Şimdi Ara

EVKUR - Lg SK1 Bluetoothlu 40W Soundbar - 375 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
2
Favori
9.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alınır mı arkadaşlar? Bu hoparlörlerden anlayan arkadaşlar yorum yaparsa faydalı olacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 93mert9305 9 kullanıcısına yanıt
    ikinci el fiyatlarıda 300-350 arası değişiyor ve enpara kk ile aldığım için faizsiz 6 taksite böleceğim nakit vermemiş olup ayda çok çok rahatlıkla sıgara parası gibi ödemiş olacağım için 1 tane sipariş geçtim ikinciyi masaüstü için alsammı diye düşünüyorumda git gel yaşıyorum

mifa a30 bluetooth hoparlörüm vardı 30wda son seste odada baş ağrıtıyordu bu 40w aşğaya yukarı performansını tahmin ettiğimden görmeden sipariş ettim normalde bende mağazada deneyimleyip alırım bu tip ürünleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 2 Mayıs 2020; 1:57:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daquied

İhtiyacın yokken almaya değer mi :D

Benim sorum bu olabilir hocam diğer arkadaşlar sorabilir.

Alıntıları Göster
    EVKUR - Lg SK1 Bluetoothlu 40W Soundbar - 375 TL

O zaman genel bir bilgilendirme yapayım. Uzun yıllar Logitech X540 5+1 ses sistemi kullandım kıyası da onunla yapacağım. Öncelikle ürün Soundbar. 220 priz bağlantısı gerekiyor. Ürünün 3 farklı bağlantı yöntemi mevcut. Tv'ye optik kablo ile, yine başka bir ses kaynağı için Aux ile ve Bluetooth bağlantı. Ben tv'ye optik kablo ile bağlantı yaptım, istediğim zaman da telefonumla Bluetooth olarak bağlantı yapıyorum. Tv için 375 TL verip daha iyi birşey alınabilir mi bilmiyorum. Bütçe yükselirse daha iyileri vardır tabiki. Netflix, YouTube vb. platformlar ile kullanınca TV hoparlörüne göre çok acayip bir fark hissettim. Bunun sebebi benim tv hoparlörüm de olabilir. 35m2 lik salonda gündüz full ses müzik açtığımda ise beni şaşırttı. Tamam bi X540 değil ama yüksek seste bozulma olmamasına sevindim. 40W meselesine gelince, işin teknik tarafından anlamam, tarifim şöyle olabilir; full ses müzik açtığımda X540 sistemin 4/3 ü kadar ses alabiliyorum. Bluetooth bağlantıda ses yüksekliği bayağı düşüyor. Chromecast kullanıcısı olarak Spotify'ı TV de açıp full ses yaptığım deneyimim budur. Basslar ses yüksekliğine göre gayet doyurucu. Kumandada bass blast özelliği var ama açınca midler basın içinde kayboluyor. Normal kullanmak daha avantajlı. Kısacası müzik hastasıyım yüksek ve kaliteli ses isterim derseniz bütçeniz daha yüksek olmalı. TV kullanıcıyım TV hoparlörü bana yetersiz derseniz fiyatını hak ediyor. Uzun süredir Soundbar arayan birisi olarak bu fiyata daha iyisi yok. 750 TL civarına çıkılırsa daha iyisi bulunabilir. Bir üst mesajda arkadaş TaoTronics TT-SK023 Soundbar'dan bahsetmiş, aşağı yukarı benzer ürünler, ben LG olduğu için ve gidip mağazadan alabildiğim için tercihimi bu taraftan kullandım. Eksilerine gelirsek, kendi üzerinde tuşu yok, kumandaya birşey olursa kontrol gidiyor. Ayrıca kutudan bağlantı için hiçbir kablo çıkmıyor. Sormak istediğiniz başka birşey varsa sorabilirsiniz.

