Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.769
Cevap
571
Favori
590.679
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetmt

yurt dışı tavsiye edebileceğiniz yerler varmı? balayı için

Biz Viyana’yı tercih ettik. Brugge, Amsterdam, Paris, Roma veya Barcelona olabilir. Bunlar araştırdığım kadarıyla romantik, gezilebilecek şehirler. Ama pahalı şehirlerdir.

Viyana da güzeldir ama bence eğer romantik bir tatil istiyorsanız Prag en güzel seçim olur. Viyana ve Prag pahalılık olarak aynı sayılır ama ben Prag'a gerçekten hayran kalmıştım. Viyana'ya nazaran çok daha fazla keyif aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitrovic

quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetmt

yurt dışı tavsiye edebileceğiniz yerler varmı? balayı için

Biz Viyana’yı tercih ettik. Brugge, Amsterdam, Paris, Roma veya Barcelona olabilir. Bunlar araştırdığım kadarıyla romantik, gezilebilecek şehirler. Ama pahalı şehirlerdir.

Viyana da güzeldir ama bence eğer romantik bir tatil istiyorsanız Prag en güzel seçim olur. Viyana ve Prag pahalılık olarak aynı sayılır ama ben Prag'a gerçekten hayran kalmıştım. Viyana'ya nazaran çok daha fazla keyif aldım.

Prag uçuşları biraz daha maliyetliydi açıkçası. Viyana iki kişi 740 liraya mal oldu bize gidiş dönüş. Ha ilk yurtdışı olacak. Bizim için farketmez. Viyana da hayran kalınan şehirlerden biri sonuçta :) Bir dahakine Prag olur. Bir dahaki derken tatil Yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• YENİ EVLENECEKLERE TAVSİYELER

Yeni evlenmiş biri olarak sorularınız varsa cevaplayabilirim.
  • Atesbaz A kullanıcısına yanıt
    Hocam soracak çok şey var da ben salon işini sormak istiyorum.

İstanbulda düğün salonları çok pahalı. Eli yüzü düzgün kaç düğün salonuyla görüştüysem 15-20-30bin vs yukarıya doğru gidiyor.

Acaba belediyenin nikah salonunda normal nikah yapıp daha sonra yakın akrabaları şık bir yerde yemeğe götürmek ne kadar mantıklı? Ömrümde bir kaç kez göreceğim yüzlerce insanı beslemek için o kadar para vermek koyuyor. Fakat dezavantaj olarak da aklıma gelen şu, acaba nikah salonunda olduğu için gelmemezlik yapan eş dost olur mu? Veya gelip de takı takmayan veya daha az takı takanlar olur mu?

5-10 bin civarına bulabilsem güzel bir yer düşünmeyeceğim ama malesef durum bu şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Hocam nerde kalacaksiniz total maliyeti ne kldu acaba

• hakim bey kullanıcısına yanıt
    Hocam kesinlikle doğru düşünüyorsun, düğün salonunda evlenince ertesi günü ne kadar gereksiz olduğunu daha net görüyorsun. Takı olayına gelince, sizin için takıyı takıcak her türlü takısını takıyor takmayacak olanda zaten takmıyor. Üstelik kafadan 15bin kârdasın. Emin ol iki mekan arasında önemsiz bir fark olur. Düğün yapıp pişman olan biri olarak söylüyorum bunu :)

• Jeasme kullanıcısına yanıt
    Bende geçen sene 11.11 kampanyası ile yaptım evlilik hazırlığını. Hakikaten ticaretten öte birşey evlenecekler için. İnanılmaz fiyatlarda inanılmaz güzel ürünler aldım. Kapı paspasından tut dikey süpürgesine kadar kaliteyi ucuza aldım. Binlerce tlyi bulan kâr elde ettim. Normalde alamayacağım kalitedeki ürünler alarak hemde. Bu işte en büyük illallahı kargocular etti tabi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: vedatcan19

Hocam nerde kalacaksiniz total maliyeti ne kldu acaba

850 TL uçak bileti (İzmir İstanbul Viyana güzergah)

1150 TL otel. 4 yıldızlı şehir merkezine yakın standart bir otel. Booking ile rezervasyon yaptık ama ödemedik. Belki değişir.

560 Lira pasaport. Önümüzdeki ay alacağız 1 yıllık şimdilik.

60ar euro da vize ücreti.

Biraz benim halt yemem bu balayı işi. Bir daha fırsat olmaz diye yurtdışı yapalım dedik.

• Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    hocam memnun kalırsanız bende denemek istiyorum seneye :) birde acaba kaç gün otel
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedatcan19

hocam memnun kalırsanız bende denemek istiyorum seneye :) birde acaba kaç gün otel

3 gece 4 gün. İnşallah kalırız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Anl.kursun

https://urun.n11.com/buhar-tankli-utu/tefal-gv6770-effectis-easy-buhar-jenerator-P75122622

Kuponla güzel fiyata geliyor arkadaşlar. 379 tl

Hocam ben mi yanlış görüyorum yoksa linkini verdiğin ütünün fiyatı 54 milyar mi eski parayla? Ayık kafayla bir de sen bak

• hakim bey kullanıcısına yanıt
    Benim durumum biraz farklıydı.Aslen anadolunun bir ili memleketim.Fakat istanbulda yaşıyorum.İstanbulda nikah yaptım memleketimde düğün yaptım.

Açıkçası davetliler için ne kadar kısa ve öz o kadar iyi.Takı konusunda nerde yaptıgının bir önemi yok.Nikahtada zaten takı töreni oluyor.
  • Beyler Dogrucanlar cetmen veya modalifedan düğün paketlerinden birini almayı düşünüyorum tecrübesi olan var mı? 12bin liranın altına set yok. Dogrucanlar için mehtap ve doğan paketi var. Modalife için de alize paketini begendik. Fikriniz var mı?

• Merhaba hocam. Monema yatak odası, monema yemek odası (konsol, vitrin istemiyoruz. Sadece masa+6sandalye), brando salon takımı. Bunlar için tek tek ve toplamda fiyat ne kadar olur? Birde hangi şehirden göndereceksiniz? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

Hocam soracak çok şey var da ben salon işini sormak istiyorum.

İstanbulda düğün salonları çok pahalı. Eli yüzü düzgün kaç düğün salonuyla görüştüysem 15-20-30bin vs yukarıya doğru gidiyor.

Acaba belediyenin nikah salonunda normal nikah yapıp daha sonra yakın akrabaları şık bir yerde yemeğe götürmek ne kadar mantıklı? Ömrümde bir kaç kez göreceğim yüzlerce insanı beslemek için o kadar para vermek koyuyor. Fakat dezavantaj olarak da aklıma gelen şu, acaba nikah salonunda olduğu için gelmemezlik yapan eş dost olur mu? Veya gelip de takı takmayan veya daha az takı takanlar olur mu?

5-10 bin civarına bulabilsem güzel bir yer düşünmeyeceğim ama malesef durum bu şekilde.

Yaklaşık 15 sene önce aynı şeyi yaptım. Salonda yapılan düğün bence en gereksiz adetlerimizden. Nikah salonu, devamında yakın arkadaşların katılacağı bir yemek en güzeli. Önemli olan uyumlu ve mutlu olmanız. Etrafın ne dediğine bakmayın, boşu boşuna masrafa girmeyin ve stres yaşamayın. Sizin mesajınızı alıntıladım ama buradaki diğer arkadaşlara da bir abi tavsiyesi olsun. Hepinize mutluluklar diliyorum.

• mask345 M kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef ben o dediğimi yapamadım. 15 bin gitti bir gün için maalesef. Sağlık olsun. Benim mantığıma yatan o şekilde olmasıydı ama olmadı maalesef.

• Evet beyler. Bu kardeşiniz de bekarlığa veda etmeye hazırlanıyor. Haftasonu istedik kızı. 1 ay içinde aile arasında bir nişan olacak inşallah. Mütevazı bir evim var. Kira derdim olmayacak şükür. Düğün yaz gibi olacak ve o vakte kadar da indirimlerden yakaladığım eşyaları alıp alıp eve yerleştirmeyi düşünüyorum.(ne de olsa eski ölücüyüz :D) Kelepire düşen eşyaları sinsice takip ediyor olacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: neverktulu

quote:

Orijinalden alıntı: Anl.kursun

https://urun.n11.com/buhar-tankli-utu/tefal-gv6770-effectis-easy-buhar-jenerator-P75122622

Kuponla güzel fiyata geliyor arkadaşlar. 379 tl

Hocam ben mi yanlış görüyorum yoksa linkini verdiğin ütünün fiyatı 54 milyar mi eski parayla? Ayık kafayla bir de sen bak

Hahaha yok hocam sonradan böyle birşey yaptı. Ama satıcı göndermedi ürünü iptal etmek durumunda kaldım.

• Şu an askerdeyim Temmuz 2018 de düğünümüz olacak görevim nedeniyle kirada oturacağım bakalım nasıl halledeceğiz bu işleri :)

• kaya_es kullanıcısına yanıt
    Bende 15 Aralık'ta gidiyorum kısa dönem. Ekim başında yapmayı istiyorum ama bir hazırlık yok bakalım 4 ayda olmaz diyorlar ama hayırlısı
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.