Şimdi Ara

Evimister Samsung Tvler İndirimli + %20 kupon + %3 Geri Ödeme (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
720
Cevap
2
Favori
39.161
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar axess taksitleri düzelmiş aldım bi 40d8000 hadi hayırlı olsun vatana millete :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhanwolf -- 19 Mart 2012; 22:33:03 >
  • Merhaba,
    Evimister 200'ü aşkın Dünya Markasıyla, Türkiye'nin önde gelen kargo firmalarıyla ve bankalarla anlaşmalı profosyonel online alışveriş sitenizdir. Güvenilirliğimiz ve kurumsal kimliğimize, müşterilerimizin haklarını korumak için paylaştığımız kullanıcı sözleşmesine sitemizden ulaşabilirsiniz.
    Tüm siparişleri 2-15 iş günü içerisinde size ulaştırmayı planlıyoruz. Stok eksikliği nedeniyle bir ürünün temini gecikirse, ya da siparişinizden vazgeçerseniz herhangi bir ekstra ücret ödemeden para iadeniz hemen kartınıza yatırılacaktır. Sitenin erişim engellenmesi ve paranızın ve ürününüzün tarafımızda kalması gibi bir durum gerek yasal, gerekse şirket politikamız olarak mümkün değildir.
    Teşekkür eder, iyi akşamlar dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhanwolf

Arkadalar axess taksitleri düzelmiş aldım bi 40d8000 hadi hayırlı olsun vatana millete :D

Hayırlı olsun
  • arkadlr bu yüzde 20lik indirim kuponunu nasl alıyoruz bilgi vereblrmsnz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammetk
    46D7000 aldım, Isbankası ile ödeme yaptım, az öncede müşteri hizmetleri ile konuştum, yarın gönderiminin yapılacağı söylendi umarım dedikleri gibidir.. Gelişmeleri buradan yazarım..

quote:

Arkadalar axess taksitleri düzelmiş aldım bi 40d8000 hadi hayırlı olsun vatana millete :D

Hayirli olsun.

Teslimat konusunda buradan bizleri bilgilendirebilirseniz seviniriz.

Urun insallah sag salim ve sorunsuz bir sekilde elinize ulasir, ulastiktan sonra urunun kimligini belirten seri numarasi gibi bir numara ile Samsung Turkiye aranarak, urunler sizin garantinizde midir degil midir diye bir sorulabilirse bence cok guzel olur, yardimci olmus olursunuz.

Tesekkurler

• arkadaşlar dayanamayıp bende 46d7000 aldım. 2799a geldi. Avantajix üzerinden aldım ama daha para görünmüyor. Ürünler gelince ve avantajix parası yatan olunca haberleşelim. Umarım samsung türkiye garantilidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evimistercom

Merhaba,
    Evimister 200'ü aşkın Dünya Markasıyla, Türkiye'nin önde gelen kargo firmalarıyla ve bankalarla anlaşmalı profosyonel online alışveriş sitenizdir. Güvenilirliğimiz ve kurumsal kimliğimize, müşterilerimizin haklarını korumak için paylaştığımız kullanıcı sözleşmesine sitemizden ulaşabilirsiniz.
    Tüm siparişleri 2-15 iş günü içerisinde size ulaştırmayı planlıyoruz. Stok eksikliği nedeniyle bir ürünün temini gecikirse, ya da siparişinizden vazgeçerseniz herhangi bir ekstra ücret ödemeden para iadeniz hemen kartınıza yatırılacaktır. Sitenin erişim engellenmesi ve paranızın ve ürününüzün tarafımızda kalması gibi bir durum gerek yasal, gerekse şirket politikamız olarak mümkün değildir.

Firma yetkilisi olarak Buraya yazip kafamizdaki soru işaretlerine bı nebze cevap oldunuz.tesekkurler

• 46D7000 siteden kaldırılmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevz@t

46D7000 siteden kaldırılmış

yanılmışım hala duruyor.
  • hepsiburadada 46d5000 modeli 1.999 lira, 3d ve smart tv olayı yok sanırım sadece.. 500 daha verip buradan 7000 modelini almak daha avantajlı geliyor.
  • quote:

Merhaba,

SAyın evimister.com yetkilisi,
    200009875 nolu siparişimdeki ürün yanlış geldiği için size göndermiştim. Maalesef değiştirdik diye aynı ürünü tekrar göndermişsiniz. Size tekrar mail attım, iki kere ama artık cevap da vermiyorsunuz. Nedenini öğrenebilir miyim?

