Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.751
Cevap
572
Favori
589.253
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 gün önce 25 Eylül tarihinde evimizi su bastı. Eşyalardan sadece yemek masasının sandalyelerinin ayaklarının boyaları attı.. Gerisi şimdilik sağlam, genelde metal ayaklı ürünler almıştım. Zemin kata su basar diye 1. kattan ev aldık, yine de beni buldu..
  • İstanbul için Dış çekim tavsiyesi verebilecek olan var mı uygun fiyatlı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Qbert1903 kullanıcısına yanıt
    Beyaz eşya hangi marka tercih edilmeli hocam ?
  • X-Slim kullanıcısına yanıt
    Kim ne derse desin kesinlikle ARÇELİK

etrafimdaki ve ben dahil herkes senelerdir arcelik kullanirlar. Bozuldu mu, ara servisi hemen gelsin. Parca aninda degisir. Saglamdir malzemesi.

Bu iste en onemlisi servis ağı ve garanti olayi. Yoksa butun makinalar ayni zaten. Buzdolabi dedigin nedir ki, soğutsun yeter. Baska bi gorevi yok zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam güzelde çamaşır makinası bir süre sonra zıplıyor diyorlar ?

• X-Slim kullanıcısına yanıt
    Evet, su anda ailemin evinde beko marka camasir makinesi var. Dans ediyor calisirken. Yaklasik 2 senelik makina. Vallahi kipirdamadan çalışan makina varsa soyleyin :)

• sevgili forumdaşlar iki yıllık evli biri olarak size ufak bi tavsiyem olacak.

özellikle beyaş eşyada hangi markadan alırsanız alın giriş seviyesi ürünlerden uzak durun. aman ucuz olsun ileride değişiriz ya ne fark eder aynısı demekle iş bitmiyor. üst seviye ürünler firmaların vitrin ürünleridir. ciddi ar-ge çalışmaları sonucundan elde edilen veriler ışığında yapılmış ürünler olur. bir kere alıyorsunuz temiz alın.
    maddi durumu göz önünde bulundurarak şunu da demek istiyorum, evinizin herşeyini düğünden önce bir kereden alıp acele etmeyin. evinize yerleşip kullandıktan sonra fikirleriniz değişebiliyor, keşkeleriniz olabiliyor. bu yüzden acele etmeyin, bazı şeyleri düğünden sonraya saklayın. sağlıcakla kalın.
  • Bu arada mutfak icin masa/fiyat tavsiyesi lazim

Açılır masa lazim. Boyutu cok buyuk olmayacak, dikdortgen seklinde.

Su anda 4 sandalyeli 110 cm uzunlugunda buldugum en dusuk fiyat 750 tl :(

• Çamaşır makinesi için Profilo cmg dtr serisini öneririm 3 yıldır kullanıyorum bu yaz anneme de aldım sessiz sadece sıkarken çok hafif bir ses diğer türlü çalışıyor mu diye çamaşırlara bakıyorsunuz dönüyor mu diye ..daha önce Arçelik kabusum vardı zıplayan ve kişneyen servise göre normal olan tam garanti bitiminde bozulan ve tamir için 1makine parası isteyip abi yenisini al diyen servis elamanları olan ...forumda kullanıcı yorumlarını okuyun bende oradan üstadların tavsiyesine bakıp almıştım çok memnunum

Nerde buldunuz fiyatı hocam

• cepAnkara C kullanıcısına yanıt
    Bosver o fiyati unut. 550 tl ye buldum aynisini :)

Ist bahcelievler. Yarin gidip bakacagim. Internetten buldum bunu simdi

• Evleneli 2.5 yıl oldu, beyaz eşya konusunda siemensi tavsiye ederim.

Ahşap mi dediğiniz fiyatt.imkansız gibi ama .Bende ankaradaygm .açılır olmayan masa artı 4 sandalye 700 dedi

• cepAnkara C kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ahsap olur mu o paraya :) üstü cam masalar oluyor ya, iki yandan acilip uzuyor. Onlardan. Hatta ankarada evform diye bi magaza da 350 tl idi ama kargo ile almaya guvenemedim acikcasi.

Bi baksan aslinda sen, baya uygun seyler var sitesinde. Evform sitenin adi.

• Dün halıları da hallettim. Ev bayagı büyük o yüzden biraz fazla tuttu bence.
    2 adet 6m2 :1500 tl
    1 adet 6m2 salona:1600 tl
    1 adet 5 m2
    1 adet 4 m2
    1 adet: 1-2 ve 1 adet 80x200 yolluk: 1200 tl (padişah platin 060 modeli )
    1 adet 100*200 kesme halı :500 tl

Toplam: 5500 e 10 ay taksit olarak aldık.
    Ayrıca Bosch SMS44DW00T bulaşık mak: 1950 tl den aldık. Bakalım nasıl çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wesile -- 30 Eylül 2019; 8:25:10 >
    anladım hocam şimdi o 700 e pazarlık yapıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepAnkara -- 30 Eylül 2019; 8:53:17 >
  • İyi akşamlar hocalarım, Doğu Karadeniz’de (Trabzon Merkez - Rize) kaliteli ve ödeme seçeneklerinde kolaylıklar sunan bir mobilya mağazası önerebilir misiniz acaba? Gündoğdu mobilyadaki ürünler yeterince kaliteli gelmedi bize, bilen arkadaşlar burdan pay biçebilir aradığımız kalite konusunda.
    Yemek odası takımı
    * 6 Sandalye
    * Açılır Yemek Masası
    * Konsol
    * TV ünitesi
    Oturma Odası takımı
    * bir 3lü bir 2li bir Berjer
    * Orta sehpa
    Yatak Odası Takımı
    * Büyük, sürgülü veya kapaklı dolap
    * 2 komidin
    * 1 şifonyer
    * 1 bazalı yatak
    * 1 makyaj masası
    * 1 puf

Olacak şekilde ev eşyası almayı planlıyorum. Daha önce bu alışverişi Doğu Karadeniz’de yapmış arkadaşların görüş ve önerilerine açığım. Teşekkür ederim şimdiden.

• Damatlık işini ne yaptınız acaba? nerden ne kadara aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

İstanbul için Dış çekim tavsiyesi verebilecek olan var mı uygun fiyatlı?
    Ben yardımcı olabilirim hocam. Bu hafta forumdan bir arkadaşımız için Trabzon'da çekimim olacak.
    Örnek fotoğrafları ve instagram iletiyorum pm'den...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wesile

Damatlık işini ne yaptınız acaba? nerden ne kadara aldınız?
    5 yıl önce evlenen kardeşimin damatligini denedim üstüme. Pantolon ceket gömlek hepsi tam oldu. Kuşakla papyon da alıcam tam olacak inşallah. Sonuçta bir kere giyilecek birşey için kız tarafının o kadar para vermesine gönlüm razı gelmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.