Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.769
Cevap
571
Favori
590.678
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uygun ve kaliteli tavsiyelere açığım arkdşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bourbone kullanıcısına yanıt
    Bu satıcıya bir bak istersen ilgili bir satıcı arayıp konuşabilirsin. Tanımıyorum bende ürünü bu satıcıdan almıştım

https://www.n11.com/magaza/ankarankastre/ankastre-1000179?srt=PRICE_LOW
  • !!-Origin-!! kullanıcısına yanıt
    Hocam ses sisteminiz nasıl memnun musunuz. Ben de alacağım. Samsung 55mu7000 var bende. Sesi az çıkıyor özellikle filmlerde

Anladım hocam en güzeli kullanım tecrübesi böyle konularda. Ütü bu sabah 649TL olmuş HB'de

Fiyatseyir'e göre Ağustos ayında 350TL olmuş bir daha olur mu sanmıyorum.http://fiyatseyir.com/index.php?sayfa=urundetay&urun=21858

Ayrıca Hoover ankastreden memnun musunuz yeni evde çıkmazsa ona da bakmak gerekecek.
    Tavsiye ederim kablo derdi yok uzun zamandan beri kullaniyorum önceden almistim ürünü annemdeki tvde bahliydi kendi evime gectigimde aldim. Ama üretilmiyor o ürün samsung veya LG 2.1 300w yeterli bence samsung alirsan sanirim optikten baglarsan tv kumandasindan ses actiginda tvden degil ses sisteminden acilacaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Yuh hb çok yükseltmeş.

Setten memnunuz özellikle hanim börek pasta çok güzel kabardigini söylüyor şişiyormuş bildigin. Güzelde yiyorum. Eti denemiştim en son muhteşemdi sonuç agizda eriyordu o derece.

Ev boşken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!-Origin-!! -- 14 Ocak 2019; 12:4:7 >

Çok sağolun hocam kafamdaki soru işaretlerini bitirdiniz ne kadar teşekkür etsem az, mutluluklar dilerim
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    ne demek
  • Hoover ankastre ye bakacam. Kendi evime arçelik yeni beyaz üçlü seti almıştım. Onun fiyatı 2700 Dü. Şimdi 3300 olmuş. 5 ay oldu alalı. Hoover da hoşuma gitti

• Katalogları bu Özellikleri yazıyor detay arıyorsan.

http://www.hoover.com.tr/documents/2023086/2025372/Catalogue+2018/73de9757-14d3-4f8f-b601-02bd3b81c2bf

HDM 656 WTK
    HOT 3161 W
    HGV 64 SMCW

Bendekiler bunlarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ergin.

Arkadaşlar bekarlığın bitmesine 12 gün kaldı :D Valla acısıyla tatlısıyla masrafların büyük kısmı bitti bu yola girişecekler için ortalama fiyatları da belirteyim ( Altınlar önceden hazır olduğundan onun güncel değerini bilmiyorum)

Koltuk Takımı (3+3+1 berjer) Entepe mobilya avcılar :8500TL
    Yemek odası takımı aker mobilya cila avcılar : 6500TL
    Beyaz eşya bosch çamaşır+bulaşık+buzdolabı+aspiratör+ocak 9300TL
    Gelinlik+gelin başı + bindallı+ayakkabı :5400TL
    Davetiye+ nihah süsü :1050TL
    Perde: 4000TL
    Yatak odası :8000TL
    Portmanto birkaç ıvırzıvır mobilya :3000TL
    Eve yapılan masraf ( boya badana kilit kol duşakabin vs) 6500TL
    TV: 2800TL

Arkadaşlar aklıma gelmeyen de bir sürü masraf var. Çarşı kına çeyizlik ıvır zıvır hep masraf. Bu işe girerken güzel limitli bir kredi kartınız olsun derim :D
    Benim gibi taze damatlara burdan selam olsun. Allah hepimize ödeme kuvveti ve sonsuz mutluluk verir inşallah
    Ah ah bekarlık sultanlıkmış

• Benim evlenirken masraflar altınlar da dahil 100 bin tuttu. Altınlar 35 bin TL tuttu

min o gerekli artık. Ben dededen kalma ev vardı onda oturuyorum sıfırdan içini yaptırdım düğün ev eşya 150 - 160 bulmuştur Allaha şükür sadece 17 Bin borcum var evleneli 5 ay oldu.
    Evleneli benimde 5 ay oldu hocam. Ben bu fiyatlara mal ettim. Ayrıca kiradayım Trabzonda. Beş ay kısa bir süre ama şu anki fiyatlar ile o zamanın fiyatları arasında çok fark var. Anlaması çok güç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bourbone -- 14 Ocak 2019; 14:30:49 >
  • arkadaşlar Teknosa'dan %18 kdv indirim kodum var. Bugün son günü ve diğer sitelere göre uygun fiyatlı ürünler varsa 10 bin liraya kadar ihtiyaçlarımızı buradan karşılamayı düşünüyorum. Önerisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

arkadaşlar Teknosa'dan %18 kdv indirim kodum var. Bugün son günü ve diğer sitelere göre uygun fiyatlı ürünler varsa 10 bin liraya kadar ihtiyaçlarımızı buradan karşılamayı düşünüyorum. Önerisi olan var mı?
    En mantıklısı teknosanın büyük bir mağazasına gidip eline telefon alacaksın ürünlere nette ne kadar orda ne kadar lazım olanlar ona göre bakacaksın. Mantıklı olan bu bence
  • Arkadaşlar düğünümüzü yaptık şükür aldık çekirdeğimizi konuyu takip ediyoruz :D Şaka bi yana Allah hepinizin yardımcısı olsun enflasyonda daha bir zor altınsız 60-65 bin tl masraf yaptım oda mütevazi bir hazırlıktı balayısız falan
  • Ergin. kullanıcısına yanıt
    Allah kolaylık versin
  • Bende evlilik sürecindeyim.

yatak odası hariç tüm mobilyaları ahşap malzeme özel yaptırdım. 15.000 TL
    altınlara 15-20 arası harcadım gibi.

beyaz eşya b.d çamaşır bulaşım 7.500 TL

tabi bunun öncesi var..

söz nişan kıyafet evlilik teklifi vs.

bu arada burdaki dostlara tektaş alımlarınızda yardımcı olabilirim.

beğendiğiniz modeli bana gönderin özel üreticiden fiyat alıp yardımcı olurum.

pırlanta satan meşhur mağazalara o paraları harcamayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!-Origin-!!

Allah kolaylık versin
    teşekkür ederim hocam sagolun :)

• 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.