Ekleme; ses bombası falan kıyas kabul etmez. Ses baya yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YerliMakina -- 2 Mayıs 2020; 1:59:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: YerliMakina

O zaman genel bir bilgilendirme yapayım. Uzun yıllar Logitech X540 5+1 ses sistemi kullandım kıyası da onunla yapacağım. Öncelikle ürün Soundbar. 220 priz bağlantısı gerekiyor. Ürünün 3 farklı bağlantı yöntemi mevcut. Tv'ye optik kablo ile, yine başka bir ses kaynağı için Aux ile ve Bluetooth bağlantı. Ben tv'ye optik kablo ile bağlantı yaptım, istediğim zaman da telefonumla Bluetooth olarak bağlantı yapıyorum. Tv için 375 TL verip daha iyi birşey alınabilir mi bilmiyorum. Bütçe yükselirse daha iyileri vardır tabiki. Netflix, YouTube vb. platformlar ile kullanınca TV hoparlörüne göre çok acayip bir fark hissettim. Bunun sebebi benim tv hoparlörüm de olabilir. 35m2 lik salonda gündüz full ses müzik açtığımda ise beni şaşırttı. Tamam bi X540 değil ama yüksek seste bozulma olmamasına sevindim. 40W meselesine gelince, işin teknik tarafından anlamam, tarifim şöyle olabilir; full ses müzik açtığımda X540 sistemin 4/3 ü kadar ses alabiliyorum. Bluetooth bağlantıda ses yüksekliği bayağı düşüyor. Chromecast kullanıcısı olarak Spotify'ı TV de açıp full ses yaptığım deneyimim budur. Basslar ses yüksekliğine göre gayet doyurucu. Kumandada bass blast özelliği var ama açınca midler basın içinde kayboluyor. Normal kullanmak daha avantajlı. Kısacası müzik hastasıyım yüksek ve kaliteli ses isterim derseniz bütçeniz daha yüksek olmalı. TV kullanıcıyım TV hoparlörü bana yetersiz derseniz fiyatını hak ediyor. Uzun süredir Soundbar arayan birisi olarak bu fiyata daha iyisi yok. 750 TL civarına çıkılırsa daha iyisi bulunabilir. Bir üst mesajda arkadaş TaoTronics TT-SK023 Soundbar'dan bahsetmiş, aşağı yukarı benzer ürünler, ben LG olduğu için ve gidip mağazadan alabildiğim için tercihimi bu taraftan kullandım. Eksilerine gelirsek, kendi üzerinde tuşu yok, kumandaya birşey olursa kontrol gidiyor. Ayrıca kutudan bağlantı için hiçbir kablo çıkmıyor. Sormak istediğiniz başka birşey varsa sorabilirsiniz.

Ekleme; ses bombası falan kıyas kabul etmez. Ses baya yüksek.

Alıntıları Göster
    Aldırtacaksınız şimdi bana :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 2 Mayıs 2020; 2:18:28 >

• aman diyim.

istanbulbilişim 1 bu 2.

sokağa atacak paranız varsa alın.

tez zamanda kapanmalarını dilerim.

https://www.sikayetvar.com/evkur-alisveris

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 2 Mayıs 2020; 2:32:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok bi beklenti icine girmeyin bu cihaz ile netlik sorunu var bu cihazın, heleki büyük bir salon için kesinlikle yetersiz

• Beyler sakın ha sakın! sakın evkurun internet sitesinden birşey almayın. fazla lafı uzatmayacam, sadece şikayet var sayfasına bakın.
  • Sözleşme ile alsak zaten ürün gelmeden işlem yapılmayacağı için risksiz olur. 429 lira çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Sözleşme ile alsak zaten ürün gelmeden işlem yapılmayacağı için risksiz olur. 429 lira çıkıyor
    Taksit düşünenler için evet.
    Güvenmeyenler için alternatif olarak peşin kart vs mağazadan alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 2 Mayıs 2020; 2:41:44 >
  • Bilmediğim için soruyorum, saçmaysa kusuruma bakmayın. Ben böyle bir şeyi arabaya taksam nasıl olur? Arabanın ses sistemi b.k gibi. Citroen C Elysee
    Teşekkürler

• meybahane M kullanıcısına yanıt
    olmaz hocam

• meybahane M kullanıcısına yanıt
    Hocam araçlarda 6 yerden saran bir sistem olması gerekiyor. Senin dediğine benzer bir şeyi ben daha önce denedim ancak verim alamadım. Çok gürültülü oluyor ve baş ağrıtıyor ses bir taraftan geldiği için.

