Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.769
Cevap
571
Favori
590.568
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: K@TiP

Dün sitelerden Avangard Lake mobilya Salon takımı 3+3+1+1+orta sehpa, Avangard Yemek odası (Masa+6Sandalye+Konsol+Ayna), Avangard yatak odası (Yatak+Baza dahil), Oturma Odası L Takım ve 1.Sınıf Kaliteli Zigon sehpa hediyesi ile birlikte 25.000 TL'ye aldım. Yarısı kredi kartına 9 taksit, yarısı teslimatta ya kartla ya peşin şeklinde, Sitelerden mobilya alırken size son olur fiyatı 30.000 denirse 20.000 den başlayın pazarlığa, indirebildiğiniz kadar indirin.

Aldığım Beyaz Eşyalar:

Buzdolabı :Profilo BD3257W2NN - 2.400 TLhttps://www.epttavm.com/item/41744164_profilo-bd3257w2nn-a--505-lt-nofrost-buzdolabi
    Çamaşır Makinesi : PROFİLO CMG140DTR 9 KG 2,230 TL (ben hb dan 1919 TL'ye aldım)https://urun.n11.com/camasir-makinesi/profilo-cmg140dtr-9-kg-1400-devir-camasir-makinesi-P296345662
    Bulaşık Makinesi : KOENIC (+) BMT51W 5 Programlı 1.247 TL(Ben 5 Yıl garantili 960 TL'ye aldım)https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_koen%C4%B1c-bmt51w-5-programl%C4%B1-a-enerji-s%C4%B1n%C4%B1f%C4%B1-12ks-bula%C5%9F%C4%B1k-makinesi-beyaz-outlet-3003053.html
    Ankastre Set : 1.449 TL (Ben 1.299 TL'ye aldım)https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/kumtel-18-08-beyaz-cam-3lu-ankastre-set-da-6-835-dokunmatik-dav-40-tahdf-ocak-a6sf2-dt-turbo-firin-395071700
    Süpürge : Arnica Terra Premium 548 TL (Ben 500 e aldım)https://urun.n11.com/elektrikli-supurge/arnica-terra-premium-toz-torbali-hepa-filtreli-750-watt-yeni-mdl-P96957351
    Ütü : Tefal Fv9775 Ultimate 320 TLhttps://www.amazon.com.tr/Tefal-Fv9775-Ultimate-Kireç-Avcısı/dp/B07CT18LY7

Henüz TV almadım, ama baktığım TV Philips 55PUS7502 Ultra HD (4K) TV Fiyatı 5.000 - 6.000 TL arasıhttps://www.epey.com/televizyon/philips-55pus7502.html
    hocam koltuk takımı için söylenen ilk fiyat neydi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: yaço58

arkadaşlar beyaz eşyada media martktan falanmı almakmı mantıklı yoksa hepsi buradadan falanmı arada 500 tl oynuyor ancak dezavantajları nedir
    hocam internetten almak daha iyi 14 gun ıcınde kosulsuz iade hakkın var ama dısardan dükkandan alırsan öyle bir durum yok..internetten siparis verirkende kargo firması ile degil lojiktik firması ile gönderilenleri seçin genelde lojıstık ile gelenler fabrıkadan geliyor hemde eve kadar cıkartıyorlar tek kotu yanı fabrıkadan surekli teslimat olmadıgı icin 15-20 gun bekleyebilirsin..
  • K@TiP kullanıcısına yanıt
    düşündüğünüz tvnin benzeri şuan amazonda 3.599 TL Değerlendirebilirsiniz.

https://www.amazon.com.tr/Philips-50PUS7303-62-Ultra-Android/dp/B07JB4KXCT/ref=sr_1_65?m=A1UNQM1SR2CHM&s=electronics&ie=UTF8&qid=1544951373&sr=1-65
  • Jizzy Quuatily kullanıcısına yanıt
    Sadece L koltuk takımı 4.500 TL söylendi, pazarlıkla 4.000 e indi
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@TiP

Sadece L koltuk takımı 4.500 TL söylendi, pazarlıkla 4.000 e indi
    L olanı görmemişim hocam 3+3+1+1'i soruyorum kusura bakma. İstikbal, bellona mı yoksa siteler mi karar veremiyorum açıkçası.
  • Jizzy Quuatily kullanıcısına yanıt
    Siteleri tavsiye ederim, gerek işçilik olsun, gerekse sağlamlık ve kalite olsun, İstikbal Bellona hikaye kardeşim.
  • Ankarada uygun fiyata isteme, nişan çiçeği yapan bir yer var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu evlilik işi altı üstü sanırım 100 bin liraya maal oluyor doğru mudur?