Bu aldığım daha doğrusu almaya çalıştığım ürün bu: http://www.evimister.com/Sarev-Efi-Ranforce-Nevresim-Takimi-7013.html Benim aldığım ürün çift kişilik olmasına rağmen (özelliklerinde çift kişilik yazmıyor ama ürünün ölçülerinden ve yastık kılıfı sayısından anlaşılabilir) bana iki kez tek kişilik ürün gönderdiniz, daha doğrusu aynı ürünü değiştirmeden gönderdiniz. Lütfen sorunumu çözer misiniz.
    Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

quote:

Orijinalden alıntı: muhammetk
    46D7000 aldım, Isbankası ile ödeme yaptım, az öncede müşteri hizmetleri ile konuştum, yarın gönderiminin yapılacağı söylendi umarım dedikleri gibidir.. Gelişmeleri buradan yazarım..

quote:

Hayirli olsun.

Teslimat konusunda buradan bizleri bilgilendirebilirseniz seviniriz.

Urun insallah sag salim ve sorunsuz bir sekilde elinize ulasir, ulastiktan sonra urunun kimligini belirten seri numarasi gibi bir numara ile Samsung Turkiye aranarak, urunler sizin garantinizde midir degil midir diye bir sorulabilirse bence cok guzel olur, yardimci olmus olursunuz.

Tesekkurler

Kurulum için muhtemelen servisi çağıracağız hocam. Hatta ürünü servisin kutusundan çıkarması önemli. Bu evdeki 4.büyük (pahalı) samsung olacak.Buzdolabı-Bulaşık-Çamaşır. Yetkili servisle kanka oldum . Mobilyaları da mı Samsung yapsak ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhanwolf -- 19 Mart 2012; 22:37:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ysbozkurt

quote:

Merhaba,

arkadaşlar az önce aradım
    valla samsung müşteri hizmeleri bile bu saatde cevap vermezken evimister telefonuma cevap verdi.
    ürünü bizzat samsung yetkili servisin getirecegini söyledi

şimdi hemen kıllanmaya gerek yok diye düşünüyorum

sonuç olarak ürün parelel değil anlamış olduk

hadi hayırlısı gelişme olursa lütfen yazın

bu arada beni 40d8000 den caydırıp 46d7000 aldırmayı düşünen varmı

Al geç..

• Vaybe sepete ekledim bilgileri girene kadar tükendi.nasip değilmiş.
  • Yokmu hiç gelişme ? bende avatajx te hala hiç bişey gözükmüyo ,ürün ise temin aşamasında yazıyo yani herşey ilk günki gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

Yokmu hiç gelişme ? bende avatajx te hala hiç bişey gözükmüyo ,ürün ise temin aşamasında yazıyo yani herşey ilk günki gibi

Bendede görünmüyo, avantajix topu evimistere attı, konuya ilişkin evimistere attığım maile cvp gelmedi. Umarım avantajix işi olur.
  • Playstation 3 de indirimli 559 TL'ye geliyor...

ayrıca facebook sayfasını beğenince %5, form doldurunca da %15 indirim kodu daha veriyor :) çok bol keseden dağıtıyorlar gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzerchE -- 20 Mart 2012; 11:13:48 >
  • ya arkadaşlar sadece axess'den mi yararlanıcaz bu %20 olayında? kesin net bilgisi olan yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevranKSK

ya arkadaşlar sadece axess'den mi yararlanıcaz bu %20 olayında? kesin net bilgisi olan yok mu?

axess'e 12 taksit diğerlerine tek çekim %20 indirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Orijinalden alıntı: DevranKSK

ya arkadaşlar sadece axess'den mi yararlanıcaz bu %20 olayında? kesin net bilgisi olan yok mu?

axess'e 12 taksit diğerlerine tek çekim %20 indirim

Bildiğin mesela bonusla.Anasayfada indirimli fiyatı 4749 tl olan 55D7000'i tek çekimde %20 düşüp yani 4749 - 949 = 3800 TL'ye alabiliyorum öyle mi? Hemde Samsung Türkiye garantili.Allah Allah, 1 aydır tv araştırıyorum hiçbir yerde yok böle bir fiyat.Bırak böyle bir fıyatı D6000'lerin ucuzu bu fiyata.

Hayır gözlerime inanamıyorum, lütfen sorularımı cevaplarsanız sevinirim :)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.