Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.753
Cevap
570
Favori
589.985
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günaysın arkadaşlar, iatanbul avrupa yakasındayım, 3 ay sonra düğünüm var ama mobilyaları almadık daha kendi evimle ilgili sorun olunca kiraya çıkmak zorunda kalacağız.

Mobilyaları alabileceğim tavsiye yeriniz varmıdır?

Yatak odası için gardolap (büyük olursa 4 kapı yoksa 6 kapı öncelik sürgülü)
    Yatak başlığı (kendi baza ve yatağım olduğu için başlık sadece)
    Komidin ve şifonyer
    L koltuk yanına tekli koltuk
    L koltuk orta pufu
    Maksimum 2 metrelik tv altı (tv 70inç)
    Yemek masası takımı (eve göre belki alırız)

E varsa eğer birde kiralık ev :) bayrampaşa, eyüp, gop civarı, başka yerleride düşünebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demersum D kullanıcısına yanıt
    Beyaz eşya için mi? Mobilya için mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar, beyaz eşyaları Profilo almış olan arkadaşlar nedir durum tavsiye edermisiniz ? Bosch Siemens Profilo aynı firmaya ait diye biliyorum aslında Bosch almayı düşünüyordum çevremdeki insanların tavsiyeleriyle fakat fiyatlara ve modellere bakınca aşağı yukarı aynı kasa beyaz eşyaların Profiloda daha uygun olduğunu fark ettim bu yüzden dolayı kafam karıştı biraz.Deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemb -- 27 Şubat 2020; 0:6:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SDEOEUS

Günaysın arkadaşlar, iatanbul avrupa yakasındayım, 3 ay sonra düğünüm var ama mobilyaları almadık daha kendi evimle ilgili sorun olunca kiraya çıkmak zorunda kalacağız.

Komidin ve şifonyer
    L koltuk orta pufu

E varsa eğer birde kiralık ev :) bayrampaşa, eyüp, gop civarı, başka yerleride düşünebiliriz
    İyi ki varsa bir de gelin demedin hocam:) zor olanı halletmissin gerisi olur bir sekilde :)

• erdemb kullanıcısına yanıt
    Bd3056l3vn buzdolabı ve cmg1400dtr çamaşır makinesi kullanıyorum ve çok memnunum. Bulaşık makinesini sevmedim. Anneme de Profilo bulaşık makinesi almıştım. Bulaşık makinesinde ekstra performans isteniyorsa ekstra mekanizması olan modellere yönelmek gerek bence. Ekstra mekanizma yoksa hepsi aynı gibi geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: SDEOEUS

Günaysın arkadaşlar, iatanbul avrupa yakasındayım, 3 ay sonra düğünüm var ama mobilyaları almadık daha kendi evimle ilgili sorun olunca kiraya çıkmak zorunda kalacağız.

Komidin ve şifonyer
    L koltuk orta pufu

Eyüp Modesa da Özdemiröz mobilya dan aldım mobilyalarımı. Alican bey çok ilgilendi. Bakmanızı tavsiye ederim.

https://www.eyupmodesa.com.tr/mobilya/firma/243

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

Eyüp Modesa da Özdemiröz mobilya dan aldım mobilyalarımı. Alican bey çok ilgilendi. Bakmanızı tavsiye ederim.

https://www.eyupmodesa.com.tr/mobilya/firma/243

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim, gidelim bu hafta

• brktmr B kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam :)
  • Takip

• Rica ederim hocam. Anneme alırken Profilo bm6481mg ve Electrolux esf8635rox arasında kalmıştım. Fiyatlar benzerdi. Electrolux çok güzel makinaydı fakat servisine güvenemeyip Profilo aldırdım. Yaşadığım en büyük pişmanlıklardan biri sanırım. Şimdi profilonun benzer makinası 2000 lira iken Electrolux 5500 lira. Bu bile makinenin çok daha iyi olduğuna işaret sanırım.

