Şimdi Ara

Evimister Samsung Tvler İndirimli + %20 kupon + %3 Geri Ödeme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
720
Cevap
2
Favori
39.161
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Site güvenilir ancak güvenilir olması yeterli değil. Evet size sipariş ettiğiniz ürün yollanıyor bir şekilde ama çok sıkıntı yaşayabiliyorsunuz.
    2 tane 25TL'lik alt limitsiz, 4 tane de 50TL'lik 80TL alt limitli çeki kullanmak için bu siteden alışveriş yaptım.
    25 TL lik alışverişlerimden bir tanesi mutfak için lamba (sarkıt) almak oldu. Gelen sarkıt kırık olarak geldi, kargo görevlisi önünde kontrol edildiğinden anında geri yolladım.
    25 TL lik diğer alışverişim hediyelik eşyaydı, seramik kumbara almıştım 3 tane. 2 tanesi sağlam 1 tanesi kırık geldi. Geri yolladım kırık olanı, ürünün stokları bittiği için yenilemediler.
    50TL çek ile Arçelik Katı Meyve sıkacağı aldım, gelen ürün arızalı geldi. Hiç güç almıyordu. Geri yollandı. 10 gün sonra yenisi elimize geçti ve bu defa sorun yoktu.
    50TL çek ile 25 Şubat'ta (20 gün önce) Cem marka seramik tencere seti sipariş verdim. Hala ürün elimize geçmedi.
    50TL çek ile 26 Şubat'ta (19 gün önce) Braun Cruzer 6 traş makinası siparişi verdim. Hala ürünü beklemekteyim.
    50TL çek ile 26 Şubat'ta (19 gün önce) Braun HD 710 saç kurutma makinası siparişi verdim. Ürün elime geçti, ilk geldiğinde deneme amaçlı açtım. Hava üflediğini görünce kapattım. 2-3 gün sonra kullanmak istediğimde duman çıkartmaya başladı prize takar takmaz. Kutusuna geri koyup, ürün iade formunu doldurup geri yolladım.
    Bütün bunların dışında ilk siparişimde kırık olarak gelen lamba 14 Mart'ta tekrar elime geçti. Güzel paketlenmiş olmasına rağmen kargo görevlisinin önünde kutuyu açtığımda ürün kırıktı. Müşteri hizmetleri ile görüşmemde bunun yolda kırılacak bir ürün olduğunu (camları çok ince) ve şayet tekrar kırık gelecekse iki tarafın da mağdur olmaması adına başka bir ürün siparişi verebileceğimi söylemiştim. İyi paketlensin diye not ediyorum depoya dediler ki öyle de olmuş ama sonuç gene hüsran. Tekrar yollandı aynı lamba depoya. Ne olacak bilmiyorum.

Kısacası verdiğim 6 siparişin hiç birisinden memnun olmadım. Ürünler kesinlikle vaktinde gelmiyor. Sitede anasayfada reklamı verilen ürünler bile yollanmıyor. Arayıp sorduğumda ise tedarikçi firmamızın deposunda yok deniliyor. O zaman sitede niye stok durumu gözüküyor, ben 20 gündür siparişi bekliyorum ve stokta yok diyorsunuz ama hala sitede satılıyor diye sorduğumda ise bazı ürünlerin stok bilgisi bize yanlış bildirilmiş vs... deniliyor.

