Şimdi Ara

Evleneceğim insanın benden önce sevgilisi olması fikrine dayanamıyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
3.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 22 yaşındayım hiç sevgilim olmadı. Hiç sevgilim olmamasını problem etmiyorum evlilik odaklı bir insanım. Bir insanla hayatını birlestirmenin,aile kurmanın hoş bir duygu olduğunu düşünüyorum. Ama kendim gibi birini bulamamaktan korkuyorum.Duyduklarım, gördüklerim canımı sıkıyor. Eğer istediğim gibi birini bulamazsam evlenmemeyi düşünüyorum bu beni korkutuyor.Daha çok korktuğum şey ise birine değer verip inandiklarimin zittini uapmak.Başta tatlı bir bal gibi gelsede ilerleyen süreçte sevginin yerini saygıya bırakması gereken dönemde eski günleri hatırıma geldigi için saygı duyamam.Hem ona hem kendime dünyayı zehir ederim,bunu biliyorum.Hele ki bakire olup da her naneyi yiyen birine denk gelmek fena olur. Bu gibi endişeler beni çok düşündürüyor.

Not:Bakirelik bacak arasında değil diyecekler hemen geri sekmesine tiklayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu şekilde şimdiden dert edinirsen, zaten bekar olarak yaşamın sonlanır soru işaretleri seni her türlü yer bitirir biri olsa da olmasa da, bazen hayatın akışına uymak gerekir bu evlilik konusu da öyle bir şey kardeşim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne dersen de, yaşadıkça bazı şeylerin farkına varacaksın. Bunlarda onlardan biri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Requizm

Ne dersen de, yaşadıkça bazı şeylerin farkına varacaksın. Bunlarda onlardan biri.

Nelerin farkına varacagim tam olarak? Biraz açıklar mısınız?

• Sevgilisi olmuş olabilir de, cinsel manada herhangi bir şey yaşamamış olmalarını ben de isterim elbette.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o zaman çarşaflı al
  • Tesettürlü , ailesi muhafazakar bir ailenin kizi ile evlenebilirsin.Bu konuda sorun çıkmaz . Ama işte daha çok şey var . Düşüncelerin uyuşması , duyguların birleşmesi vb. Onun için zor gibi ,bende öyle birini isterim . Hiç sevgilisi olmamış çünkü benim olmadı . Konuştuğu erkek olabilir böyle grup şeklinde kız ve erkeklerin olduğu zaten böyle her yerde . Dünyada 7.5 milyar insan var elbet denk gelir istediğimiz gibi biri ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Suppose27now

Tesettürlü , ailesi muhafazakar bir ailenin kizi ile evlenebilirsin.Bu konuda sorun çıkmaz . Ama işte daha çok şey var . Düşüncelerin uyuşması , duyguların birleşmesi vb. Onun için zor gibi ,bende öyle birini isterim . Hiç sevgilisi olmamış çünkü benim olmadı . Konuştuğu erkek olabilir böyle grup şeklinde kız ve erkeklerin olduğu zaten böyle her yerde . Dünyada 7.5 milyar insan var elbet denk gelir istediğimiz gibi biri ...

Tesettürlü, ailesi muhafazakar diye çok ahlaklı diye düşünmemek lazım. Yani aynı yerde çalıştığım arkadaşımın kızarkadaşı aynı dediğin gibiydi, elini falan tutturmazdı arkadaşa, sonra ne olduysa otel odalarında fantezilere kadar gitti iş.

Fifty Shades of Grey filminden baya etkilenmiş bayanlar bilmem anlatabildim mi

• tesettürlü 15 yaşında kızları sevişirken gördü bu gözler onlar daha tehlikeli insanları kandırıyorlar .önemli olan insanın kalbinin temiz olması.tessürlü diye temiz hiç sevişmemiş mi zannediyorsunuz.
  • Herkesin kendi piyasası var. Annene söyle sana köylerden kız bulsun, yuvarlanıp gidersiniz.
  • Tesettürlü derken her kadın öyle değil tabi ama bu Fatih te, Üsküdar da dindar insanların kızları gerçekten arkadaşın aradığı gibi sevgilisi olmamış temiz kadınlar . Benim dayimda 38 yaşında evlendi . Onunla benzer yaşlarda bir kadınla .

• quote:

Tesettürlü derken her kadın öyle değil tabi ama bu Fatih te, Üsküdar da dindar insanların kızları gerçekten arkadaşın aradığı gibi sevgilisi olmamış temiz kadınlar . Benim dayimda 38 yaşında evlendi . Onunla benzer yaşlarda bir kadınla .

Ya arkadaşım şimdi konuşturacaksın beni ya, yok Fatih miş Üsküdarmış, sevgilisi olmamışmış.
  • Hayal dünyasından çıkın gerçekler acıdır.Kapalı insan ile açık insanın kaşar olma olasılığı aynı tanıdığım kapalı bir kız yıllarca sevgilisiz kaldı en sonunda gitti kadıköylü uzun saçlı göz altı mosmor olan dövmeci bir tipe aşık oldu sonra ortamlarda döl içti tarzı mevzular döndü inanın kötü bir şey.

• Çok basit bir çözümü yok mu bunun? Senden önce sevgilisi olmamış bir eş adayı arayıp onunla evlenirsin, olur biter. Ortada fol yok yumurta yokken neye dayanamıyorsun?

• quote:

Tesettürlü derken her kadın öyle değil tabi ama bu Fatih te, Üsküdar da dindar insanların kızları gerçekten arkadaşın aradığı gibi sevgilisi olmamış temiz kadınlar . Benim dayimda 38 yaşında evlendi . Onunla benzer yaşlarda bir kadınla .

Artık öyle bir ayrım yok, dindar bir insanın çocuğu ahlâksız olabileceği gibi seküler bir insanın evladı da gayet ahlâklı olabiliyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: Requizm

Ne dersen de, yaşadıkça bazı şeylerin farkına varacaksın. Bunlarda onlardan biri.

Çok haklı bir ifade, bunu bizzat yaşadim ve insan abarttigini görüyor mevzuyu

• Suppose27now kullanıcısına yanıt
    Tesettürlüleri açılmamış çicek sananlar var hala bu ülkede ben de buna gülüyorum. Öğrencilik hayatım boyunca kayseri konya yozgat gibi nice muhafazakar şehirlerden gelen sokakta görseniz tesettürlü nur yuzlü hanım hanımcık diyebileceğiniz kızların neler yaptığına bolca şahit oldum. Evlenirken de instagramdan ve facebooktan büütün yedikleri naneleri temizleyip öyle evleniyorlar. Ön bahçe tertemiz olabilir de arka bahçe için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 8 Temmuz 2017; 12:6:28 >
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Başka tesettürlü insanları bilmem benim Üsküdar'da gördüğüm ortam öyleydi . Tesettürlü kadınlar temiz değil hepsi tabiki , çöp kutularıda kapalı ama iç çöp dolu bilmem anlatabildim mi

• Suppose27now kullanıcısına yanıt
    Üsküdarda yaşyorum kardeş kapalı birçok komşum var bekar yaşıyorlar eve erkek de giriyor gayet. Neye dayanarak böyle bir tespit yapabildin şaşırdım? Dışarıda annesiyle kolkola gezen her kapalı kız açılmamış çicek değildir.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.