Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.769
Cevap
571
Favori
590.641
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biz de samsung aldık. Servis kendisi söyledi inverter motor olduğu için ses yapabilir diye. Ama ondan ziyade samsung çamaşır makinesi can sıkıcı. Ses yüksek düzeyde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 ay sonra ben de gireceğim dünya evine inşallah. Daha herhangi bir hazırlığım yok. Bayramdan sonra başlayacağım inşallah. Allah herkese yardım etsin.
  • Jizzy Quuatily kullanıcısına yanıt
    Ürünlerden memnun musunuz? Kalitesi olsun mekanik kısımları olsun nasıl.? Marka olarak çok iyi bi marka ama sanş işte. Beğendiğim mobilya modelini aldığınız için sordum bunları :)

• quote:

Orijinalden alıntı: rcpdmr

Ürünlerden memnun musunuz? Kalitesi olsun mekanik kısımları olsun nasıl.? Marka olarak çok iyi bi marka ama sanş işte. Beğendiğim mobilya modelini aldığınız için sordum bunları :)
    Hocam biz kışın satın aldık ama taksitle ödüyoruz :) Teslimat eylülde. Eğer hala merak içinde olursanız ekimde yanıtlarım :) :)
  • Mobilya konusunda tavsiyeleriniz var mi arkadaşlar teşekkürler.✋

• Jizzy Quuatily kullanıcısına yanıt
    :)) ağustos'da İstanbul A geçeceğim, tayinim çıktı. bende taksitle alacağım ev eşyalarını. Büyük ihtimalle sizden önce gelir eşyam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rcpdmr -- 23 Temmuz 2019; 8:38:29 >
  • Herkese hayırlı uğurlu olsun, ben de daha 3 hafta önce düğün yapmış, tüm alınacak edecekleri tamamlamış biri olarak fikir vereyim :)

Ankara'da yaşadığım için önerilerim Ankara'dakiler için olacak:

- Evin tüm mobilyasını Teleset Yenimahalle mağazasından aldık. Eşimin ailesi tanıyormuş önceden de, ama tanımasanız bile emin olun diğer teleset mağazalarından uygun fiyat veriyor. Ödemede kolaylık yapıyor. Gidecek olanlara referans olurum, belki üç beş bir şeyler daha yapar. Mesaj atabilirsiniz.

- Perdeler için Perdecizade'yi şiddetle öneriyorum. 2-3 yerden fiyat aldık, Perdecizade yarı fiyatını verdi. Sabit fiyatları olduğu için hiç indirim yapmıyorlar, ama o fiyatları bile piyasanın çok altında. Tüm evin tül ve güneşliklerini 1500-1600 TL civarı alabiliyorsunuz.

- Buzdolabını Siemens'ten aldım, orada da şöyle bir yol izledim. Bayilere girip sorduğumda hepsi standard 6300 diyordu alacağım dolaba. Biraz zorlayınca birisi 6100 dedi. Gittim başka bir bayiye 6100 fiyat aldım dedim, o da 6000 verdi. Sonra başka birine gidip bu fiyatı söyleyip 5900 tl'ye aldım dolabı. Bayilere hedef fiyatla gitmek faydalı olacaktır :)

• ÇandıR kullanıcısına yanıt
    Oneriniz icin teşekkürler. Teleseti yazdim bir kenara, perdecizadeyi de not ettim. Beyaz esyada siemens tercih ettik. Buzdolabi, bulasik ve camasir makinesini toplamda 9.350ye mal ettik. Dolap 559 litre, bulasik makinesi asansor sistemine sahip ve camasir makinesi 9kg. Kurutma makinesi icin 5300 lira fiyat alinca kalsin dedik simdilik. Ama alman uretimiymis ve bayi olan arkadasim sorunsuz ve uzun yillar kullanilacak bir makine olduğunu söyledi. Piyasadaki 1/4 fiyatina satilanlari alacaksan hic alma abi, paran cebinde kalsin dedi. Diger ihtiyaclarimizi halledince, butce elverişli de olursa onu da alacagiz insallah.

Acaba evin tum mobilyalarini kaca mal ettiniz, elbette evin buyuklugu ve ihtiyaclar degiskenlik gosterir ama ortalama bir mebla verebilirseniz biz de ona gore hareket edebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dış çekim için İstanbul'da (Avrupa) kesinlikle tavsiye ederim dediğiniz bir fotoğrafçı var mı?

• Ben yardım isterim :)

• Evet arkadaşlar inşallah hayırlısıyla 5 Ağustos'da düğünüm var. Çoğu arkadaşın yardımı olmuştur buradan hepsine teşekkür ederim. Bu ev kurma işi insanı baya yoran bir iş, herkese Allah kolaylık versin. ÖM'den bana ulaşan arkadaşlara bende elimden geldiğince yardımcı oldum gene sorusu olan varsa cevaplarım. Kalem kalem Excel'e yazdım onları burada yazıya dökmek istiyorum.

