Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Bilisimci1903, oligark Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
4.257
Cevap
485
Favori
352.501
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3783 Mesaj
      30 Eylül 2018 21:04:07
      televizyon işini az önce aşağıdaki ürünü 3.800 tl'ye siparişini vererek hallettim
      https://www.carrefoursa.com/lg-55uk6300plb-55h-4k-uhd-smart-led-tv-p-30221317

soundbar ya da 5+1 sinema sistemi tavsiyesi olan var mı?

aşağıdaki ürünler mantıklı geldi ama henüz karar veremedim.
      https://www.hepsiburada.com/lg-sk5-2-1-ch-yuksek-cozunurluklu-ses-soundbar-pm-HB00000C2DTG
      http://www.vatanbilgisayar.com/lg-sj4-4k-soundbar-ev-sinema-sistemi-300w-2-1-kanal-hdmi-bluetooh.html

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 30 Eylül 2018; 21:4:50 >
      |
      |

• Binbaşı
      1095 Mesaj
      30 Eylül 2018 21:06:54

Philips azur elite. gerçekten üst düzey bir ütü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Mirable kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1212 Mesaj
      01 Ekim 2018 23:18:02

arkadaşlar bu kanepe nasıldır alınırmi fiyati itibari ile
      http://www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/kanepeler/step-s-kanepe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pemaxs -- 1 Ekim 2018; 23:19:18 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      677 Mesaj
      02 Ekim 2018 08:32:39

Buhar tanklı bir ütü tercih edin. 11.11 kampanyasından güzel bir çek ile şu ürün alınabilir mesela

Philips GC6833/30 PerfectCare Compact Essential Buhar Kazanlı Ütü 899,00 TL yerine 618,36 TL

https://urun.n11.com/buhar-tankli-utu/philips-gc683330-perfectcare-compact-essential-buhar-kazanli-utu-P251819122

|
      |
      Mirable kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1113 Mesaj
      05 Ekim 2018 23:06:18
      Bu hafta yapılan alışverişler:
      1-)Entepe Mobilya Carmen Koltuk takımı 2 tane 3'lü 1 tane berjer ( çok yer gezdik burayı beğendik satış temsilcisi 36 danse sünger iskelet fırınlanmış gürgen ayaklar ceviz dedi bakacağız gelince) 8500TL

2-) Aker mobilya cila evi'nden lake beyaz yemek masası 6 tane koltuk konsol ayna zigon sehpa çok sıkı bir pazarlıkla 6400TL anlaştık.
      3-) Fatih'ten gelinliği sıkı bir pazarlıkla 3200TL anlaştık (firma ismi aklımda değil)
      4-) Fatih Nisanur moda evi 1000TL moda evi
      5-) Fatih Şener Çeyiz evi ıvır zıvır 500TL
      6-) Historia avm oyshop bayan çamaşırı 700TL
      Aklıma gelmeyen ıvır zıvırlar illa ki mevcut.
      Allah hepimize kolaylıklar versin. İstanbul'u talan ettik. Yavaş yavaş toparlıyoruz. Daha dış çekim anlaşması yapacağız.

Nasıl yaşarsanız,öyle ölürsünüz, nasıl ölürseniz öyle dirilirsiniz.
    • Yarbay
      5291 Mesaj
      06 Ekim 2018 00:24:28

Asus Z270-A Prime-İntel i7 7700k-Corsair 8*2 3000 MHZ-Zotac GTX 1070 AMP EXTREME- Samsung 850 Evo 500 gb-Toshiba P300 2Tb-Corsair H150İ Pro RGB- Asus PCE AC68- Thermaltake Core V71 Power Cover Edition-Evga 750GQ-ACER Predator 27" XB271HU-Logitech G602-

• Yarbay
      2746 Mesaj
      06 Ekim 2018 09:09:47
      quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Arkadaşlar ankastre seti arıyorum.
      https://urun.n11.com/davlumbazlar/kugerr-d8-60cm-siyah-cam-davlumbaz-P18414357
      https://urun.n11.com/firin/profilo-frta124s-ankastre-firin-siyah-P287596608
      https://urun.n11.com/ocak/profilo-oo36p6b10d-siyah-8mm-cam-ankastre-ocak-P287584666

Bu modeller hakkında bilgisi olan var mı?
      Bu şekilde 3410 lira ediyor.
      Beya, esyalar cogunlukla bayilerde daha uyguna fiyata verilebiliyor hocam.

