Şimdi Ara

Evinizdeki lavaboya hiç işeyen varmı veya oldumu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
10.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçenlerde komşunun oğlu bize annesiyle beraber misafirliğe geldi 12 yaşında fln heralde. önce çay bisküvi fln yediler oturdular neyse 1 2 saat sonra ellerimi yıkamak için banyoya girdim komşunun oğluda lavaboya işiyordu o sırada napıyorsun sen! diye bağırdım orda tuvalet var lavoboya hiç işenirmi dedim hiç tınlamadı bile işemeye devam etti işini bitirdi sonrada hiç bişi olmamış gibi sırıtarak odaya geri gitti.

annemi çaığrdım söyledim böyle böyle diye annemde boşver ayıptır dedi kadına söyleme dedi o daha çocuk fln ses etme boşver ben temizlerim orayı dedi. sinirlerim bozuldu o anda ama bişi yapmadım olan oldu artık sonra bunlar gittikten sonrada annem oraları iyice temizledi 2 saat uğraştı temizledi ama 2 hafta fln o lavoboda ellerimi yıkamıyorum tiksiniyorum o lavobodan artık..ne biçim insanlar var kesin kendi evindede lavoboya işiyodur bunlar insanlıktan nasibini almamışlarki çocuklarıda böyle yapıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magrofon -- 4 Ağustos 2013; 13:10:04 >

• Çocuğun taharet musluğu fobisi olabilir avrupalıysa

• Cogu zaman lavoboya iserim suyu acarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: regl agrisi

Cogu zaman lavoboya iserim suyu acarak
    oo ne diyon geçenlerde büyük abdestimi yapıyodum zor tuttular :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

Çocuğun taharet musluğu fobisi olabilir avrupalıysa

kardeş bnde 12 yaşımdayımda çocuk değil o ergendir ama ben hiç lavoboya işemedim işenmezki
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilekliivanilya

oo ne diyon geçenlerde büyük abdestimi yapıyodum zor tuttular :D

• quote:

patlatsaydın ya kafasına bi tane
  • quote:

tokatllarmış galiba

quote:

Orijinalden alıntı: T.Kaya

patlatsaydın ya kafasına bi tane

hiç çocuk dövmüşlüğüm yok bu zamana kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lacoste_1927

Yalnız değilmişim
  • Ben yapmıştım bir kere ama misafirlikte, evde filan değil

İngilterede dil okulundayken odamda lavabo vardı. 2 hafta boyunca aynı şeyi düşünüp durdum. En sonunda tam gitmeden önceki gün görevi tamamladım

Ama aynı anda suyu açıp da iş bittikten sonra biraz daha açık tutarsan koku filan kalmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Ben yapmıştım bir kere ama misafirlikte, evde filan değil

İngilterede dil okulundayken odamda lavabo vardı. 2 hafta boyunca aynı şeyi düşünüp durdum. En sonunda tam gitmeden önceki gün görevi tamamladım

Ama aynı anda suyu açıp da iş bittikten sonra biraz daha açık tutarsan koku filan kalmıyor

iyide öyle hiç steril olmaz oralar mikrop yuvasına döner hastalık fln olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lacoste_1927

Ne bicim insansınız lan siz?
  • Bu lavaboya iseyenlerin aileden gelen bi sorunlari var kendinden olmayanlari kotu gorme gibi hepsi baska birinin lavabosuna isiyor hic normal birsey degil bu.
  • benimi çağırdın
  • Ben de küvete işerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Bu lavaboya iseyenlerin aileden gelen bi sorunlari var kendinden olmayanlari kotu gorme gibi hepsi baska birinin lavabosuna isiyor hic normal birsey degil bu.

Aynen hocam bu nedir ya kanım dondu resmen
  • Ha bu arada, çişin içinde hiçbir hastalık yapan mikroorganizma bulunmaz, bardağa doldurup içebilirsiniz. (Ciddiyim.)

Yalnızca içerdiği amonyak kötü kokulara sebep olur ki bu da hiçbir şekilde insan sağlığını tehlikeye atmaz.

Bakınız, amonyaklı pasta bile afiyetle yenir.

Çişinizden sakınmanıza gerek yok, asıl tehlike boktadır. Zira içerisinde zibilyon tane parazit bile barındırabilir.
  • el yüz yıkanıyor lan tuvalete gidin naparsanız yapın
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulamadımbirşey

Ben de küvete işerim
    tuvalete gitmeye üşeniyorum lavabo daha kolay geliyor bende yaparım yani sorun yok
  • Tuvaleti boşuna mı yapmışlar?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.