Şimdi Ara

Evimizin arka tarafındaki çocukları nasıl kovabilirim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yav de git hadi sen çekmemişsin bari edebinle çekene saygı duy asıl sen empati yapmayı öğren. Ne çektiğimi ben bilirim. Allah çevremdekilere sabır versinmiş... ben milleti rahatsız etmiyorum! Asıl sizin savunduğunuz milleti rahatsız eden tiplerin etrafındakiler sabır versin. Konuşmaya sosyalleşmeye nasıl bağladın konuyla alakası yok. Çevremdekilerle çok rahat iletişim kurabiliyorum çünkü uyum sağlıyorum millete rahatsızlık vermiyorum bu kadar basit.
    Dünya tersine dönmüş arkadaş millet kötüleri savunuyor mağdurları suçluyor, laf anlatılmaz size.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

ya ne kadar ses yapabilirler ki bırak oynasınlar ne ağlak bir devirdeyiz herkes her şeye ağlıyor
    Blok
  • Bu ülke insanını cidden anlamıyorum hem "geçinemiyoruz yeğennn" edebiyatı yaparlar hemde çocuk yapmalarını geçtim birden fazla çocuk yaparlar.
  • Konuşarak anlatın bağırıp çağırır kışkırtırsanız anlamazlar daha çok bulaşırlar anlayacakları dilden tekrar tekrar konuşun, sonuçta çocuk bunlar.Önce tamam der giderler, ertesi gün unutup yine gelirler.Malesef yapacak birşey yok, sorun çocuklarda değil ailelerinde malesef.

• Cosmic Love kullanıcısına yanıt
    1. Si üst tarafta empati ile yaptığım yoruma edepsiz bir atarlanma yapan sensin.
    Nereden biliyorsun çekmediğimi. Yan komşumunda 3 kız çocuğu var. 7 aylık oğlum var ama çocukları tehtit etmek veya yakalayıp vurmak dövmek yerine insan gibi konuşup anlaşıyorum. Konunun sahibi öfke kontrolü sağlayamıyor malesef. Konuşmalarından o çıkıyor. Bende yatıştırıp daha olumlu bir yoldan çözmesini sağlamak istiyorum. Aaa sen haklısın bende öyleyim deyip insanları kışkırtayım da gidip çocuklara vursun mu bu mu yani. En kötü ailesi ile konuşulur..
    Konuya benim gibi yaklaşan herkesi ipe çekmişsiniz. Sizdede bi öfke problemi var.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.