Şimdi Ara

Evlene/bile/cekmisiniz? | ANKET | (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
2
Favori
5.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Evlene/bile/cekmisiniz? | ANKET |

(En Son Oy Tarihi: 20.2.2021)
Giriş
  • Kadınların en büyük problemi daha maço ve daha kaba tipleri özgüvenli olarak kabul etmeleri.

Ağzından küfür eksik olmayan, kavgaya girmeye hazır, kimseye saygısı olmayan ama nispeten bir yerlere gelmiş bu tipler kadınlar için büyük bir nimet olarak kabul ediliyor.

Hayatı boyunca sahte ve altyapısız bir özgüvenle büyümüş bu erkekler statülerini kaybettiğinde veya kötü bir şey yaşadıklarında yeri geliyor şiddete bile başvurabiliyor.

Böyle saçma bir döngü devam ettikçe nispeten doğru erkeklerde bozulmaya ve toplum iyice saçmalamaya başlıyor. Sonunda ne düzgün evlilikler ne sağlıklı ilişkiler oluyor.

• sen böyle düşündüğün sürece evlenemezsin, sana dayatılan hayat senin gördüğün çevre hayal dünyasında yaşıyor demek ki onlardan uzak durman gerekir. sizin zamanınızda ortam kötüydü de eskiden çok mu iyiydi?

günümüz evlilik hayali kuran gençlerin tek sorunu ekonomidir. kadınlara suç yüklemekten vazgeçin.

zardan çok paranın derdine düşseniz iyi edersiniz.

• Dünyanın en saçma konularından biridir. Çevre baskısından çekinerek iki tarafın da mantık evliliği olarak gördüğü bir evreye geçildikten sonra bu evliliğin elle tutulacak bir yanı kalmıyor ki. İki taraf da mutsuzsa bunun sonucunda mutsuz bireyler yetişir ve bu döngü böyle devam eder. Fark ederseniz bu işin maddi evresini değerlendirmedim bile. Evlenebilecek misiniz anketine karşılık olarak evlenmek zorunda mıyız anketinin yapılması daha kalıcı bir etki bırakabilir.

• muammer816 M kullanıcısına yanıt

Her zaman mesajı yazdıktan sonra, gönder demeden önce crtl+c ile mesajı kopyalarım. Çünkü benim de ağzım yandı. Artık tedbirimi alıyorum. :D Bundan sonra sen de öyle yaparsın. Bunlar hep tecrübe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05BCBF09E -- 28 Ağustos 2020; 16:48:45 >
  • Evlenmem

Evlenip boşanırsam kadını mı ömür boyu besleyecem ?

Ben maaşıma zam alırsam kadın nafaka artırma davası açacak.

Pandemi olur kadın maaşı düşerse nafaka artırma davası açacak

Ben daha iyi bir işe girersem kadın nafaka artırma davası açacak belki Mahkmede yeni kocası ile annemi babamı döve döve öldürecek ?

• Bir insan benimle evleniyorsa zaten sorun vardır ondan dolayı evlenmem (0 ilişki yaşadım yaş 20+)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yanlızken daha mutluyum nedense , ayrıca evlilik demek hayattaki sorunlarının da artması demektir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kardeş kız olsa evlencezde kızlar istemiyorki cevap dahi vermiyolar nasıl olcak

• 25 yaşındayım, tek bir ilişkim bile olmadı cevabım hayır

• istesem evlenirim de hayatı biriyle birlikte geçirmek zor iş

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DB1BCF8C0

Bu mesaj silindi.

Dış gorünuse bakmayan bircok insan var sadece onlarin denk gelmesi gerekiyor.Örnek:ben ünide bir kiz vardi herhangi bir duygu beslemiyordum ancak beraber zaman gecirince karakterini görunce hoşlanmiştim.Sonuc olarak vazgeçme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 29 Ağustos 2020; 0:56:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son zamanlarda evlenenler evlendikten sonra aman sakin evlenme diyorlar ve pek mutlu olduklari söylenemez.Bu zamanlar hic iyi zaman değil saf gercek sevgi azaliyor ve insanlar giderek evlenmekten cekinir hale geliyor.

• Benim evlenme yaşı geldi. Az çok düğün yapacak para da biriktirdim. Ama işsiz kalma durumum var. O yüzden beklemedeyim. İşten çıkarılirsam Türkiye de is bulamam gibi geliyor.
    Anlasmali evlilik falan bir şekilde yurt dışına atmam lazım kendimi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güney kıbrısta evlat edinip büyütürsen vatandaşlık veriyormuş

Güzel iş aslında

Bu dünyaya bir çocuk daha getirmektense anne babasiz bir çocuğu sahiplenmek

• dexter27 kullanıcısına yanıt
    Hacım hemen hemen ayni durumdayiz

Aile baskısı geliyor bi yastan sonra . "30 yasina 40 yasina gelince sap gibi gezecek misin?"Diyor
    Bu durum düşündürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osiris34 -- 29 Ağustos 2020; 3:45:31 >
  • Belki seçeneğini seçtim. Düşünce yapısı bana uygun, ilişkilerde nasıl iletişim kurulacağını iyi bilen , kibar kalp kırmayan biri karşıma çıkarsa evlenmek isterim. Böyle biri karşıma çıkmadığı sürece yalnız olmayı tercih ederim. Çünkü diğer tercihler hep sinir, stres ,baş ağrısı meydana getiriyor ve hayatınızın sonuna kadar bu kişiyle birlikte olmayı kabul ediyorsunuz. Düşüncesi bile korkunç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ölüyen Yürüler -- 29 Ağustos 2020; 4:12:49 >
  • Anlaşırsan arkadaş olabilirrsen saygılı olunursa evlilik hüzel bişey ama şu var yatak odanıza kadar müdahele edebilirler:)

Ve çocuk sevmiyosanız çocuk istemeyen bi kadında bulmak zor bence aile toplum baskısından dolayı asla evlenmeyin,cidden evlilik çok uzun bi süreç bana çok zor geliyor ya hep biriyle olmak ilginç geliyor.Şunuda diyeyi mutluyum diyenlerde başka çaresi olmadığından mutlu gibi görünüyorlar ne yapsınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Sexi haftada 2 kez ister bi insan

Ben güç ve parayi 7 24 istiyorum güç arzusu her şeyden fazla insanlar kadinlarin kendilerini ne kadar zayiflattiginin farkında değil

Alıntıları Göster
    Kanka seks olayı evlenince ilk 6 ay boyunca çok fazla olur sonra azalır, bence hergün günde iki posta yapmak seksi köreltir haftada 3 kere yeterli fazlasında monotona bağlar keyifli olmaz.

Ha doyumsuz insanlarda var hergün 3 posta yapılır gene doymazlar.

Sekse çok istekli kişi bana itici geliyor.

• Aslında erkek çokluğu diye bir şey yok sadece güzel kızlara fazla ilgi var bu ikisini çok karıştırıyoruz. Çirkin olarak tanımladığımız kızlarla ilgilenen erkekte yok ona bakarsan.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.