Şimdi Ara

Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.771
Cevap
571
Favori
590.761
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ankara'da halıcı tavsiyesi olan varsa alabilirim.
    istanbul yolundakiler ucuz dediler, birkaç tanesini gezdik.
    fakat fiyatlar yüksek diye düşünüyorum.
  • kavram bana çok mantıklı gelmese de girdik bir yola bakalım, en azından doğru kişi doğru aile.

takip edeceğim aralıkta düğün var, kırk yıllık ölücüyüz.

Şimdilim Arçelik buzdolabı, ucuza satan yer arayışım var.
  • arkadaşlar merhaba, istanbul avrupa yakasında kısmetse kardeşimin nisan ayında düğünü var, ev şu an boş ve tadilat yaptıracağız. tadilat komple zemin parke değişimi (120 m2), petekler değişimi (6 adet), banyo tadilatı, salona asma tavan yapımı ve yine komple badana, iç kapı değişimi 8 adet) anlayacağınız işimiz hem zor hem de maliyetli duruyor.

bu işleri komple yapacak bir şirket var mıdır önerebileceğiniz veya nasıl işin içinde çıkabiliriz, tecrübeli arkadaşların önerilerine ve yol gösterimlerini bekliyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekpe_babam -- 9 Ekim 2017; 15:37:59 >
  • Arkadaşlar bu istikbal, Bellona, enza vb markaların önceki sezonlarda üretilen ürünlerinin satıldığı outlet mağazaları oluyor mu? Oluyorsa nasıl ulaşabiliriz? İnternet sitelernden bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekpe_babam kullanıcısına yanıt
    armut.com gibi sitelere göz atmanızı tavsiye ederim. Doğalgaz konusunda başvurmuştuk bir sorun yaşamadık. Sitede giriş yapıp geri dönüş yapıyor müşteriler o nedenle yararlı bir site.
  • natbolad kullanıcısına yanıt
    40 yıllık ölücü Arçelik değil Altus alır parası cebinde kalır hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

40 yıllık ölücü Arçelik değil Altus alır parası cebinde kalır hocam

valla grundig ve altus da baktım. tahminin doğru

şunların hepsi aynı;
    http://www.epey.com/buzdolabi/karsilastir/39297-42691-59270/arcelik-2597-cniy_beko-b-9597-nex_grundig-gknd-5300-i/

burda altusun sadece boya farkı var;
    http://www.epey.com/buzdolabi/karsilastir/39298-42703-62097/arcelik-2498-cniy_beko-b-9479-nexn_altus-alk-470-nsx/

burada motor kompresör farkı var;
    http://www.epey.com/buzdolabi/karsilastir/39252-42668-84030/arcelik-2476-cei_beko-d-9578-nexk_altus-alk-474-nix/

2476 haricini kullanışsız diye eledi hatun, rafı azmış aralığı fazlaymış vs.

şimdi istemesem de siemens bakıyorum, iyi soğutuyor okey ama şu buz kırma sesi çok garip bsh'ta.

araştırıyoruz bakalım.

• brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler armut.com dan talep oluşturdum üç kişiden teklifte geldi, teklif verenlerin sadece bir tanesinde müşteri yorumlar var o da sadece 4 tane. yorumlar iyi ancak belirttiğim gibi yorum sayısı az pek güvenemedim.
  • Allah kolaylık versin işiniz zor. Benim kafadan 1 yıl var artık askerlikten sonra gireceğim bu işlere
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekpe_babam

arkadaşlar merhaba, istanbul avrupa yakasında kısmetse kardeşimin nisan ayında düğünü var, ev şu an boş ve tadilat yaptıracağız. tadilat komple zemin parke değişimi (120 m2), petekler değişimi (6 adet), banyo tadilatı, salona asma tavan yapımı ve yine komple badana, iç kapı değişimi 8 adet) anlayacağınız işimiz hem zor hem de maliyetli duruyor.

bu işleri komple yapacak bir şirket var mıdır önerebileceğiniz veya nasıl işin içinde çıkabiliriz, tecrübeli arkadaşların önerilerine ve yol gösterimlerini bekliyoruz :)

Hocam nalburlara gidin onların tanıdıkları oluyor. Bir arkadaş armut. Com u önermiş ama ben geçen yıl yarım saatlik fayans işi için teklif aldım 400 den aşağı veren olmadı gittim nalbura dedim ki tanıdığın var mı fayansci var dedi gönderdi 70 lira istedi çok temiz de iş yaptı

• Hızla düğün hazırlıklarına devam ediyoruz. Evet erken ama bir yandan da son dakikaya kalmasın derdindeyiz. Öncelikle son yaptıklarımız;

1) Kına Gecesi organizasyonu ayarlandı. Bindallı kiralaması da dahil her şey içinde 2500 TL.
    2) Balayı için benim yurtdışı hayalim vardı. Aerobilet sitesinden Viyana'ya gidiş dönüş kampanya, banka vs. dahil 740 TL'ye uçak bileti aldık.
  • V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, haklısınız bu şekilde de araştırmak lazım.
  • Merhaba arkadaşlar , İstanbul da kazikci olmayan alyans alinabilecek yer önerir misiniz?

• Atasayda kampanya var hocam Classic alyanslarda ikili mylove serilerinde indirim var aklınızdada bulunsun

• Evlenecek için en büyük fırsat çok geç olmadan bu hatadan dönmektir. Geriye kalan kol gibi taksit ve borçlar ile ipotek edilen uzuuuun yıllar.

• aadolff kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, uğrayacağız..
  • Flo_Rida F kullanıcısına yanıt
    Olmasaydı, olmazdın. Unutma
  • evlenmeyin arkadaşlar.en mutlu insan özgür insan..cidden evlenmeyin
  • Yalnızlık da dert evli olmak da aslında. Ama kafa dengi, olmazsa olmazlarınıza uyan birini bulursanız evlilik yalnızlıktan bir tık önde olur.
    Kına için İzmir'de Bornova Öğretmenevini tavsiye edebilirim. 100 kişilik kına organizasyon dahil 2400 liraya yaptık geçen ay
  • quote:

Orijinalden alıntı: epica06

evlenmeyin arkadaşlar.en mutlu insan özgür insan..cidden evlenmeyin

Doğru insan cennet yarısı sayılır. Aslında sorun evlenmekte değil doğru insanı bulamamaktadır.

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.