• OrQuN kullanıcısına yanıt
    Aynen tam o kadar kardeş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evlilik öncesi buraya girerdim. Eylül 16 ta ben sıramı savdım çok şükür. Hazır konuya gelmişken birkaç tavsiye vereyim. Beyaz eşya, mobilya ve perdeleri evlilik/düğün tarihinden en az 2 hafta önce evde kurulmuş ve hazır olacak şekilde almaya gayret edin. Şahsen mağduriyetimi söyleyeyim buzdolabı profilo aldım ağustos sonunda forumdan serdar arkadaşımız yardımcı oldu ama fabrikadan çıktığı için eylül 16 olan düğün tarihine yetişmedi. balayı dönüşü geldi. Aynı şekilde bulaşık ve çamaşır makinesini de Mediamarkt online siparişe aldım. çamaşır makinesi hasarlı geldi. sorun yok değişti ama bunlar süre aldığı için ona göre alışverişinizi yapmanızı tavsiye ederim. Mobilya siparişini de ona göre verin zira bazen teslimi 2 ayı bulabiliyor. bu hususu da dikkate alın lütfen. Bursada yaşıyorum. Evlilik masraflarını kalem kalem yazdığım bir excel de mevcut. İsteyen arkadaş varsa pm atabilir. Gerçi fiyatlar arttı ama belki yardımcı olur. ( Arkadaşlar excel istiyorsanız, mail adresinizi lütfen PM de belirtin )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bmözdemir16 -- 21 Aralık 2018; 10:47:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bmözdemir16

Evlilik öncesi buraya girerdim. Eylül 16 ta ben sıramı savdım çok şükür. Hazır konuya gelmişken birkaç tavsiye vereyim. Beyaz eşya, mobilya ve perdeleri evlilik/düğün tarihinden en az 2 hafta önce evde kurulmuş ve hazır olacak şekilde almaya gayret edin. Şahsen mağduriyetimi söyleyeyim buzdolabı profilo aldım ağustos sonunda forumdan serdar arkadaşımız yardımcı oldu ama fabrikadan çıktığı için eylül 16 olan düğün tarihine yetişmedi. balayı dönüşü geldi. Aynı şekilde bulaşık ve çamaşır makinesini de Mediamarkt online siparişe aldım. çamaşır makinesi hasarlı geldi. sorun yok değişti ama bunlar süre aldığı için ona göre alışverişinizi yapmanızı tavsiye ederim. Mobilya siparişini de ona göre verin zira bazen teslimi 2 ayı bulabiliyor. bu hususu da dikkate alın lütfen. Bursada yaşıyorum. Evlilik masraflarını kalem kalem yazdığım bir excel de mevcut. İsteyen arkadaş varsa pm atabilir. Gerçi fiyatlar arttı ama belki yardımcı olur. ( Arkadaşlar excel istiyorsanız, mail adresinizi lütfen PM de belirtin )
    hocam pm atabilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: bmözdemir16

Evlilik öncesi buraya girerdim. Eylül 16 ta ben sıramı savdım çok şükür. Hazır konuya gelmişken birkaç tavsiye vereyim. Beyaz eşya, mobilya ve perdeleri evlilik/düğün tarihinden en az 2 hafta önce evde kurulmuş ve hazır olacak şekilde almaya gayret edin. Şahsen mağduriyetimi söyleyeyim buzdolabı profilo aldım ağustos sonunda forumdan serdar arkadaşımız yardımcı oldu ama fabrikadan çıktığı için eylül 16 olan düğün tarihine yetişmedi. balayı dönüşü geldi. Aynı şekilde bulaşık ve çamaşır makinesini de Mediamarkt online siparişe aldım. çamaşır makinesi hasarlı geldi. sorun yok değişti ama bunlar süre aldığı için ona göre alışverişinizi yapmanızı tavsiye ederim. Mobilya siparişini de ona göre verin zira bazen teslimi 2 ayı bulabiliyor. bu hususu da dikkate alın lütfen. Bursada yaşıyorum. Evlilik masraflarını kalem kalem yazdığım bir excel de mevcut. İsteyen arkadaş varsa pm atabilir. Gerçi fiyatlar arttı ama belki yardımcı olur. ( Arkadaşlar excel istiyorsanız, mail adresinizi lütfen PM de belirtin )
    Fiyatları öğrenmek için banada gönderebilir misin

