Şimdi Ara

Evine Tesisat Kuranlar Klübü... !!!! ...:::9 YAŞINDAYIZ:::...!!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.316
Cevap
50
Favori
846.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi audiocu -- 20 Ocak 2008; 23:24:46 >
  • Audiocu sana bir sorum olacak adaptörü ne kadara aldın ve hangi şehirdesin bende adaptör arıyorum ama pek güvenebildiğim biryer yok...
  • kimse resim koymıyacak mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkan...

kimse resim koymıyacak mı

ben resimleri çekebilrsem koyucam buraya en kısa sürede.
  • Valla ben dün sistemimi kurdum elimde biraz eski bi 350 watt bi power vardı audiocu abim sağolsun bana deli cesareti verdi. Bende hemen takır takır kurdum sistemi burda her türlü desteği verdiği için bir kez daha teşekkür ederim...
  • boschmann 1000w sub aldım beni anca bu patlar zaten :D cok güzel calıyor ama yani hic bekledigim gibi bisey cıkmadı kabinim yok kutusunu kabin yaptım o sekilde bile öttürüyoyani 50ytlye aldım sizce uygunmu birazda para biriktirim daha güzel biseler yapıcam simdilik bu idare eder!
  • resimlerini bizimle paylaşır mısın
    quote:

Orjinalden alıntı: sarisinan

boschmann 1000w sub aldım beni anca bu patlar zaten :D cok güzel calıyor ama yani hic bekledigim gibi bisey cıkmadı kabinim yok kutusunu kabin yaptım o sekilde bile öttürüyoyani 50ytlye aldım sizce uygunmu birazda para biriktirim daha güzel biseler yapıcam simdilik bu idare eder!
  • bende bu klüpe üye olsam iiyi olur 2003 tn berı aktıf olarak ewedekı tesısatı her ay deiştiren biri olarak katılıyım
    harryblade arkadas benı iyi tanır
  • Artık sizde sürekli yazarsınız yeni sistemlerinizi...
  • beyler ben bi jl audio sub alıcam haftaya yakın bi arkadaşma ev anfisi taksak acaba nasıl verim alabiliriz arkadaş araba anfisi eve koymak istemiyo ev anfisine woofer için filitre falan taksak acaba nasıl olur bi teknisyen ev anfilerinin 0ohm ye düşürdüğünü araba subu çok güzel çalışıyo demişti sizce ne kadar doğru yardımcı olursanız sevnirim
  • Valla arkadaşım oto amfisini evde beslemesi birazcık zor oluyor. Ev amfiside olur ama ohm kurtarmazsa yandınız hatta yanmadınız yaktınız o yüzden birşey söyleyebilmek biraz zor. Amfinin marka modelini ve hoparlöründe marka modelini söylerseniz daha iyi bir açıklama yapabiliriz...
  • vay yavru bizim klüp büyümüşde büyümüş _By_BoSs_ arkadaşım topiği açcaktım hastalandım biliyosunuzdur salgın mı ney varmış ondan işte hasta oldum çok kötüydüm uzun zaman bilgisayar başına bile geçemedim ama en geç bu akşam saat 6 gibi topiğiniz açılmış olcak içinizi rahat tutun
  • işte arkadaşlar en sonunda topic açıldı.resimli ve anlatımlı sorusu olsan arkadaşların sorularını alabilirim buda linkihttp://forum.donanimhaber.com/m_20562981/tm.htm
  • Geçmiş olsun arkadaşım ama dikkat et havalara aldanma. Topic'i inceledim çok faydalı olmuş geçekten ilk yorumunuda ben yazdım...
  • sağolasın ellerin dert görmesin
    quote:

Orjinalden alıntı: 2_Fun

işte arkadaşlar en sonunda topic açıldı.resimli ve anlatımlı sorusu olsan arkadaşların sorularını alabilirim buda linkihttp://forum.donanimhaber.com/m_20562981/tm.htm

• arkadaşlar aşagıdakı yazıyı imzalarınıza kopyala yapıştır yapın yazılarımız link haline dönüşsün. @ İŞARETLERİNİ KALDIRMAYI UNUTMAYIN..

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_20336337/t@m.htm]∂н єνιηє тєѕιѕαт кυяαηℓαя кℓüвü[/li@nk]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi audiocu -- 23 Ocak 2008; 23:56:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: byonr

2x kicker SoloX 18" 5000 WATT RMS - 10000 WATT

5x Alpin USA-804 Anfi 2400 Watt

2x cadance capasitör

3x Jameson JS 136

15 volt adaptör

bi zamanlar aracımdaydı eve taşımıştım sonra sattım seti

yeni alacağım set

2x jack hammer diyim gerisini siz bulun

Harbiden iyi sallamışsın.5 tane alpin ampli ile besliyeceğinimi zannediyorsun 2x solo 18" i ayrıca 15 volt adaptörle hangi ampliyi beslemeyi düşünüyorsun?

• quote:

Orjinalden alıntı: DaRkFoX [tHu]

quote:

Orjinalden alıntı: byonr

2x kicker SoloX 18" 5000 WATT RMS - 10000 WATT

5x Alpin USA-804 Anfi 2400 Watt

2x cadance capasitör

3x Jameson JS 136

15 volt adaptör

bi zamanlar aracımdaydı eve taşımıştım sonra sattım seti

yeni alacağım set

2x jack hammer diyim gerisini siz bulun

Harbiden iyi sallamışsın.5 tane alpin ampli ile besliyeceğinimi zannediyorsun 2x solo 18" i ayrıca 15 volt adaptörle hangi ampliyi beslemeyi düşünüyorsun?

ben de şimdi farkettim.
    1. alpin amfilerin 5 tanesi toplamda 20 kanal yapıyor hepsini köprülesen 10 kanallık amfiler olur. Bunlra nasıl 2 tane soloX bağlıyorsun kardeş.

2.alpinlerle solox lerden nasıl verim aldın

3.jackhummer Türkiye ye ne zaman geldi yaw geldi de bizim mi haberimiz olmadı.

4.ve işin en ilginci 15 volt adaptör demişsin ve bir zamanlar aracımdaydı demişin

sizi tebrik ediyorum çok güzel kolpa atmışsınız.
    birşey daha sormak istiyorum ünlü tiyatrocularla bir akrabağalığınız var mı acaba?

• Bende şimdi gördüm vallahi tebrik ediyorum güzel sallayış toplamda 10 kanalı 5 kanal birine 5 kanal birine olarak mı bağladın 2 tane jackhammer sende olucak ve evde güvenle uyuyabileceğini mi sanıyorsun hırsızlar için ne gibi bir önlem almayı planlıyorsun seni yaşatmazlar bile. Yani olayın neresinden bakarsanız bakın %100lük bir sallayış var...
  • millet gaza geldi galiba.herkes atabilir atmak bedava
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.