İlk mesajda dediğim gibi, ekstra mekanizma yoksa iyi temizlemesi için bir sebep göremiyorum. Hepsi suyu kopurtup pervane ile püskürtüyor. Ekstra mekanizma olan cihazlar farklı açılardan püskürtme avantajı yakaladığı için iyi temizliyor gibi geliyor bana.

Bir de AEG nin fiyat/performans ürünü vardı. Modelini hatırlayamadım ama onu bile alsam profiloya göre daha memnun kalırdım gibi geliyor.

Profilo standart yıkıyor fakat kayinvalidemdeki eski model ne idüğü belirsiz makine de standart yıkıyor. O kadar parayı niye verdiğimi sorguluyorum haliyle.

• Hayalperestiz H kullanıcısına yanıt
    Mobilya Hocamhttps://www.instagram.com/mercanmobilyaa/ dan inceleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demersum -- 28 Şubat 2020; 22:44:25 >
  • Mobilya için paylaşım olmuş, ben de araştırma kısmındayım. Mobilya için nerelere bakmak lazım İstanbulda? Hem satış hem satış sonrası destek kısımları, hem de kaliteli ürün + şişik fiyat olmaması önemli tabii.
  • Selamlar

5 ay sonra düğünüm var. İzmir'de spor koltuk takımı arayışındayım fakat bir türlü karar veremedik nişanlım ile. Karabağlar'daki firmalara çok fazla güvenemiyorum. Satış sonrası bizi yarı yolda bırakırlar mı, arıza vs çıktıklarında rezil rüsva ederler mi diye.

O yüzden Alfemo, Kelebek, Enza Home gibi yerlere yöneldim ama orada da bir türlü aradıklarımızı bulamadık.

Eğer gerçekten samimi bir şekilde, ticari amaç içermeyen önerileriniz varsa bilmek isterim dostlar...
  • erdemb kullanıcısına yanıt
    11.11 kampanyalarından profilo buzdolabı ve bulaşık makinesi almıştım ikisindende son derece memnun kaldık tavsiye ederim internettende fiyat araştırması yapın bayilerle internet arasında çok fark oluyor Buzdolabına 5000 bin bulaşık makinesine 2500 demişlerdi 3bin küsür ve 1900 tl ye almıştım

Buzdolabı BD3056L3VN
    Bulaşık makinesi BM6481MA

• alia58 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam bizde bir bayide canlı görelim sonrasında dediğiniz gibi netten bakıcaz, birazda zamanımız var belki kampanya denk getiririz.
  • Beyler bir konuda fikrinize ihtiyacım var. İki hafta önce mondiden köşe takımı sipariş ettim yönünün nasıl olacağını söyledim ama çalışan not almamış ve ters yapmışlar. Bugün bayiye uğradım. Ben bu şekilde teslim alamam dedim. Çalışan inatla bana yönünü söylemedin diyor. Ürünü göndermeyin mahkeme verecem dedim çıktım. Ne yapmalıyım sizce

• ironicix35 kullanıcısına yanıt
    Çeşit görmek istiyorsan inegöl’e gitmelisin. Orada istediğin gibi bir model bulamaman imkansız. Hem her yere kendileri gelip kurulumda yapıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnternetten davetiye siparişi verip memnun kaldığınız siteler nelerdir arkadaşlar uygun fiyatlı tavsiyeniz varsa sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twonokta

İnternetten davetiye siparişi verip memnun kaldığınız siteler nelerdir arkadaşlar uygun fiyatlı tavsiyeniz varsa sevinirim..
    Takip.

• Türkiye davetiye diye bir yer var Bursa'da ben yerlerine gidip zarflari ve kağıtlarını kontrol ettim fiyatina göre gayet kaliteliydi. Kargo ile gonderttim, 1 haftada gelmişti . F/P dusunuyolarsa tavsiye edebilirim.www.turkiyedavetiye.com olması lazim sitesi de

• 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.