Şimdi Ara

Evin onundeki arabanin aynasini calmislar (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: Melikbey

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Melikbey

quote:

Kamera ben de takıntı.
    Üzerimde bile kamera taşıyorum.

144 dolar yaklaşık 300 lira oluyor bu nasıl gumrukten gecicek

Satıcıya 50 dolar yaz dedim.
    Olaki yemedi:
    Bildiğim kadarıyla bayramlardan 1 ay önce ve 1 ay sonra gümrüksüz geçiş tutarı iki katına çıkarılır.

Anladım hocam turkiyede yok bu velet sanirim

Var ama en az 600 TL

O zaman iyi etmissiniz oradan almakla :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Melikbey M kullanıcısına yanıt
    1 aydır yoğun bir şekilde Aliexpress' te güvenlik kamerası araştırması yaptım.
    Bir sürü seçenek ve donanım özelliklerine göre bir sürü fiyat vardı.
    Aliexpress' ten alış veriş yaparken referansları hiç önemsemem. Mağdur olursam zaten para iadesi yapıyorlar.
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Yok termal kamera var birdehttp://www.yukselsavunma.com/tr/urunler/nobetci bunu alıyorsunuz tam koruma sağlıyor.
  • quote:

1 aydır yoğun bir şekilde Aliexpress' te güvenlik kamerası araştırması yaptım.
    Bir sürü seçenek ve donanım özelliklerine göre bir sürü fiyat vardı.
    Aliexpress' ten alış veriş yaparken referansları hiç önemsemem. Mağdur olursam zaten para iadesi yapıyorlar.

Anladım hocam :)

• Betetin beteri var hocam. Gecmis olsun

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=91508358&p=1#91509323

• Geçmiş olsun.Malesef şaşırmıyorum böyle manzaralara artık.

Aracımı aldım alalı sibop kapakları daha bie hafta durmadı üzerinde.3-4 kere yeni takım aldım onlar da çalınınca almıyorum artık.

Stepnesi benimki gibi aracın altında olanlar çok dikkat etsin stepneler de çok revaçta bu sıra.Hafif ticari ve bazı SUV ların bagaj kapağında olabiliyor aracınızı bilmediğiniz yerde uzun süre bırakmayın.

• Sen nasıl bir memursun çözemedim..
    Sıcak fırsatlar sana çalışıyor
  • http://www.aliexpress.com/item/Sricam-MiNi-PTZ-Wireless-HD-720P-H-264-IR-CUT-4X-IR-25M-Speed-Dome-Outdoor/1946340380.html

Satıcı bugün mesaj attı:

"tomorrow we will send the item to our forwarder , you will get it within next Friday"

Doğru anladıysam 1 haftada teslimat yapacağını söyledi, öyle birşey olursa Aliexpress tarihinde rekora imza atar

• quote:

http://www.aliexpress.com/item/Sricam-MiNi-PTZ-Wireless-HD-720P-H-264-IR-CUT-4X-IR-25M-Speed-Dome-Outdoor/1946340380.html

Satıcı bugün mesaj attı:

"tomorrow we will send the item to our forwarder , you will get it within next Friday"

Doğru anladıysam 1 haftada teslimat yapacağını söyledi, öyle birşey olursa Aliexpress tarihinde rekora imza atar

DHL ile almak problem olabilir. PTT olsaydı daha iyiydi. Gümrüğe sokarlarsa depo parası, ardino vs problem olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: raja52

quote:

http://www.aliexpress.com/item/Sricam-MiNi-PTZ-Wireless-HD-720P-H-264-IR-CUT-4X-IR-25M-Speed-Dome-Outdoor/1946340380.html

Satıcı bugün mesaj attı:

DHL ile almak problem olabilir. PTT olsaydı daha iyiydi. Gümrüğe sokarlarsa depo parası, ardino vs problem olabilir.

Onu farkettiğim için zaten 50 dolar yazmalarını istedim.
    Ama ben bayram öncesi 1 ay ve sonrası 1 ay gümrüksüz geçiş tutarı 2 katına çıkarılır maddesine güveniyorum.
    75€ X 2 = 150 € yani...

• CAD34 kullanıcısına yanıt
    Hocam jant kapağı bir şey değil direk jantları çalıyorlar.

Bijon başı farklı olmayanları çalıyorlar direk.
  • Geçmiş zamanlardan efsane niteliğinde bir olay anlatılır:
    BMW marka arabasını parkeden şahıs, 6. kattaki evine girer girmez arabanın alarmının çalması üzerine pencereden baktığında arabasının 4 lastiğinin de jantlarıyla beraber çalındığını görür.
  • Bu arada sipariş üstüne çalıyorlar.

Herkes yaşamıştır.Belli araçları bir gecede belli parçalarını çalıyorlar.

Mesela akrabamızın aynı aracında 2 kere airbag çaldılar.

Araç Megane2 ikisinde de kelebek camını kırıp giriyorlar.

Yolcu ve sürücü airbaglerini çalıyorlar.

İlk çalındığında aynı gene bir çok Megane 2 sahibinin airbaginin çalındığını söyledi.

Benim şaşırdığım hırsızlar neden dışardan rahatça sökülebilecek tamponları çalmıyorlar.

Ya da en kötü markalar da bile zenon far tanesi 2-3 bin tl iken neden içeri giriyorsun ki?

Airbag tanesi 1-2 bin tl bir de sökerken patlama riski var.
  • nikelajlı sibop kapaklarını bile çalıyorlar,
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    O zaman BMW bijon anahtarı varmış hırsız da kaç model bilmiyorum ama 2000 sonrası BMW lerde 3 bijon evrensel bir tanesi farklı oluyor.

Hırsız büyük ihtimal lastikçi ya da sipariş üstüne çalışmış profesyonel.

Bir kant takımı 5-6 bin tl F20 1 serisi BMWlerin M jantı 3200 euro sıfırı.
  • Bugun ankarada gezmedigim yedek parcaci kalmadi yarin yola cikcagim icin bugun halletmem gerekti . Servisde cumaertesiden once gelmez diyince butun sanayiyi dolastim . En son eve donus yolunda tesadufen girdigim bir yerde 90 liraya buldum taktirdim.
    En ilginc olay ise bir yedek parcaci nin dedigi" abi gecen hafta 1 cocuk elinde 1 poset civic aynasiyla geldi almadim demesiydi"

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.