Şimdi Ara

Evleneceginiz kadının vücudunda yanık izleri olduğunu öğrenirseniz naparsınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diyelim ki sevdiğiniz bir kadın var ve öyle pek çıplak görmediniz. Evlenme teklifi ettiniz ve kadın bacaklarının yanık izleriyle dolu olduğunu veya fiziki olarak problem olduğunu(vücudunda çatlak vs.) söyledi ve bu yüzden kabul etmedi, ne yapardınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herina -- 3 Şubat 2018; 18:59:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Seviyorsam evlenirdim. O dert edilecek şey değil.

• Sana Türkçe dersi verecek kişiye para öderim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin için düzelttim

• Herina kullanıcısına yanıt
    Tamam. Daha az para öderim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu açardım
  • Eğer gözükmeyen bir yerindeyse olur. Bacakları demişsin , bacakları gayet de gözükebilir önceden nasıl farketmedin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrslimshady

Eğer gözükmeyen bir yerindeyse olur. Bacakları demişsin , bacakları gayet de gözükebilir önceden nasıl farketmedin?

arkadaş kriptondan geldi heralde etek giymiyosa nasıl göreceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rumpel Von Stiltskin

quote:

Eğer gözükmeyen bir yerindeyse olur. Bacakları demişsin , bacakları gayet de gözükebilir önceden nasıl farketmedin?

Sen suudi arabistanda mı yaşıyorsun gulyabani

Etek giymeyen kız kaldı mı ? Dışarı çık biraz
  • Bence bu konuda bahsi geçen yanık izi olan kız sensin. Bence hemen söyle. Bunun için gidecek adam zaten bu izler evlendikten sonra oluşsa da bırakırdı. Kendini de ezdirme bunları söylerken adama.

• Bir kadın bunu evlilik aşamasında söylüyorsa bence orada biraz sıkıntı var. Ben evlenmeyip biraz daha yürütmeye çalışırdım ilişkiyi. Yüzü falan normal sonuçta bacakları yanık olsun çok büyük sıkıntı değil. Ama bunu o kadar uzun süre söylememiş olması sıkıntı.
  • Öpmeye yanık izinden başlarım. Sanki polis assubay mülâkatı yanık varsa var ne yapalım şimdi öllek mi soruyu trvesti ise ne yaparsınız . Bakire değilse ne yaparsınız diye sor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rumpel Von Stiltskin

quote:

Sen suudi arabistanda mı yaşıyorsun gulyabani

Etek giymeyen kız kaldı mı ? Dışarı çık biraz

Yallah İzlandaya

• quote:

Orijinalden alıntı: yakaza01

Öpmeye yanık izinden başlarım. Sanki polis assubay mülâkatı yanık varsa var ne yapalım şimdi öllek mi soruyu trvesti ise ne yaparsınız . Bakire değilse ne yaparsınız diye sor

:D:D

• quote:

Orijinalden alıntı: yakaza01

Öpmeye yanık izinden başlarım. Sanki polis assubay mülâkatı yanık varsa var ne yapalım şimdi öllek mi soruyu trvesti ise ne yaparsınız . Bakire değilse ne yaparsınız diye sor

Evleneceginiz kadının vücudunda yanık izleri olduğunu öğrenirseniz naparsınız?

• İç anadolunun bir şehri hocam etek şort vs öyle giyen yok giyseler bile çorapla anca

• Arkadaşlar bir kadına karşı duygular beslemiyorsanız yani şu an sevdiğiniz yoksa hayır, kabul etmem yazmak size basit gelecektir.
    Duygularınız baskın olunca gözünüz hiçbir şeyi görmez hale gelir. Tabi istisnalar olacaktır.
    Kısacası demek istediğim sevdiğim kadının sağlık sorunları, vücudundaki izler benim için bir sorun teşkil etmiyor. Olması gereken budur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revia

konu açardım

• Kabul etmem

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.draco

Bence bu konuda bahsi geçen yanık izi olan kız sensin. Bence hemen söyle. Bunun için gidecek adam zaten bu izler evlendikten sonra oluşsa da bırakırdı. Kendini de ezdirme bunları söylerken adama.

belki erkek sevdiği için kabul edebilir ama o adamı kendine mahkum etme duygusu öyle bir suçluluk olusturuyor ki hocam . Hele cevrede güzel fiziği olan bir kadın görünce onun da öyle bir kadınla beraber olma istediğini düşünmek sizi daha çok üzüyor. bu yüzden söylemesi kolay ancak reddetme nedenimi bu olarak göstermeyeceğim çünkü dediginiz gibi kendimi acındırmak da istemiyorum

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.