Şimdi Ara

Evine Tesisat Kuranlar Klübü... !!!! ...:::9 YAŞINDAYIZ:::...!!!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.316
Cevap
50
Favori
846.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün sistemi kurdum bugün bi acıyım dedim acmadı .anfi fazla akım cektiği için aküyü yutmuş albaşına bi iş daha.
  • Çok sağol gerçekten yararlı bu bilgiler eline sağlık...
  • quote:

Orjinalden alıntı: süper cüp

yav şu resim atmasını bi becerebilsem size ne cihaz resimleri atıcamda beceremiyorum.swiç mod devreli 100 amper psu da dahil

Aşağıda hızlı cevap yaz bölümünü değil cevapla bölümüne bas altta buraya resim koymak için tıklayın yazar ona tıklıycaksın gözat diyceksin olacak ve bitecek sonra resimleri seçip upload ediceksin 100 amper psunun devre şeması bence birazcık zor gibime geliyor ama neyse...

• quote:

yav şu resim atmasını bi becerebilsem size ne cihaz resimleri atıcamda beceremiyorum.swiç mod devreli 100 amper psu da dahil

arkadaşım ilk önce resmi imgeshack.us sitesine upload et ordan en altta bulunan linki kopyala forumda mesaj yazarken üst tarafda bulunan image butonuna bas [simage][/simage] gelicek bunların arasına o kopyaladığın linki yapıştır

• şeması yok kendisi var yarın bu resim işini deniycem
  • quote:

dün sistemi kurdum bugün bi acıyım dedim acmadı .anfi fazla akım cektiği için aküyü yutmuş albaşına bi iş daha.

Amfiyi açık unutmuş olabilirmisin acaba?...
  • quote:

şeması yok kendisi var yarın bu resim işini deniycem

keşke şeması olsaydı kopyasını çıkarırdım
  • çoçuklar ellemesin diye sigortasını cıkarmıştım ama anlamadım gitti.hergün akşamları dinliyorum.acaba ilk actığımda akü güçlü idi de dinledikten sonra acaba aküyümü bitirdi.ertsi gün sistemi actığımda akü şarz olmamıştır galiba .uzun süreli şarz istiyor galiba belkide akünün amperi yetmiyor olabilir. anfide iki tane 40 amper sigorta var. akü ise 60 amper stero anfide 40 amper . galiba bence akü kafi gelmiyor olabilir . kafam durdu

• arkadaşlar ellerinize ve emeğinize sağlık...
    ama bugün bi haber aldım...ist da oturan arkadaşlar....ist kadıköyde bi trafocu buldum 100 amperlik trafo yu 100 ytlye diyotları ile birlikte yapıp 2 gün içinde teslim ediyor...
    ben konuşup 1 tane sipariş verdim...

çünkü kaçmaz...

tufan kardeşim özellikle sen iyi biliyorsun bu adaptör ile ilgili sıkıntımı...

smps şemasını da koyarsanız sevinirim...

ona da ihtiyacım vardı...

trafo için fiyat nasıl uygunmu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: C.R.D.N.D.M.

arkadaşlar ellerinize ve emeğinize sağlık...
    ama bugün bi haber aldım...ist da oturan arkadaşlar....ist kadıköyde bi trafocu buldum 100 amperlik trafo yu 100 ytlye diyotları ile birlikte yapıp 2 gün içinde teslim ediyor...

çünkü kaçmaz...

çok güzel bir fiyat 500 watt ını 70 ytl bulmuştum senin dediğin trafo 1200 watta geliyor. güzel fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi audiocu -- 11 Şubat 2008; 23:15:53 >
  • quote:

çünkü kaçmaz...

Kardeş sen kafayı mı yedin? 100 amperlik adaptör 100 ytl olur mu kesin bi çakallık var bu işte koruma filan yoktur kesin. Herhangi birşey olsa amfiyi yakarsın. Garantisi var mı? Kesinlikle %100 olmaz diyorum amper metreyi alın ölçün o 100 amper çıkmaz. Kadıköyün neresinde adres ve telefon alabilirmiyim? msn adresim capiton_@hotmail.com şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _By_BoSs_ -- 11 Şubat 2008; 23:19:41 >

• yav bende 25 amper var devasa birde siwiç mod devreli var 100 amper yarısının yarısı kadar . sizin dediğiniz trafolu ise kaynak makinesi büyüklüğünde vardır herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: _By_BoSs_

quote:

çünkü kaçmaz...

Kardeş sen kafayı mı yedin? 100 amperlik adaptör 100 ytl olur mu kesin bi çakallık var bu işte koruma filan yoktur kesin. Herhangi birşey olsa amfiyi yakarsın. Garantisi var mı? Kesinlikle %100 olmaz diyorum amper metreyi alın ölçün o 100 amper çıkmaz. Kadıköyün neresinde adres ve telefon alabilirmiyim? msn adresim capiton_@hotmail.com şimdiden teşekkürler...

alper adaptör değil sadece trafo, bunun daha regüle transşstörleri , bu transistörleri sogutacak büyük bir soğutucu metal, büyük çaplı kondansatörleri ve diğer elektronik malzemeleri de var tabi metal kutuyu da unutmamalı bunlarla beraber 60 ytl daha masraf olabilir hemen hemen.

• quote:

Orjinalden alıntı: audiocu

quote:

Orjinalden alıntı: _By_BoSs_

quote:

çünkü kaçmaz...

alper adaptör değil sadece trafo, bunun daha regüle transşstörleri , bu transistörleri sogutacak büyük bir soğutucu metal, büyük çaplı kondansatörleri ve diğer elektronik malzemeleri de var tabi metal kutuyu da unutmamalı bunlarla beraber ortalama 60 ytl daha masrafı daha var

• up
  • toplamda 160 ytleye gelse bile iyi fiyat 50 amper adaptörün trafosu sadece 75 ytle 150 ye paraız diyo adamlar
  • Arkadaşlar hemen bi el atın ya çok acil sabaha halletmem lazım bu işi elimde 2 tane 18 amperlik power var ve 1 tane 17 amperlik power var 3 tanesini birleştiricem diyot modeli önerin çok acil ve kaç avg kablo önerirsiniz çok kesme yapıyor yüksek seslerde hiç açamıyorum acil yardım edin sabaha gidip halledicem herşeyi acil yardım arkadaşlar........
  • teşekkürler yardımlarınız için...

trafo yu teslim aldım bugün...

ama hakikaten kaynak makinası gibi devasa...

diyotları da üstünde takılı...
  • Hayırlı olsun. Ya arkadaşlar bi yardımcı olun lütfen çok acil ya nasıl bir diyot almam lazım lütfen bakın halletmem lazım bunu artık. Sabah zaten elektrik çarptı iyicene sinirlendim.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _By_BoSs_ -- 12 Şubat 2008; 18:55:17 >
  • by_boss kardeşim...

bu linke te tufan kardeşim gayet iyi anlatmış..gerçi ben elektronik den anlamam ama gayet açık...

belki işine yarar...

http://forum.donanimhaber.com/m_20562981/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.