Bu sorunlu 6 sipariş için yaptığım telefon görüşmeleri ve en önemlisi kaybettiğim zaman ve yaşadığım sıkıntıları düşününce tavsiye etmiyorum arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belanir -- 16 Mart 2012; 17:23:39 >

• 1. bende bir çok ürün aldım. ürünler kesinliklke geç geliyor ama bir şekilde geliyor bilginiz olsun.
    2. her tv de aşırı indirim olmuyor dikkat etmek lazım. örneğin samsung 60" serisine baktım %20 indirimle bile vatanın indirimsiz haline yaklaşamıyor. Bazı tv lerde geçerli indirim.
  • benim media marktan aldığım 46d7000 ile arada 600 lira fark var. daha bi hafta olmadı. mediamarkt ürünü geri almıyor. ve aradaki farkta beni deli ediyor. sonuç itibariyle ürün geliyor deniyor ama o aradaki fark için değermi değer bence.. avantajixlede 300 indirim olup 1000 lira fark vermek paha biçilemezzzzzzzzzzzzzzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belanir

Site güvenilir ancak güvenilir olması yeterli değil. Evet size sipariş ettiğiniz ürün yollanıyor bir şekilde ama çok sıkıntı yaşayabiliyorsunuz.
    2 tane 25TL'lik alt limitsiz, 4 tane de 50TL'lik 80TL alt limitli çeki kullanmak için bu siteden alışveriş yaptım.
    25 TL lik alışverişlerimden bir tanesi mutfak için lamba (sarkıt) almak oldu. Gelen sarkıt kırık olarak geldi, kargo görevlisi önünde kontrol edildiğinden anında geri yolladım.
    25 TL lik diğer alışverişim hediyelik eşyaydı, seramik kumbara almıştım 3 tane. 2 tanesi sağlam 1 tanesi kırık geldi. Geri yolladım kırık olanı, ürünün stokları bittiği için yenilemediler.
    50TL çek ile Arçelik Katı Meyve sıkacağı aldım, gelen ürün arızalı geldi. Hiç güç almıyordu. Geri yollandı. 10 gün sonra yenisi elimize geçti ve bu defa sorun yoktu.
    50TL çek ile 25 Şubat'ta (20 gün önce) Cem marka seramik tencere seti sipariş verdim. Hala ürün elimize geçmedi.
    50TL çek ile 26 Şubat'ta (19 gün önce) Braun Cruzer 6 traş makinası siparişi verdim. Hala ürünü beklemekteyim.
    50TL çek ile 26 Şubat'ta (19 gün önce) Braun HD 710 saç kurutma makinası siparişi verdim. Ürün elime geçti, ilk geldiğinde deneme amaçlı açtım. Hava üflediğini görünce kapattım. 2-3 gün sonra kullanmak istediğimde duman çıkartmaya başladı prize takar takmaz. Kutusuna geri koyup, ürün iade formunu doldurup geri yolladım.
    Bütün bunların dışında ilk siparişimde kırık olarak gelen lamba 14 Mart'ta tekrar elime geçti. Güzel paketlenmiş olmasına rağmen kargo görevlisinin önünde kutuyu açtığımda ürün kırıktı. Müşteri hizmetleri ile görüşmemde bunun yolda kırılacak bir ürün olduğunu (camları çok ince) ve şayet tekrar kırık gelecekse iki tarafın da mağdur olmaması adına başka bir ürün siparişi verebileceğimi söylemiştim. İyi paketlensin diye not ediyorum depoya dediler ki öyle de olmuş ama sonuç gene hüsran. Tekrar yollandı aynı lamba depoya. Ne olacak bilmiyorum.

Kısacası verdiğim 6 siparişin hiç birisinden memnun olmadım. Ürünler kesinlikle vaktinde gelmiyor. Sitede anasayfada reklamı verilen ürünler bile yollanmıyor. Arayıp sorduğumda ise tedarikçi firmamızın deposunda yok deniliyor. O zaman sitede niye stok durumu gözüküyor, ben 20 gündür siparişi bekliyorum ve stokta yok diyorsunuz ama hala sitede satılıyor diye sorduğumda ise bazı ürünlerin stok bilgisi bize yanlış bildirilmiş vs... deniliyor.

