Şimdi Ara

Evlendim, pandemiden dolayı düğün yapmadık, gelin tüm masraflarıma bakalım:) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
405
Cevap
18
Favori
40.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
528 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adnansetek

quote:

Eşim zaten kendisi düğüne karşı.
    -Düğüne harcayacağımız parayla gezeriz düşüncesi vardı zaten, bizim için çok güzel oldu.
    -Kız tarafına sorduk altın istiyor musunuz diye. “Tabikide hayır çocuklar mutlu olsun yeter” dediler.

Bu cümleler csb gibi geldi

Kardeşim emin ol öyle insanlar var. Herşey CSB gibi gelmesin. Evleneceğim zaman benimde durumum elvermedi. İşsizken plansız şekilde evlenmek zorunda kaldım. Emin ol öyle iyi niyetli bayanlar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • straptezlo S kullanıcısına yanıt
    Csb ne demek?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adnansetek kullanıcısına yanıt

Değil mi hocam, inanılamayacak kadar güzel.

• akıl sahibi olmak mantıklı olmak böyle oluyor işte tebrik edrim

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    Haklısın ama eşim takı takmıyorki, ince şık bir kolye takar en fazla o kadar.

• ne kadar güzel bi davranış şekli eşinizden ve ailesinden.bir ömür boyu huzurlu ve sağlıklı bir ömür dilerim her ikiniz içinde.bir de bizim buralarda olanlara bak.kız tarafına altın istiyormusunuz sorusu soramazsın bile ki mobilyayı ve beyaz eşyayı geçtim ( istisnalar vardır tabi) 15 yıllık evliyim halen nişanda istediğimiz bileziği takmadınız aldığınız çok inceydi diye sitem duyuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: milliacar

Csb ne demek?

Cool Story Bro

• Ben İsteme, Söz ve Nişan olaylarını daha yeni komple 550tl "ye kapattım.

Hatta o kadar da tutmiycaktı da mecburen o kadar tuttu.

Çiçekti pastaydı mendildi mumdu oydu buydu zaten eşim aldı. Hiç bana söylemeden halletmiş. İstemeye giderken aldığım bi çikolata var 50 tl çiçekte 100 tl oldu mu 250, takımım vardı zaten bi daha para verip almak tamamen saçmalık. Neyse dönüşte 3 arabaydık bi arabamızın ruhsatı yanında çıkmadı ikiyüz küsür cezası çıktı ben 300 diyorum işte onuda ben verdim.

Bu arada yüzükleri de kız tarafı almak istedi bende yok olmaz dedim ama ısrar ettiler -iyi madem dedim.. =)

Arkadaşlar şuraya güzel bir not düşeyim. Bu işleri zorlaştıran bizim etrafımızdaki abartıcı kişilikler. Zaten öyle insan varsa kaçın gidin hiç durmayın yanınızda bulundurmayın.

Ben bilmezmiydim binlerce lirayı bu olaylara gömmeyi bilirdim ama ne gerek var , attık kenara ev dizmede kullanıcaz ;)

• 2000 lira damatlık
    4400 lira gelinlik vs
    Düğün yapmadın peki :)

250 300 e Bi takım elbise 1500 e de kiralık gelinlik alsan. Kalan 4600 liraya bir salon tutabilirdin. Ama yok DÜĞÜN YAPMADIK MARJİNALLİĞİ olcak..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düğün gereksiz hem bu hayat pahalılığında hem de görmediğimiz kişiler için bunca hazırlık niye hayırlı olsun hep mutlu olun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya girerken 3-5 bin falan bekliyordum düğünsüz bile 10 bini geçmiş, hayat pahalı

• altın alsan zaten sana kalacaktı oradan kar etmedin yani. Ev esyası nerede onu da saymamıssın. kirada oturulacak sanırım o da tamam. Eee ne diyelim Allah mutlulugunuzu daim etsin

• 11000 bine düğün yapardın gereksiz çok masraf yapmışsın ayrıca youtube videosu diye attığın şeyi düğün videosu sandım bi girdim uno oynuyorsunuz disslike attım. Yani ne alaka o videoyu burada konu altında paylaşıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roodlust -- 31 Ekim 2020; 17:52:44 >
  • Memur adam evlenir. Bir şekilde kredi çeker yine evlenir çünkü işssiz kalma gibi bir derdi yok. Allah mesut etsin. Türkiye de memurlar etliye sütlüye karışmadan evlenip gidiyorlar zaten.

• Allah mesût eder, kullar mutluluğunuzu bozmasın. Eşinizin ve ailesinin kıymetini bilin. Bu zamanda çok zor bu şekilde yuva kurmak.

• En güzelini yapmışsınız. Allah mutlu mesut etsin.

• Adam suan pisman olmustur evlendigine

• şöyle bir evliliği kabul edecek bir kadın bu zamanda bulmak zor. Bence aklı başında bir kadın bulmuşsun evliliğiniz ve mutluluğunuz daim olsun.

• Böylesini biz bulamayız ama ALLAH mesud etsin

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.