Şimdi Ara

EVKUR - Lg SK1 Bluetoothlu 40W Soundbar - 375 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
2
Favori
9.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi aralar bimde fırsat diye paylaşılmıştı geçen yıl,aldım tv ye taktım berbattı sesi falan hemen gittim iade ettim.çok memnuniyetsiz biri değilim ama bunu hiç beğenmemiştim o yüzden tavsiye etmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende var , bilgisayar hoparlörü olarak kullanıyorum. Tam monitörün altına giriyor yer de kaplamıyor. Sesi kötü değil ama film izlemek için vs hiç iyi değil.
  • Diğer arkadaşların deneyimlerine saygım bulunuyor. Ben bir EVKUR kargosu ile (ücretsiz) ve kredi kartı kullanarak (senet vb. olmadan) buradan elektronik eşya aldım, baya bir süre ses çıkmadı.

Akradaşın dediği gibi şikayetvar'da baya şikayet gördüm.

Lakin ürünün teslim süresi 10 gün idi. Endişe ettiğim için ürünü yeniden sipariş verir gibi ilerleyerek bu tarihi gördüm. Açık açık yazmıyorlar, ödeme esnasında bir yerde görüyorsunuz.

Ürün 11. gününde EVKUR personeli tarafından tarafıma teslim edildi. Korona nedeniyle normaldir diye düşünüyorum.

Elime basılı bir fatura verilmedi. Sadece kağıt imzaladım.

Her ihtimale karşın da sipariş ekranındaki sözleşme vb. örneklerini yedekledim.
  • Forumda yorum beğenme düğmesinin yanında bir de beğenmedim seçeneği de olsa keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirt -- 4 Mayıs 2020; 11:45:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • blindness B kullanıcısına yanıt
    EVKUR - Lg SK1 Bluetoothlu 40W Soundbar - 375 TL

şu açıklamadanmı bahsediyorsunuz hocam ? ve ben kredi kartıyla ödeme yaptım yinede sözleşmemi imzalanacak ne alaka ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 4 Mayıs 2020; 15:12:25 >
  • kadirt kullanıcısına yanıt
    eskiden vardı kaldırdılar nedense..
  • quote:

Orijinalden alıntı: StaNOnE

fiyatı bir süredir böyle.

bikaç gün önce soundbar sipariş ettim lg nin bu ürünü ile aynı fiyat aralığında TaoTronics TT-SK023 'i tercih ettim. lg nin yorumları pek içimi açmadığı için diğerini aldım ama bakalım iyimi ettim kötümü ürün gelince göreceğim
    arkadaşlar merhaba,

ben de lg sk1'i evkur'un sitesinden aldım. evkur ile ilgili yorumları gördükçe çekinmiştim acaba ürünüm teslim edilir mi diye , ama 4.iş günü gayet kibar bir kurye tarafından teslim edildi ürün. (evkur'un kendi kuryesi)

bundan 2 hafta kadar önce taotronics tt-sk023'ü sipariş etmiştim ve beğenmemiştim. o üründe tizler ve midler çok yetersizdi. vokaller de öyle. ama bass iyiydi. baya detay kaybı olduğunu hissettim şarkılarda. o yüzden iade ettim. ve de taotronics'de bilgisayardan sesi yükseltip alçalttığınızda soundbar'ın sesi oynamıyordu.

lg'de öyle bi durum yok. bluetooth ile bilgisayara bağlantı yapınca sesi bilgisayardan azaltıp artırabiliyorum. bu benim için iyi bir artı oldu.

ayrıca lg'de bluetooth ile bağlanmaya çalıştığınızda cihaz otomatik olarak açılıyor. kumandadan açmaya gerek kalmıyor böylece. bu da benim için iyi bir artı. bilgisayarı açıp bluetooth ile direk bağlanıyorum ve soundbar kendi kendine açılıyor. kumandaya gerek kalmıyor.

lg'nin ses kalitesine gelecek olursak. taotronics'e göre vokaller, tizler ve midler daha iyi. bass'lar daha düşük malesef. bass'ı da bi tık daha iyi olsaydı tadından yenmezdi bu fiyata. bateri, bas gitar gibi sesler bir tık arka planda kalıyor.

yine de bir f/p olarak fena bir soundbar değil (375 lira özelinde), taotronics'den bir tık daha iyi diyebilirim genel olarak.

ama 700-800 verir miydim, sanmam.

lg ck43 kullanıyorum bu arada müzik için. soundbar'ı da bilgisayar hoparlörü olarak kullanıyorum. lg'nin ses sistemlerini başarılı buluyorum.

ürünle ilgili sorusu olanlara yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalterWhite00 -- 5 Mayıs 2020; 3:18:8 >

• bazı arkadaşlar geçmiş fiyat paylaşımlarına kızmış ama yine de bilmekte fayda oluyor bazen.

Malum satıcılar 2 ay önce 1 lira olan şeyi 100 liraya satma derdine giriyor bazen. Neyse;

1.5 senedir kullanıyorum. Bence f/p olarak baya iyi. 40W yetmez diyen saray çocuklarına inanmayın. 35m2 salonda bile gayet yeterli.

Ha ben alcam bunu vercem bass ı home party benim işim diyorsanız geçiniz. Tek eksiği subwoofer yok.

Özet: bluetooth hoparlör olur bu anca diyen mallara inanmayın, güzel f/p ürünü fiyat uygun geldiyse alın.
  • djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    Kargo teslimatı imzası idi.
  • ürünü ben de almayı düşünüyorum fakat tv nin bluetooth özelliği yok. kablo ile bağlayabilir miyiz?
  • deepbreathe_ D kullanıcısına yanıt
    Bağlayabilirsin optik ve aux i/o var

• deepbreathe_ D kullanıcısına yanıt
    İster 3.5mm istersen de optik çıkışla bağlanabiliyor.

EVKUR - Lg SK1 Bluetoothlu 40W Soundbar - 375 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 6 Mayıs 2020; 11:49:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH RUHU:

ÇOK LAZIMMI ? HAYIR
    FİYAT NASIL ? SÜPER
    ALIŞ VERİŞ ? YAPILDI TABİKİ
  • evimde LG tv var. filmlerde sesler boğuluyor nedense. bu sebeple ürünü az önce kargo teslimat şeklinde satın aldım. bakalım başıma neler gelecek :)
  • Ürünü bende sipariş ettim. Gelsin bakalım.
    Ayrıca Samsung be7 kablosuz kulaklık 99,5₺’ydi. Onu da düşünüyorum. İlk siparişim gelsin ikinciye bakarız.

• ürünü alan arkadaşların müzik performansı hakkındaki yorumlarını merak ediyorum. yazarsanız sevinirim.
  • Merhaba, aranızda Vestel Desibel SBA120 modelini (120 W) kullanan var mı? Tavsiye eder mi?

İkisi arasında kalmış bulunmaktayım, bir tanıdıkta az kullanılmış sba120 (120 W) mevcut.
    LG sk1’in (40 W) yarı fiyatına alabilirim fakat ikinci el vestel sba120 yerine sıfır LG almak daha iyi olur gibi geliyor, kararsız kaldım.

Bu zor günlerde iki katı para da harcamak istemiyorum, bilgisi olup bilgilendirmek isteyen olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirswager -- 7 Mayıs 2020; 4:3:42 >
  • ürünleri gelenler fotoğraf paylaşabilirmi ? kutu içeriğinden ne çıktığı kolon büyüklüğü vs vs.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.