Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hsnakpınar Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 iOS
4.979
Cevap
557
Favori
460.499
Tıklama
Giriş
    1770 Mesaj
    arkadaşlar düğün salonlarının eylülde açılacağıyla ilgili bi duyum aldım doğru mudur ertelemek zorunda mı kalacağız
    dün düğün salonuna mail atarak 25 Haziran'daki düğünü 1 Ekim'e erteledim. Size de imkan varsa yakın tarihli düğünleriniz için tavsiye ederim. Ne olacak bilinmez ama eğer düzelme olursa Haziran yerine Ekim'deki düğüne daha güvende gelir yakınlarınız.
    |
    |

Fox haber yaptı, nette dolaşan bazı tarihler de var ama resmi değil sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    lestet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    16229 Mesaj
    İlla ki birileri bakmıştır. Arnica tesla premium süpürge en uygun kaça var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    2376 Mesaj
    Arçelik

Buzdolabı 560 lt
    Çamaşır makinesi 9 kg
    Bulaşık makinesi 4 program lı

Toplamda 7750 fiyat verdi en son 3 gün önce bir firma. Sizce nasıl.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

999 tl altını bulamazsınız. banka kampanyaları ile -50 veya -75 e kadar düşürme imkanı var. ama makine canavar. tavsiye ederim.
    |
    |
    Pi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Maximum 1000e 100 veriyor hocam. Ama anneler günü geçsin belki bir indirim falan olur diyorum. Denk getirirsem alacağım ben de. 10 seneyi geçti arcelik vardı bizim. Sağı solu döküldü. Çekimi düştü biraz. Bu da bir 10 sene gitse yeter.

|
    |
    regnar16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    77 Mesaj
    Arkadaşlar ben daha önce Kütahya porselen takımı almıştım ve ne zaman bir tabak kırılsa ücret almadan değiştiriyorlardı Karaca takım almayı düşünüyorum ama orada eğer kullanım sırasında kırılırsa ücret talep ediyorlarmış acaba bu firmalar arası prosedür farkımı yoksa aldığım yerinin bana sağlamış olduğu faydamıydı.

Orijinalden alıntı: engonge23

Arkadaşlar ben daha önce Kütahya porselen takımı almıştım ve ne zaman bir tabak kırılsa ücret almadan değiştiriyorlardı Karaca takım almayı düşünüyorum ama orada eğer kullanım sırasında kırılırsa ücret talep ediyorlarmış acaba bu firmalar arası prosedür farkımı yoksa aldığım yerinin bana sağlamış olduğu faydamıydı.
    Kütahya porselen kullanım sırasında kırılan tabağı mı değiştiriyor yoksa teslimat sırasında kırılan tabağı mı değiştiriyor ? Karaca teslimat sırasında hasar oluşursa değişim yapıyor ama dediğiniz diğer şey suistimale çok açık. Kullandım, yıprandı, kırıp değiştirebilirim o şekilde.
    |
    |

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    Bedava Playstation Oyunları ||| Nasıl Daha Ucuz Oyun Alırım? ||| Dell Gaming 7566 ||| Anker SoundCore Vortex
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Çavuş
    77 Mesaj
    Yok benim tabak kırıldığında kurulan tabağı veriyordun yenisini gönderiyorlardı ayrıyeten garanti süresi kapsamında 2 yol bu süreç

|
    |

Merhaba hocam , hangi ürün kodları için bu fiyatları aldınız acaba paylaşabilir misiniz ? Hangi il bende bu ara beyaz eşya işini halletmeyi düşünüyorum da.

|
    |
    hardday kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    sunpa

Merhabalar herkese,
    Mobilya için Kelebek Mobilya'yı düşünenlere ürün fiyatlarında bayiden aldığınız fiyatların biraz daha altına nakliye & montaj dahil sağlayabilirim.

İyi fiyat.
    Hangi il acaba?

|
    |
  • Yarbay
    9239 Mesaj

Model kodları ile daha iyi fikir alırsınız

|
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    11 Mayıs 2020 tarihinde:

İstanbul G.O.P. Arçelik bayiiden alındı
    2476 cei Buzdolabı
    9103 YPS Çamaşır makinası
    6344 I bulaşık makinası
    Toplam : 9.300 TL / kredi kartına 6 taksit / (ayrıca 250 TL arçelik TL kazandım, world card kampanyası ile haziran ayında kartıma yüklenecek)

+ olarak TV arcelik.com.tr den alındı 8-10 Mayıs Anneler günü kampanyasından almıştım ayın 9'unda.
    Model: A55L 8900 5A Diamond Pro / 4K Smart 55" 139 Ekran TV
    3.599 TL / kredi kartı 6 taksit

Dolar vs. yüzünden %20-30 zam gelecek deniyor, beyaz eşya alacak arkadaşlar elini çabuk tutsun. Evlenecek herkesin Allah yardımcısı olsun.

Mobilya için istanbul içi fiyatta yardımcı olabilecek ve tavsiye varsa desteklerinizi rica ederim

Saygılarımla,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phila_boy -- 12 Mayıs 2020; 0:21:49 >
    |
    |

• Çavuş
    77 Mesaj
    Hocam ben o zam gelecek korkusuyla tv aldım ve çok pişmanım geldiği yok ve kampanyalı diye aldım keşke almasaydım bazılarıda dükkanlar açıldığında başlangıçta sürdürülebilirliği sağlamak için kar oranlarını az tutacak diyen ekonomistlerde var

|
    |

• Çavuş
    82 Mesaj
    Ek gümrük vergisi geldi içlerinde beyaz eşyaların neredeyse tamamı var zamlar ne olucak bize nasıl yansıyacak bilmiyorum benimde Temmuz'da düğün daha eşya almadım Allah yardımcımız olsun..
    |
    |
    Beyaz eşya alacaklar ve aklında Bosch, Siemens markası olanlar serdar hocamdan fiyat alsınlar muhakkak. Bayiler ile arasında dağlar baya fark oluyor. Siemens bayisi kendisi.
    https://forum.donanimhaber.com/siemens-urunler-ve-cozumler--129651815-14#142621582
    |
    |

Şöyle bir görsel var, bunun pdf halinde takvimi de var. Doğru mu yanlış mı bilmiyorum tabi.

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    Bedava Playstation Oyunları ||| Nasıl Daha Ucuz Oyun Alırım? ||| Dell Gaming 7566 ||| Anker SoundCore Vortex
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,693
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.