• Teşekkürler hepinize :)
    @ardegon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meybahane -- 2 Mayıs 2020; 3:3:25 >
  • Aldım bir tane , bu fiyata güzel bir seçenek ama evkurdan da alışveriş yapacağım hiç aklıma gelmezdi
  • Şu 1 2 sene önce şu kadar aldım diyenlere acilen ceza puanı verilmeli ya da bölüme girme cezası verilmeli.

Bize ne arkadaşım. Her konuda sırf mesaj yazmış olmak için yazıyorlar ya. Ne ekonomi takibi var ne gündem. Teknolojide hatta her hangi bir üründe dolar, vergi ve günümüz enflasyonu baz alınarak fiyatlandırma tahmini ve araştırması yaparsın. Virüs fırsatçıları gibi 1 haftada pahalılanan bir ürün değilse o zaman susarsın. Mesela 80 lralık tıraş makinesini 2 haftada 420 liraya çıkarttı adamlar. Bu fiyata gel çöp de anlından öpelim

Bir de şu tipler var. Ben şu şu fiyata almıştım çöp yazıyor.Sonra merak edip alıntılıyorsun, kardeş nereden aldın ben de alayım diye soruyorsun. Çok bilmiş arkadaş başlıyor yazmaya, şurada banka puanım vardı, buradan da çekler vardı, onla bunu kombo yaptım bunu buraya soktum buradan da şunu çıkarttım, bir de site kampanya yapmıştı 6 ay önce böyle bu fiyata aldım..... Ölür müsün öldürür müsün onca kombin yapıp birde 6 ay önce diyor. Direk banlayacaksın bunu forumdan

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Onunla yetinseler yine iyi hocam.
    Yazmış etmezdi fırsat değildi vs efendi gibi soruyorsun ne önerirsin oraya yönelelim diye. Marka takıntılı biri oluyorsun vs vs oluyorsun. Siz diye hitap ediyorsun bi içinden geçmediği kalıyor :) Aşağılık, zekasız, marka takıntısı olan biri oluveriyorsun aman dikkat ⚠

Edit: üstüne birde ürün tavsiyeside alamıyorsun işkembeden işler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 2 Mayıs 2020; 3:45:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kardeşim bir ay önce neflixten dizi falan izlerken güzel ses alamadığını orta halli bişey istediğini söylemişti. ben de bunu buldum. sipariş verdik evkurdan 3-4 günde gelmiş. çok memnun. açıkçası biz de piyasaya göre çok uygun diye aldık. bimde ucuza satıldığını da gördüm. fakat bu dolar kurunda bedava. İhtiyacım olmadığı halde televizyon için bi tane de benim alasım geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferman1987 -- 2 Mayıs 2020; 4:36:7 >
  • EVKUR - Lg SK1 Bluetoothlu 40W Soundbar - 375 TL

Anasayfada kampanyalı ürünler kısmında bulunuyor ve 5 gün daha bu fiyattan satılacak gibi duruyor stokları bitmezse
  • Aslında hiç ihtiyaç yokken , gaza gelip alasım var

Eve 5+1 ses sistemi kurmak istiyodum ama maliyeti çok yüksek çıkıyor. Bu fazlasıyla idare edicek gibi.

Yanlız gerçekten evkurdam alışveriş yapacağım aklıma gelmezdi

• Poc

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.