Şimdi Ara

Evleneceğim insanın benden önce sevgilisi olması fikrine dayanamıyorum. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
3.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Orange.

quote:

Orijinalden alıntı: John WICK

Bir dini inancım yok ama bu ilişki meselesine ben de bir kutsiyet bir kutsallık yüklemiştim dinden bağımsız olarak.Daha sonra benim yüklediğim kutsiyetin kimse tarafından tabiri caizse iplenmediğini görünce benim duygularım yok oldu şu an kötü adam rolünü ben üstlendim aldatmak yalan söylemek herşey legal ve uyguluyorum ta ki kızlar bunu anlayana kadar.

Bunu yaparken asla kızlarla ters gitme aldatsan bile iyi adam rolü yapman lazım yoksa daha kötü hale gelir sana her türlü çirkefliği yaparlar.Son olarakta duygularını düşünme kadınlar kızlar sadece senin tatmin olman için bir araç birisine bağlanırsan seni içten içe bitirir bu.Hadi sağlıcakla.Bencil olmazsanız üzülen hep siz olursunuz.

"Başka erkeklerle kıyaslanmaktan korktuğum için bunu kendimce kutsadım , baktım hala ezik hissediyorum madem yetemiyorum ben de onları aldatırım dedim. Oh iyi yapmışım!"

Evet çok ezik hissediyorum ben de ayrıca xDé

• Hiç sevgilin olmadığı için, daha doğrusu hiç aşık olmadığın için bu fikre dayanamıyosun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.