allah yardımcımız olsun..
  • Beyaz eşya alacaklar ve aklında Bosch, Siemens markası olanlar serdar hocamdan fiyat alsınlar muhakkak. Bayiler ile arasında dağlar baya fark oluyor. Siemens bayisi kendisi.
    https://forum.donanimhaber.com/siemens-urunler-ve-cozumler--129651815-14#142621582

• Şöyle bir görsel var, bunun pdf halinde takvimi de var. Doğru mu yanlış mı bilmiyorum tabi.
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Aynen bana da geldi. Temmuzda kaldırılacak gibi duruyor. Ağustos 8 inde düğünüm. Bakalım neler olcak. Ama bence doğru değil o pdf. Fake kokusu geliyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrazyLeshRaC -- 12 Mayıs 2020; 13:54:49 >
  • 1 te..uz da acilacak diyolar internette cumhurbaskanligi yardimciligi yayinlamis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman127 -- 14 Mayıs 2020; 2:15:2 >
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Bu belgenin doğru olmadığına dair haberler dönmekte...
    https://www.haberturk.com/normallesme-plani-takvimi-turkiye-cumhurbaskani-erdogan-dan-kisitlama-kararlarina-iliskin-aciklamalar-2677690
  • 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.