Şimdi Ara

Evkur Mi Note 10 128 Gb 3499 Lira (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
398
Cevap
14
Favori
24.868
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben havale ile ödeme seçtim ama ödemeyi henüz yapmadım. Bunun için kaç gün bekliyorlar. Bugün mutlaka yapılması mı gerekiyor?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • erturk unal kullanıcısına yanıt
  • Ve beklenen son :)

Değerli müşterimiz, yapmış olduğunuz alışverişiniz sistem hatası nedeniyle iptal edilmiş olup yapmış olduğunuz ödeme kredi kartınıza iade edilecektir.Yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz.SmsIptali için 4946'aEVKUR IPTAL yaz.Mersis:382019471100366 B002

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli müşterimiz, yapmış olduğunuz alışverişiniz sistem hatası nedeniyle iptal edilmiş olup yapmış olduğunuz ödeme kredi kartınıza iade edilecektir.Yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz.SmsIptali için 4946'aEVKUR IPTAL yaz.Mersis:382019471100366 B002

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evkur'dan sms geldi;

Değerli Müşterimiz , yapmış olduğunuz alışverişiniz sistem hatası nedeniyle iptal edilmiş olup yapmış olduğunuz havale tutarı hesabınıza iade edilecektir.Yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz.SmsIptali için 4946'aEVKUR IPTAL yaz.Mersis:382019471100366 B002

• havaleli siparişe sms gönderdiler şimdi

sistem hatası nedeniyle iptal Evkur Mi Note 10 128 Gb 3499 Lira 

• Beklenen son
  • Karşı saldırı yapmalıyız
  • Hakem heyetne şikayet edildiği zaman seve seve vermek zorundalar

• Milletten aldıgı parayı 1 hafta işletip iade ederler kansızlar.
  • Şimdi tartışmamız gereken 3500 tl ye bu telefon tüketici hakem heyetine gitmemize değecek mi?

• HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    Güzel soru
  • HmB_SaL kullanıcısına yanıt

thh'ye neden gidionuz hocam? adamlar muhtemelen iade yapar 1 hf içinde. aslında üç beş gün içinde geri ödeme olmazsa thh mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laurent_blanc -- 26 Nisan 2021; 11:55:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Şimdi tartışmamız gereken 3500 tl ye bu telefon tüketici hakem heyetine gitmemize değecek mi?

thh'den cevap gelene kadar piyasa fiyatı o civara düşer muhtemelen

• sms geldi iptal oldu diye. kredi kartiyla almistim.

• Tüketici hakem heyeti gidildiğinde benzer bir durumda örnek karar varmı bildiğiniz. Ne karar vermiş tüketici hakem heyetleri

• Bana da iptal sms i geldi.

"Değerli müşterimiz, yapmış olduğunuz alışverişiniz sistem hatası nedeniyle iptal edilmiş olup yapmış olduğunuz ödeme kredi kartınıza iade edilecektir. Yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonraki sayfa -- 26 Nisan 2021; 12:10:27 >
  • İptal sms i gelmeyen kaldı mı?

• Evkur Mi Note 10 128 Gb 3499 Lira

hüsran...

• havale yapmadığım halde gelmiş bana da sms

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.