Buzdolabı: Bosch KGN56VW30N > 3300TL
    Bulaşık Makinesi: Bosch SMS44DW00T > 1400TL
    Çamaşır Makinesi: Bosch WAT20480TR > 1900TL
    Televizyon: Philips 43PUS6503 > 2550TL
    Televizyon: Regal 50R7520U > 2250TL
    Klima: Bosch Lupe B1ZMI12404 > 2680TL
    Elektrikli Süpürge: Arnica Tesla Premium > 530 TL
    Ütü:Tefal FV9788 > 349TL
    Korkmaz Çeyiz Seti: Kahve-Çay-Tost Makinesi, Rondo-Mikser-Blender Seti, Çelik Tencere, Granit Tencere, 12 kişilik Bone Yemek Takımı, 12 kişilik Çatal-Bıçak-Kaşık Seti, 6 kişilik Kahvaltı Takımı, Büyük Fırın > 3400TL
    Mutfak Masa+4 Sandalye Metal: Mars Set > 710TL
    Yatak: İdaş Optimum > 1850TL
    Şifoniyer+Ayna, 2 Komidin, Baza+Başlık, Gardolap: Marangoz > 6500TL
    Koltuk Takımı: Başer Mobilya > 6500TL
    Yemek Odası: Yemek Masası + Sandalye&Bench > Yemek Masası+Konsol Marangoz > 1500TL > 4 Sandalye 1 Bench Başer Mobilya > 2250TL

Bu şekilde topluca yazmış oldum. Burada aldığım ürünlerin bazılarının incelemelerini de gerçekleştirdim. YouTube İnceleme Kanalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkprlk35 -- 27 Eylül 2019; 16:53:39 >

• Bana ankastre onerecek var mi
    Ankastre set .
    Teşekkürler

• https://www.epey.com/buzdolabi/profilo-bd3086w3dn.html

İade şansın varsa hanıma bunu göster ve ikna olursa değiştir derim hocam. İnox'u da bulunur belki bayilerde.

• Tek kanepe, köşe takımı veya koltuk takımı fark etmez, terasa idareten bir şey arıyorum. 2 kişiyiz zaten arada oturup çay içeceğiz.
    Tek önceliğimiz rahat ve ucuz olması gerisi hiç önemli değil. 1-2 sene sonra zaten yüksek ihtimal atılacak kalitesiz olsa da olur.

Bu arada 1.5 yıllık evliyim mobilyalar enza, buzdolabı Samsung diğer beyaz eşyalar bosch.
    Hepsinden memnunum. Özellikle enza orlando koltuk takımı çok iyi çok rahat ve kaliteli. Öneririm.

• bozkurt333 B kullanıcısına yanıt
    Hocam biz halı perde hariç bütün evi enzadan dizdik. Çok memnun kaldık hanım durup durup iyi ki bunları aldık diyor. Süngeri minderi kasası her şeyi kaliteli. Zaten yataş/enza aynı olduğu için süngerinden yana bi korkumuz yoktu. Yalnız mesela veronica takımının orijinal kaplamasındaki kumaş zamanla tüylenme yapıyor. Onu değiştirtirsiniz düşünürseniz. Koltuklarımız orlando. Onda hiçbir tüylenme pislenme sıkıntısı yok hemen temiz bezle silince çay kahve hepsi çıkıyormuş

• tarabdi T kullanıcısına yanıt
    Biz ferre babam termikel ablam kumtel kullanıyordu. Ferre>Termikel>kumtel gibi bi sıralama yapabilirim senin için. Kumtelin ocağı koku yapıyordu. Termikelin çakmağı bozuluyordu tip olarak da en güzeli ferreydi zaten

• cellojn kullanıcısına yanıt
    Zeynep yalçınkaya

• brktmr B kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Öneriniz için teşekkür ediyorum.

Bu ürüne bakmıştık.Fakat niyetimiz tüm beyaz eşyayı tek set olarak almaktı.

Sonrasında Arçelik ve Samsung da karar kıldık.

Bende çok fazla üstelemedim diyebilirim. :)
  • Hocam ürünü kötüleyin. İnternetten küçük dolaplara ürün sığdıramayanların yorumlarını falan gösterin. Arada çok fazla hacim farkı var. Bunu alırsanız zaten ilerde büyük dolap istiyorum diyip başınızın etini yiyecektir Ben dondurucunun yetmeyeceğini ön göremedim. Gidip 2500 liraya dondurucu aldım mesela. İyi düşünün derim.

• 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.