• quote:

Orijinalden alıntı: Awsful

Yilbasindan sonra otv indirimi kalkacak, bakalim fiyatlari takip ediyorum.
    Şu an ben bir indirim göremedim reelde fiyatlarda, yılbaşında yeni yıl zamlarını da yaslarlar, 1-2 ay millet iğne bile alamayınca eski fiyatlara mecbur düşecekler...
  • Aynı şekilde hocam indirim falan yok. Seçime kadar da zam yapamazlar herhalde. Sonrasında ya dediğiniz gibi olur mecbur kampanya vs. yapılır satılır ya da tok satıcıyı oynarlar biz de 1. kalite almayız da 2. kalite alır yine onlara kazandırmayız.
  • Merhaba Arkadaşlar

N11 - Gittigidiyor - Hepsiburada - Amazon vb siteler beyaz eşyalarda fiyatları bariz daha iyi ,

Söyle bir sıkıntı var düğün Nisan ayında evim henüz boş değil beyaz eşyaları online alıp nasıl bekletebilirim ?

Depom yok yerim yok ?

Ayrıca

İstanbul mümkünse Anadolu yakasında mobilyalarda nereleri önerirsiniz ?
  • Arkadaşlar oturma odası takım var mı tavsiye

• Ben de bu yolun yolcusu oldum ama maddi olarak bir miktar sıkıntıdayım. Nasip olursa düğün 2019 yazında olacak, İstanbul içi uygun fiyatlı beyaz eşya ve mobilyalara bakabileceğim yerler nerelerdir öncelikle onu sorayım. Sonrasında da yıl sona ermeden ÖTV indiriminden faydalanmayı düşünüyorum ama gerçekten indirim var mı yoksa normal fiyatları mı bunlardır bilmiyorum, buzdolabı için 570465 MB modelihttps://www.arcelik.com.tr/no-frost-buzdolabi/570465-mb-buzdolabi

cazip duruyor ancak deneyimli olmadığım için çok emin olamıyorum tavsiyelerinize açığım.

Konunun ilk birkaç sayfasını okudum ancak sene olarak biraz eski oldukları için araştırmalarımı yaparken güncelliklerini kaybettiklerini anladım o yüzden mesaj yazdım. Şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: EXUBERT

Arkadaşlar oturma odası takım var mı tavsiye
    Yaptırın. Daha uyguna gelir. Hemen hemen yarı yarıya farkeder.

• Vestel 8812TE A+++ 8kg 1200devir: 1920TL

Vestel BM 401 A++ 4 programlı :1350TL

Vestel Nf520 A++: 2500TL

Toplam: 5780TL ye satın aldım.

Mobilya olarak da

3+3+1+1 Koltuk takımı: 5500TL

Masa +Sandalye + Tv ünitesi + Sehpa: 2000TL

Oturma odası için köşe takımı 2500TL

Yatak odası :5000TL fiyat aldım.

Toplam: 15.000TL

• quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

Yıldız mobilyadan sadece yemek masasını aldım. Salon oturma grubu ve yemek takımı sandalyelerini yaptırdım.

Yıldız mobilyaya sipariş verirken bana 1ay sonra teslimat demişlerdi fakat 15 gün sonra masa geldi. Montajı evde kendileri yapıyor. Masanın bir ayağı farklı renkte çıktı. Getiren elemanlara masanın ayağının değişik olduğuna dair rapor tutturdum. 1 hafta sonrada aynı renk ayağı getirip farklı renkteki ayağı çıkartıp yenisini taktılar. Bu süreç içerisinde 2 defa yıldız mobilya yı aradım. Benimle muhattap olan bayanlar ilgili ve alakalıydı. Evlilik arefesinde olduğumdan süreç benim için problem değil fakat mobilya tarzı ürünler sipariş verirsiniz teslimat yapılana kadar ne olur ne olmaz bilemem. Mobilya işi sıkıntılı işler. Tanıdığa da yaptırsan sorun çıkıyor. En güzeli beğendiğin teşhirdeki ürünü alıp ertesi gün eve getirecen. Hem uygun oluyor hemde beklemiyorsun. Sorunsuz alışverişler dilerim.

Alıntıları Göster
    hocam oturma grubunu nerede yaptırdınız?

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.