Bu sorunlu 6 sipariş için yaptığım telefon görüşmeleri ve en önemlisi kaybettiğim zaman ve yaşadığım sıkıntıları düşününce tavsiye etmiyorum arkadaşlar.

ben de saymakla bitmeyecek çok sorunla karşılaştım. 15 civarı çek almıştım şehirfırsatından. siz ilgilenmezseniz hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar. bana da aynısını yaptılar, aldığım bir ürün kırık geldi teslim almadan geri yolladım. sonrasında yenisi gelecek diye bekledim bekledim 37 gün geçti gelmedi. bu arada sürekli mail attım, derken en sonunda bir akşam sert bir mail attım, akşam 10 da direkt arayıp ilgilendiler. bana telefon ettiler ürün stokta yok diyorlar, ben de olmayan ürün nasıl şu anda hala 10 tane birden sepete eklenebiliyor, siz adam mı kandırıyorsunuz dedim. hemen öyle diyince haklısınız falan demeye başladılar. ben stok falan anlamam gerekirse o ürünü üreten yere gidin bulun yollayın dedim. ertesi gün yolladılar. şunu belirtmeliyim o kadar kibar o kadar içten konuşuyorlar ki sakın kanmayın, baştan güzellikle çözmeye çalıştığım şeyler oldu ama hiç sonuç alamadım, insanı kötü konuşmaya mecbur bırakıyorlar.. kötü niyetli, üçkağıtçı bir site olduğunu düşünmüyorum ama fazlaca katetmeleri gereken yol var..güvenilirlik konusunda bir şüphem yok, eğer sorun çıktığında uğraşabilirim diyorsanız alışveriş yapabilirsiniz. 1-2 gün içerisinde gelen siparişimler de olmadı değil, hakkını yiyemem, yani biraz da şans işi..

• quote:

Orijinalden alıntı: limpony

Arkadaşlar müşteri hizmetlerine ulaşabılen varmı ? Bir tv aldık problem cıkarmı?

Ulaşıncada pek bişey değişmiyor. Alışveriş yaptığım en sorunlu site.

@belanir
    @metrik

Yukarda yazdığım arkadaşların yaşadığı sorunları birebir yaşadım. Aldığım çay makinası sorunlu çıktı. Kargocuyla tutanak tutup gönderdim. Aradan 10 gün sonra aradım durum nedir diye. Ürününüz tedarik aşamasında, en kısa zamanda göndereceğiz dendi. Ben ürün bana geldi fakat sorunlu olduğu için geri gönderdim dedim. Telefondaki bayan biraz şaşırdı. Biz size daha sonra döneceğiz dedi ve kapattı. Tabiki geri dönüş olmadı. 10 gün sonra gene aradım, ürünüm ne oldu dedim durumu anlattım tedarik edilemedi isterseniz siparişi iptal edelim dediler. Ben muadili başka bir ürün istiyorum dedim. Biz size döneceğiz dediler. İlginçtir ki ürünüm telefon ettiğim gün eve geldi. Firmanın gönderdiği kargodan bile haberi yok. Siz siz olun sakın bulaşmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: imparatorlak

Ulaşıncada pek bişey değişmiyor. Alışveriş yaptığım en sorunlu site.

@belanir
    @metrik

Yukarda yazdığım arkadaşların yaşadığı sorunları birebir yaşadım. Aldığım çay makinası sorunlu çıktı. Kargocuyla tutanak tutup gönderdim. Aradan 10 gün sonra aradım durum nedir diye. Ürününüz tedarik aşamasında, en kısa zamanda göndereceğiz dendi. Ben ürün bana geldi fakat sorunlu olduğu için geri gönderdim dedim. Telefondaki bayan biraz şaşırdı. Biz size daha sonra döneceğiz dedi ve kapattı. Tabiki geri dönüş olmadı. 10 gün sonra gene aradım, ürünüm ne oldu dedim durumu anlattım tedarik edilemedi isterseniz siparişi iptal edelim dediler. Ben muadili başka bir ürün istiyorum dedim. Biz size döneceğiz dediler. İlginçtir ki ürünüm telefon ettiğim gün eve geldi. Firmanın gönderdiği kargodan bile haberi yok. Siz siz olun sakın bulaşmayın.