Buradan arçelik almayi dusunen arkadaslar Ankara ikiz ticaretten mutlaka fiyat almalarini tavsiyele ediyorum.

• Yarbay
      5291 Mesaj
      06 Ekim 2018 10:22:17

Bayiler takside fazla fark uyguluyor ve cidden daha pahalıydı.

|
      |
      Prestor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Asus Z270-A Prime-İntel i7 7700k-Corsair 8*2 3000 MHZ-Zotac GTX 1070 AMP EXTREME- Samsung 850 Evo 500 gb-Toshiba P300 2Tb-Corsair H150İ Pro RGB- Asus PCE AC68- Thermaltake Core V71 Power Cover Edition-Evga 750GQ-ACER Predator 27" XB271HU-Logitech G602-
    • Yüzbaşı
      312 Mesaj
      06 Ekim 2018 10:35:31
      quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Bayiler takside fazla fark uyguluyor ve cidden daha pahalıydı.
      https://m.n11.com/profilo-firsat-paketi-set-1-frma610ob36p5b80ldvp6c450-P95824468?gclid=Cj0KCQjwuuHdBRCvARIsAELQRQHrLD_Mt4lkj3WWDzRTurUcUIRgpV8rIEEdT1D-sG2AyHk1SXVy2YQaAh_LEALw_wcB

bu veya benzeri set halinde daha ucuz olur.bazen bayilerdede oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      5291 Mesaj
      06 Ekim 2018 10:49:11

Settekilerin fiyatını tek tek bakınca 200 lira daha ucuza geliyor. Ayrıca renk siyah olacak ve setin malzemesini cam düşünüyoruz. Bir de ev doğalgazlı, bu sanki lpg uyumlu.

Son olarak davlumbaz hakkında epey olumlu yorum duydum, mutfak bayağı büyük, salonla bir değil ama işe yaramayan şeye para vermek istemiyorum.

|
      |
      Akhenatonnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      843 Mesaj
      07 Ekim 2018 09:02:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Ergin.

Bu hafta yapılan alışverişler:
      1-)Entepe Mobilya Carmen Koltuk takımı 2 tane 3'lü 1 tane berjer ( çok yer gezdik burayı beğendik satış temsilcisi 36 danse sünger iskelet fırınlanmış gürgen ayaklar ceviz dedi bakacağız gelince) 8500TL

2-) Aker mobilya cila evi'nden lake beyaz yemek masası 6 tane koltuk konsol ayna zigon sehpa çok sıkı bir pazarlıkla 6400TL anlaştık.
      3-) Fatih'ten gelinliği sıkı bir pazarlıkla 3200TL anlaştık (firma ismi aklımda değil)
      4-) Fatih Nisanur moda evi 1000TL moda evi
      5-) Fatih Şener Çeyiz evi ıvır zıvır 500TL
      6-) Historia avm oyshop bayan çamaşırı 700TL
      Aklıma gelmeyen ıvır zıvırlar illa ki mevcut.
      Allah hepimize kolaylıklar versin. İstanbul'u talan ettik. Yavaş yavaş toparlıyoruz. Daha dış çekim anlaşması yapacağız.
      InsAllah yaptığınız masrafa değer. .

• Yüzbaşı
      314 Mesaj
      08 Ekim 2018 01:29:29
      Beyaz eşya alıcam. Buzdolabı ve çamaşır makinesi. İstanbulda uygun fiyatlı bildiğiniz bir yer var mı acaba? (fiyat ikisi için maksimum 3.500 tl)
      TELEVİZYON VE HALI İÇİNDE AYNI ŞEKİLDE.
      |
      |

• Yüzbaşı
      970 Mesaj
      08 Ekim 2018 09:03:50
      Mobilya için ne önerirsiniz arkadaşlar _?
      Fırsatı da geçtim; sağlam, zamanında teslimat(en azından 10-15 gün gecikme ile), müşteri hizmetleri iyi olan hangi markalar vardır?
      Burdaki yorumları okuyorum, ekşi, şikayetvar vs. Hangi markaya baksam vazgeçiyorum :)
      Aklımda kelebek, enza falan var şu an.

