Şimdi Ara

evimizde gezen tanımlayamadığımız şahsiyet...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
2
Favori
13.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar,yıllardır başımıza hiç böylebirşey gelmemişti.
    takii 3 gün önce evde yalnız Pc başında otururken yanımdaki kapının eşiğinden şimşek hızıyla geçen bir şeyi fark edene kadar.

Pc ekranına bakarken hafif yan otururum ve yanımdaki kapı salona bakar , bu kapıda bir gözümün kadrajındadır.
    saat 23:00 suları Pc ile işlerimi hallederken bir anda kapının eşiğinden siyah 10cm büyüklüğünde birşeyin geçtiğini gördüm.
    hemen gözüm takıldı oneee lan dedim aldım elime sağlı fırçayı gittiği yöne doğru takip ettim ama göremediğim birşeyi nasıl takip edersinki birde o var!
    kısacası tanımlayamadım. faremi yoksa kertenkelemi yada başka birşeymi!
    evi alt üst ettik bulamadık! sonra boşverdik gündüz kapı pencere açık bıraktık gitsin diye.
    bu 2 gün karşılaşmadık, herhalde evi terk etti dedik.
    ama az önce ev karanlık sadece mutfakda dururken mutfak kapısının eşiğinden hızlıca geçtiğini gördük!
    hayy senin ben dedim ne bu yahuu dedik gene saplı fırçayla peşine düştük malesef yine izini kaybettirdi!

kertenkele olsa umursamıcam. tanımlayamadığımız bu hayvanla işimiz var .işte bu bizi tedirgin ettiği için geceleri uyku haram oldu bize.
    aloböcek vs muadili kuruluşları aradık cumartesi pazar giridği için gelen olmadı! yarın bakalım ne olacak durum.

birde işin en kötüsü ilaçlama sonucunda bu hayvan saklandığı yerde ölücek ve bulmak için evimi boşaltacağız yahuu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkYNeT-06 -- 20 Ağustos 2011; 4:24:58 >

• faredir . ölüncede ev cok pis kokuyor :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marpuç -- 15 Ağustos 2011; 3:16:56 >
  • kedidir kedi
  • 3. kat apartman dairesinde oturuyoruz yıllardır
    şükür evimiz binamız temizdir. fare olmayabilir. fareler çörek otu gibi yani siyah susam gibi pislik bırakırlar
    evi aradım taradım pisliklerinede rast gelmedim
    ama işte tanımlayamadığımız için tedirgin oluyoruz!
    öyle hızlı geçiyorki zıkkım ne olduğunu anlayamıyoruz saliselik gördüğümüz kadarı ile 10 cm uzunluğunda koyu renkli yada siyahımsı birşey!

3 gündür uyku yok gözümüzde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkYNeT-06 -- 15 Ağustos 2011; 3:22:30 >
  • Büyük ihtimalle faredir ilaçla uğraşmayın birde ölüsünü aramak için uğraşırsınız. Hemen eve fare kapanı kurun. Aç olacağı için hemen gelecektir, kapana koyacağınız yeme yada peynire eliniz sakın değmesin yoksa yemez namussuzlar.
  • Ürperdim la, neler anlatıyorsunuz öyle.
  • Kedidir kedi.
  • kedidir kedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkseed

Büyük ihtimalle faredir ilaçla uğraşmayın birde ölüsünü aramak için uğraşırsınız. Hemen eve fare kapanı kurun. Aç olacağı için hemen gelecektir, kapana koyacağınız yeme yada peynire eliniz sakın değmesin yoksa yemez namussuzlar.

Hocam teşekkürler dediklerinizi dikkate alacağım
  • Panik yapmaya gerek yok büyük ihtimal kobra yılanıdır
  • Akrabalarının veya arkadaslarının birinde köpek varsa hemen evinize getirin.
    Koklar bulur ne varsa evde.
  • T.Blondi o biliyorum.

T.Blondi içinwww.google.com.tr
  • Silent o. Doctor Who izleyen bilir.
     evimizde gezen  tanımlayamadığımız şahsiyet...
  • Ne Olduğunun Öğrenince Buraya Yaz. Bende Merak Ettim
  • Evin her yerine mayın döşedim. Tuzak kurdum. İzinsiz kuş bile uçamaz. Gelişmeleri size aktaracağım.
  • Az önce tuzakları kontrol ederken, şahsiyet ile göz göze geldim. Hamster benzeri minik bir fare.
  • Kaç saattir pc başındaydın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: numank55

Kaç saattir pc başındaydın?

Neden sordun ki.?
  • hocam yapıskanlı fare tuzakları var ondan al yere yapıstırıyosun ustune ne gelse yapısıp kalıyor. fare oraya yapısıp kalınca tutup atarsın dısarı .en temizi. olmezde ev içinde dısarıda kedi yer onu kurtutlusunuz
  • Öldümü la hamsterler iyi çocuklardır öldürme kardeş
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.