Şimdi Ara

Evlenecegin kadin yemek yapmasini bilmiyorsa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her gun disaridan söyleseniz para yetmez
    Hadi buyrun buradan yakın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence de hemşom kadın dediğin yemek yapmasın bilmeli bu konuda ben çok şanslıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kütahyalı 77

Bence de hemşom kadın dediğin yemek yapmasın bilmeli bu konuda ben çok şanslıyım
    Hemso diyelim esin bundan sonra yemek yapmayacagim her gun disaridan söyle dedi
    Naparsin bosarmisin

• Türkiye'deki simp gençlik evleniyor ama hala annesinden yemek yiyor geline de annesi yemek yapıyor

Kadinlarin nesilleri erkeklerden cok daha fazla degisti babaniza bakin kafa yapiniz çok farkli degildir ama anne kızlara bakin arada ucurum var

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Hemso diyelim esin bundan sonra yemek yapmayacagim her gun disaridan söyle dedi
    Naparsin bosarmisin

Alıntıları Göster

Eşim sağolsun ev ekonomisini iyi düşünür öyle bir şey demez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kütahyalı 77 -- 25 Nisan 2021; 18:47:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanla öğrenir hocam sıkıntı olmaz.

Ben mesela yemek yapmasını bilmiyorum, o da bilmiyorsa sorun olmaz.

Şimdi kadın yemek yapar erkek eve bakar vs. diyenler olur ama öyle düşünmüyorum.

İnternetten yemek tariflerine bakıp yemeği öyle yapmak zor olmamalı. Zaten böyle yaparak bir zaman sonra kendi de öğrenir.

• Noodle yerim bende

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Başbilen

Noodle yerim bende
    Her günde nudıl yenilmez tertip

• Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    Ben yiyorum hocam öğrenci adam makarna yer

• yemek yapamayan kızla evlenilmez

• MOLDOVYALI HİZMEATÇİ BİR KARI TUTARIM  

• kadın hitmetçi değildir. Patrik sistemi yıkılacak. #toxicMasculanity #noMorePatriarchy #freedomForWomen #heForShe #meToo

• Yemek yapmasını bilmiyorsa beraber öğreneceksin. Kendine hizmetçi almıyorsun. Böyle şeyler yerine birbirinize saygı göstermeyi öğrenirseniz mutlu bir ilişki ve mutlu çocuklarınız olur.
  • Kızlar çöptür..

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Hayatımda bu kadar haklı bir yorum görmedim

• Zaten yemek yapmak güzel, arasıra ben ederim ama kendisi de yardım etcek. Yoksa dışarıdan söyleriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayata Küsen Adam

Hayatımda bu kadar haklı bir yorum görmedim
    Kanka inanir misin bu mesaji yazdıktan sonra bi durdum dedim vay anasını lan harbi guzel yazdim haa diye icimden geçirdim

Dedigim seyi malesef kendi ailemde sulalemde gordum mesela teyzemin oglu evli karisi calismiyor cocuklara bile bakmiyor cocuklara teyzem bakiyor yemeklerini teyzem veriyor

Artik kizlar yemek ev isi falan bilmiyor gozleri rahatta lükste erkekler de zayıf oldugundan bir sey yapamıyorlar en dandik kizla bile evlenen kendini dunyanin en buyuk isini yapmis gibi görüyor yakinda goreceksin her 100 erkekten en az 30 40 tanesi 1 kez bile evlenemeyecek kizlar 2 boya sürüyor birinin metresi olup kurtuluyor fakirlikten fakir fakir birinin karisi olacagima rahat yasar metres olurum diyorlar

• erkek de kadın da yemek yapmasını bilecek sonradan öğrenilecek şeyler değil bunlar, bilmiyorsa evlenmeyin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.