Şimdi Ara

Evinin Önünü Demirler İle Kapatmak [GELİŞME] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
5
Favori
18.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hergun hırsızlık oldugu ıcın artık arabam evımın onunde dursun dıyor ınsanlar
  • Önceden demirlerin üstünde mekanizma yoktu ve kimsenin sesi çıkmıyordu. Belediyeye şikayet ettikten sonra belediye gelip küçük demirleride sökmüş.
  • Yuh, gece oraya birinin park etmeye calistigini dusunemiyorum , detayli foto cek kanallara mail ile yolla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başvurunuz ile ilgili olarak ***** Belediye Başkanlığı
    Zabıta Müdürlüğü tarafından verilen yanıt:"Şikayete konu adreste yapılan çalışmalar neticesinde söz
    konusu demir kazıkları koyan kişiye gerekli uyarılar yapılarak söz konusu
    kazıklar bulunduğu yerden kaldırılmıştır."şeklindedir.

Sonuç bu şekilde oldu, o küçük demirler önceden beri vardı ancak onları da kaldırmışlar. Atıp tutan arkadaşlar kimin haklı olduğuna bu mesaj üzerinden karar verebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1881-193∞

Başvurunuz ile ilgili olarak ***** Belediye Başkanlığı
    Zabıta Müdürlüğü tarafından verilen yanıt:"Şikayete konu adreste yapılan çalışmalar neticesinde söz

Sonuç bu şekilde oldu, o küçük demirler önceden beri vardı ancak onları da kaldırmışlar. Atıp tutan arkadaşlar kimin haklı olduğuna bu mesaj üzerinden karar verebilir.

Helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

quote:

Başvurunuz ile ilgili olarak ***** Belediye Başkanlığı

Helal olsun

• Gözün aydın hocam

• saçma sapan şikayetten dolayı mecburen kldırdılar yoksa kalkmazdı... boşuna sevinmeyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

saçma sapan şikayetten dolayı mecburen kldırdılar yoksa kalkmazdı... boşuna sevinmeyin...

Zaten bu prosedür böyle işliyor. Belediyenin sokak sokak gezip nerede yanlış var düzeltelim mantığıyla gezdiğini düşünmüyorsundur sanırım. Yasal olsa kimse bir şey yapamazdı ve şikayet olumsuz sonuçlanırdı. Demek ki yasal değilmiş ve koyan kişiye dahi "uyarı" yapmışlar. Bu cümleden kimin haklı olduğunu çıkarabileceğini sanıyorum. Ağlayan arkadaşlar sanırım o demirleri koyan kişi ile aynı kafadalar. Hakkınızı arayın arkadaşlar, eğer haklıysanız adalet elbet yerini bulur Türkiye'de bile...
  • yola araba koyanlarla aynı kafadan başka ne beklenir ki? ben olsam kirpi koyardım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

yola araba koyanlarla aynı kafadan başka ne beklenir ki? ben olsam kirpi koyardım...

Burası ağlama duvarı değil hocam, otomobil bölümü.
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Siz aracınızı nereye park ediyorsunuz meraktan soruyorum ?
  • GELİŞME:

Belediyenin uyarısı sonucunda kaldırılan mekanizma yerine bunlar konuldu tekrardan, HİM'e şikayet ettim tekrar. Bu sefer ceza almasını sağlayacağım. Ayrıca konuda evinin önü hede hödö yapan arkadaşlar ikinci fotoğrafa bakabilirler, akşamları gelip kendi arabasını parkediyor. Bizim hakkımızı gasp ediyor. O, koymaktan vazgeçmediği sürece bende şikayet etmekten vazgeçmeyeceğim. Hak ve hukukla çözmeye çalışıyorum bu olayı, gelişmeleri tekrar yazıcam. En azından bazı arkadaşlar için emsal niteliğinde bir konu olur ve işleri görülürse bende mutlu olurum.

• Allahım böyle komşu düşman başına işte dayaktan anlayan insan türü laftan sözden uyarıdan anlamıyorlar başına bir iş geldiğinde anlar.
  • Bu adama saglam bir ceza kesilmedikten sora anlamiycak belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

başka bir park yeri konusunda yazmıştım; şikayet edip kaldırırlar bir hafta sonra daha beter bir durumla karşı karşıya kalirsin. Şimdi bunu yine kaldırırlar sonraki adımda bambaşka bir çözüm ile geri gelecekler

3 hafta önce yazmışım. Böyle insanlarla çok karşılaştım. Her zaman yeni birşeyle geri dönerler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

başka bir park yeri konusunda yazmıştım; şikayet edip kaldırırlar bir hafta sonra daha beter bir durumla karşı karşıya kalirsin. Şimdi bunu yine kaldırırlar sonraki adımda bambaşka bir çözüm ile geri gelecekler

3 hafta önce yazmışım. Böyle insanlarla çok karşılaştım. Her zaman yeni birşeyle geri dönerler.

Valla hocam bende uğraşmaktan geri kalmayacağım.

• bide şöyle yapsan adamın evinin önünü adama bıraksan nasıl olur?
  • quote:

quote:

quote:

Valla hocam bende uğraşmaktan geri kalmayacağım.

Hocam boşverin gitsin sonra başınıza iş açarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

bide şöyle yapsan adamın evinin önünü adama bıraksan nasıl olur?

Tapulu malı mı? Yanlış düşünüyorsunuz, sokaklar hepimizin. Kendisine mesken edemez.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.