• Onbaşı
      34 Mesaj
      08 Ekim 2018 11:32:02
      Merhaba arkadaşlar Doğtaş ve Kelebek markalarının Antalya bayisiyim , beğendiğiniz ürünler olursa sizlere dh ailesine özel en uygun fiyat garantisi veriyorum , tüm Türkiye ye teslimat yapıyoruz bilgilerinize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Onbaşı
      34 Mesaj
      08 Ekim 2018 11:34:19

Merhaba dostum kelebek bayisiyim ürünlerde gecikmeler bayilerle alakalı degil genellikle fabrikadan kaynaklanan üretim gecikmeleri ile oluyor çok satış yapan markalar genelde gecikmeler yaşatır çünkü termin planlaması stok planlaması zordur mobilyada , düşük hacimli şirketler daha hızlı teslimat yapmaktadır.
      Eğer kelebek doğtaş markalarında beğendiğiniz ürünler olursa Antalya bayisiyim sizlere fiyat konusunda en uygun fiyatı verebilirim

|
      |
      ozgurs59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Çavuş
      74 Mesaj
      09 Ekim 2018 20:16:49
      |
      |

• Yüzbaşı
      543 Mesaj
      09 Ekim 2018 23:38:01
      quote:

Orijinalden alıntı: isbirantalya

Merhaba dostum kelebek bayisiyim ürünlerde gecikmeler bayilerle alakalı degil genellikle fabrikadan kaynaklanan üretim gecikmeleri ile oluyor çok satış yapan markalar genelde gecikmeler yaşatır çünkü termin planlaması stok planlaması zordur mobilyada , düşük hacimli şirketler daha hızlı teslimat yapmaktadır.
      Eğer kelebek doğtaş markalarında beğendiğiniz ürünler olursa Antalya bayisiyim sizlere fiyat konusunda en uygun fiyatı verebilirim
      Saciniz beyazlasin istiyorsaniz dogtas ve kelebek mobilyadan (ikisi ayni firma ) urun alabilirsiniz.

• Onbaşı
      34 Mesaj
      10 Ekim 2018 00:39:25

200 farklı bayi tarafından yönetilmektedir mağazalar birbirinden farklı vizyon VE misyonda yöneticiler ve patronlar olduğu için genelleme yapmak doğru olmaz fakat sizin ürün aldığınız bayi demekki müşteri memnuniyeti konusunda hassas değil.
      Biz Antalya bayisi olarak en yüksek müşteri memnuniyetine sahip 3 bayiden biriyiz.
      Zaten kendimize güvenmesek bu forum sitesinden bile ekmeğimizi kovalamazdık:)

|
      |
      nightblueist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Çavuş
      88 Mesaj
      10 Ekim 2018 01:33:28

Mobilya alırken iyisinden alayım 10-15 sene kafam rahat olsun demeyin zira 5-6 sene sonra bayanlar mobilyalardan sıkılıyorlar ve değiştirmek istiyorlar

Gerçi ben uzun yıllardır sağlam koltuk takımını değiştirelim diretmelerine direndim ve 14 yılı tamamladım siz dayanamayabilirsiniz

Hala sağlam olan koltuk takımını değiştirmek işime gelmiyor eski saplam koltuk takımı bedavadan elden çıkacak sonuçta

|
      |
      Ü s t a D kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      543 Mesaj
      10 Ekim 2018 10:58:38
      quote:

Orijinalden alıntı: isbirantalya

200 farklı bayi tarafından yönetilmektedir mağazalar birbirinden farklı vizyon VE misyonda yöneticiler ve patronlar olduğu için genelleme yapmak doğru olmaz fakat sizin ürün aldığınız bayi demekki müşteri memnuniyeti konusunda hassas değil.
      Biz Antalya bayisi olarak en yüksek müşteri memnuniyetine sahip 3 bayiden biriyiz.
      Zaten kendimize güvenmesek bu forum sitesinden bile ekmeğimizi kovalamazdık:)
      Neyin hikayesini anlatiyorsunuz is musteriden parayi alana kadar aldiktan sonra yok bolge muduru onaylayacak yok biz bildirdik birsey yapamayiz her bayiide ayni hikayeler. Bari burda reklam yapip insanlari da bu markalara bulastirmayin.

Ben sahsen mart ayindan beri mahkeme sureci yonetiyordum. Urun iadesi karari cikali bir bucuk ay oldu henuz ne para hesabima gecti ne urunle ilgili bi atraksiyon var.

Dedik ya bu iste olay parayi verene kadar. Bu markalarin 5para etmez servis tarafi ve musteri iliskileri var.. Urunlerini zaten bedava verseler almam. Bayii olarak siz ne kadar ilgilenirseniz ilgilenin sorun yonetim ve hizmet kalitesi anlaminda SIFIR.

Hızlı Cevap

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Paykasa
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,937
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.