hocam zaten hep tekrarladığım gibi eğer ben uğraşırım boş zamanım var diyen varsa alsın. bu siteden bir şey alınca siz ilgileneceksiniz siz takip edeceksiniz her şeyi. ben sorunumu yazıyorum, yolladım gelmedi vs vs.. bana verdikleri cevap kargo takip numarasını yollar mısınız? ürünü geri yollayalı geçmiş 30 gün bana takip numarası soruyorsunuz utanmadan, benim size soracağım yerde siz mi bana soruyorsunuz dedim. sonra yine de yazdım numarayı. daha neler neler oldu da unuttum pek çoğunu, resmen yolladığı maillere gülüyordum artık, bu kadarı da olamaz diye..

• quote:

Orijinalden alıntı: enqazaq

% 10 da buradan var
    http://www.avantajix.com/kampanya-ve-avantajlar/evim-ister-kampanya-ve-avantajlari

%10 para mı verecek avantajix? nasıl açlışıyor ki sistemleri (evimister'den 3000 TL'lik LED almak istesek, ne kadar iade alırız?)
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

% 10 da buradan var
    http://www.avantajix.com/kampanya-ve-avantajlar/evim-ister-kampanya-ve-avantajlari

%10 para mı verecek avantajix? nasıl açlışıyor ki sistemleri (evimister'den 3000 TL'lik LED almak istesek, ne kadar iade alırız?)

geri dönüşü bir sonraki ay oluyor ama doğrudan nakit veriyor

• quote:

quote:

quote:

% 10 da buradan var

verdiğim örneği konuşsak, 300 TL mi geri verecekler? garip bir siteymiş...

• ben de aldım beyler avantajix üzerinden gidip aldım eğer sorunsuz gelirse şahane olacak
    evimister
  • quote:

quote:

quote:

quote:

% 10 da buradan var

aynen hocam, 3000e 300
    dene gör, tek yapacağın evimistere buradan tıklayıp gitmek

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

% 10 da buradan var

aynen hocam, 3000e 300
    dene gör, tek yapacağın evimistere buradan tıklayıp gitmek

avantajix üzerinden gidip alışveriş yaptım şimdi ne kadar kazandığımı ayın 25inden sonra mı görücem..
    şimdi bişey görünmüyor

• alışverişindan gelen para iadesini bir gün içinde görüyorsun
    25inde paranı alıyorsun
    youtube a avantajix yaz, bir çizgi filimde anlatmışlar
  • quote:

quote:

% 10 da buradan var

kdv kargo vs bedeller düşüldükten sonra mebla hesaplanıyor tecrübeyle sabittir daha para alamadım ama şuan için hesabımda 272 lira bir alacak yazılmış

• quote:

% 10 da buradan var

Hocam baya iyimiş bu. Konu başlığına ekliyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibonline

quote:

quote:

% 10 da buradan var

kdv kargo vs bedeller düşüldükten sonra mebla hesaplanıyor tecrübeyle sabittir daha para alamadım ama şuan için hesabımda 272 lira bir alacak yazılmış

burdan hiç para alan var mı acaba..?

• 3200 tl lik tv bu indirimler gerçekleşirse 2000 tl yemi gelecek yani. fırsat alev alev yanıyor ama bu siteden 180tl lik alışveriş yapmış olmama rağmen 2000 tl yi riske atamıyorum. konuyu takip edeyim bakalım biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S@HMeRDaN -- 17 Mart 2012; 0:04:19 >
  • Evet yaklaşık 2000 TL'ye geliyor.
  • yalnız dikkatimi çeken bir nokta var, avantajxdeki link evimisterdeki aydınlatma kategorisine gidiyor...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.