Şimdi Ara

Evleneceğim kız robot süpürge istiyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
1.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt

Robot süpürgeden anlıyor ama  

Şaka bir yana benimle robot süpürge için evleneceksen git robot süpürge ile evlen demelisin.

Bugün seni bununla tehdit eden yarın çok daha büyük şeylerle mesela boşanmayla tehdit edecektir. Böyle hayat geçmez.

Tavsiyem resti çekmeniz. Eğer rest çekmenize rağmen geri adım atmıyorsa ciddiyetinizi gösterin. Yüzüğünü isteyin. Bu işin biteceğine emin olsun bakalım ne yapacak? Eğer yüzüğü çıkarıp verirse Allah yüzüme güldü diyip sadaka verin ve o kızla bir daha görüşmemek üzere ayrılın ordan.

• quote:

Orijinalden alıntı: miroglu6

Robot süpürgeden anlıyor ama  

Şaka bir yana benimle robot süpürge için evleneceksen git robot süpürge ile evlen demelisin.

Bugün seni bununla tehdit eden yarın çok daha büyük şeylerle mesela boşanmayla tehdit edecektir. Böyle hayat geçmez.

Tavsiyem resti çekmeniz. Eğer rest çekmenize rağmen geri adım atmıyorsa ciddiyetinizi gösterin. Yüzüğünü isteyin. Bu işin biteceğine emin olsun bakalım ne yapacak? Eğer yüzüğü çıkarıp verirse Allah yüzüme güldü diyip sadaka verin ve o kızla bir daha görüşmemek üzere ayrılın ordan.

Resti cekersem baska kadin bulamam diye korkuyorum kanka
    Elime gecen bu firsati degerlendirmek istiyorum yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

tebrik ederim

Eyvallah hocam berhudar ol

• Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efefor -- 9 Mayıs 2021; 18:8:38 >
  • robot süpürgelerde kampanya var şu anda baya, bence çok gerekli bir alet bu. ev temizlendikten sonra bir günde toz oluyor, ikinci gün gözle görülür şekilde toz oluyor. robot süpüre sağolsun her gün süpürebilen bişey. bende yok ama almak istiyorum.

• bu konu nasıl patlar yahu

hocam bazen vallahi beni şaşırtıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Resti cekersem baska kadin bulamam diye korkuyorum kanka
    Elime gecen bu firsati degerlendirmek istiyorum yani

Alıntıları Göster

Yaş kaç bilmiyorum ama bu şekilde gidersen hayatın boyunca mutsuz olabilirsin. Yani eşinin istekleri bitmek bilmeyebiilir. Dünyada kaç milyon kadın var illaki bulursun. Evlilik biz erkekler için değil kadınlar için başarıdır. Köprüden önceki son çıkış olarak görme bu kızı. Eğer tüm ipleri onun eline verirsen ilerde büyük sıkıntılar yaşayabilirsin. Yine de tercih senin.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.