Şimdi Ara

Evimister Samsung Tvler İndirimli + %20 kupon + %3 Geri Ödeme (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
720
Cevap
2
Favori
39.159
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Evimister Samsung Tvler İndirimli + %20 kupon + %3 Geri Ödeme

Avantajixten para alacağımız kesin olsa 40D8000 alacağım fakat elektronik hariç diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aKSeL051

Evimister Samsung Tvler İndirimli + %20 kupon + %3 Geri Ödeme

Avantajixten para alacağımız kesin olsa 40D8000 alacağım fakat elektronik hariç diyor.

abime sharp aldık kuponla 3700'e mi ne mal oldu.Avantajix'inde de gözüküyor onay bekleyen diye 370 tl olarak.
  • Avantajix de azcık ilgi görünce kuralları değişmeye başladı sanırım ((:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aKSeL051 -- 21 Mart 2012; 14:00:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysbozkurt

quote:

Orijinalden alıntı: DevranKSK

quote:

Orijinalden alıntı: aKSeL051

abime sharp aldık kuponla 3700'e mi ne mal oldu.Avantajix'inde de gözüküyor onay bekleyen diye 370 tl olarak.

ayın 18de tv alırkrn böyle bir ibare yoktu

şimdi buna engel olmak için yeni yeni kurallar çıkarıyorlar
    of ya böyle şacmalıkmı olur ya tamamında olur yada olmaz yok şu ürün de yok bu üründe ayrım olurmuymuş

alacak olmamı en çok tetikleyen unsurların başında geliyordu avantajix para iadesi, ancak ne oldu şimdi AVANTAJİX?
  • Eğer okuyorsa bunları forumdaki evimister yetkilisine sesleniyorum.
    Sehir Fırsatı kuponlarının ilk günlerinde olduğu gibi yüksek talep üzerine fiyatları yükseltme kampanyaları kısıtlama yeni şartlar koyma gibi durumlar söz konusu olursa, fiyatlar ne kadar hesaplı da olsa insanları rahatsız eden bir durum söz konusu olabiliyor.Eğer bizlere bu konularda (Avantajix iadeleri, kargo durumları stok durumlar vs.vs.) açıklayıcı bilgiler verirseniz eminim bu hem sizin güven sergilemeniz, hem de müşterilerinizin gönülleri rahat bir şekilde alışveriş yapmaları açısından faydalı olacaktır.
    Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Pazartesi sipariş verdiğim ürün geldi, kargoda problem yok, ürün garantisi ve kurulum için servisi bekliyorum..

Ayrıca bu avantajix in yaptığı saçmalık, bundan sonraki alışverişler için kabul, ama öncekiler için iade bekliyoruz...

• bende avantajix kampanyasından dolayı televizyon aldım..eğer para iadesi yapmayacaklarsa siparişimi iptal edip bir daha da bu sitelerden alışveriş yapmam..ayrıca bu durumu her ortamda dile getiririm...inşallah bir hata yapmazlar...
  • Mesajınız için teşekkür ederiz.

Evimİster Firması, yoğun talep nedeniyle Avantajix’te tanımlı avantajını bu sabah itibarı ile değiştirdi.
    Ancak bu değişiklik önceden gerçekleşmiş işlemleri etkileyen bir durum doğrumamakta.
    İşleminiz, dönem sonunda firma tarafından onaylanıp satış komisyonu bize iletildiği takdirde, biz de olduğu gibi sizin hesabınıza yansıtıyor olacağız.

Sorunuza yukarıda vermiş olduğumuz cevabın yararlı olacağını umuyoruz. Eksik kalan bir konu olduysa veya başka sorularınız olduğunda lütfen bize tekrar yazın; Avantajix’e yazdığınız her soruya çok değer veriyoruz ve sizlere yanıt vermeyi en öncelikli işimiz olarak kabul ediyoruz.

İnterneti dünyanın en avantajlı yeri yapmak için çıktığımız bu yolculukta bizlerle beraber olduğunuz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    Avantajix Destek Ekibi

Hadi gene iyisiniz beyler bu sabah itibariyle böyle birşey başlıyor.Yani hepiniz alabileceksiniz paranızı.Bana patladı.ŞANSIMA MİLYON KERE SOKAYIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevranKSK -- 21 Mart 2012; 14:41:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammetk

Arkadaşlar Pazartesi sipariş verdiğim ürün geldi, kargoda problem yok, ürün garantisi ve kurulum için servisi bekliyorum..

Ayrıca bu avantajix in yaptığı saçmalık, bundan sonraki alışverişler için kabul, ama öncekiler için iade bekliyoruz...

Bu arada seri numarasını sorgulattım samsung turkiyeden sıkıntı yok samsung turkiye garantili..
  • muhammed hocam bu pazartesi mi vermiştin? ben de pazartesi akşamında verdim.Bugün yarın gelir herhal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhanwolf -- 21 Mart 2012; 14:31:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhanwolf

muhammed hocam bu pazartesi mi vermiştin? ben 19 akşamında verdim.

Evet bu pazartesi verdim, 1 saat kadar önce geldi istanbuldayım aydından gelmiş..
  • Hayırlı olsun. Gerçekten çok sıcak fırsatmış.
  • avantajix dediğiniz siteden az önce gelen mailin başlığına dikkatinizi çekerim
    Tatile Gideceklere %5-10-12, Yabancı Manita İsteyenlere %65

bu maili atan bir firmadan ne bekliyorsunuz ki :)
  • Beyler anlamıyonuz galiba yazdım ya yukarda bu sabahtan itibaren geçerliymiş bu.Daha önce alanlar alacak iadelerini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysbozkurt

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilhanwolf

muhammed hocam bu pazartesi mi vermiştin? ben 19 akşamında verdim.

Evet bu pazartesi verdim, 1 saat kadar önce geldi istanbuldayım aydından gelmiş..

hacam aydından gelmiş derken anlayamadım aydındamı samsungun deposu yani

bende ayın 18 vermiştim siparişi ama gelen giden yok

aldıgınız ürün 40d8000 mi acaba

eger oysa kutu içerisinde kaçadet gözlük var merak ettim

Demekki aydın bilmiyorum o kadarını :)
    46D7000 aldım ben, yazan 2 adet gözlüktü, kutuyu açmadım servis gelip açsın sorun çıkmasın diye.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar Pazartesi sipariş verdiğim ürün geldi, kargoda problem yok, ürün garantisi ve kurulum için servisi bekliyorum..

Bu arada seri numarasını sorgulattım samsung turkiyeden sıkıntı yok samsung turkiye garantili..

KUTU İÇERİĞİNİ KONTROL ettinmi gözlük kaç tane var???

ne dersiniz hala sıcak bir fırsatmı 2.800 e geliyor avantaix siz hali ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: zgrzgn

quote:

quote:

KUTU İÇERİĞİNİ KONTROL ettinmi gözlük kaç tane var???

ne dersiniz hala sıcak bir fırsatmı 2.800 e geliyor avantaix siz hali ile

Kutu içeriğini dedğim gibi açmadığımdan bilmiyorum ama 2 adet çıkması gerekiyor. Bence avantajix olmasa dahi gayet iyi bir fiyat, turkiye garantili cihaz için..
  • BU SAMSUNG TV ELİNE ULAŞAN ARKADAŞLAR KUTU İÇERİĞİNDEN LÜTFEN BAHSEDEBİLİR Mİ??? SAMSUNG GARANTİ KAPSAMINDA. SAMSUNG SİTESİNDE İNCE ASKI APARATI DA VAR GÖZÜKÜYOR BÖYLE BİR ŞEY VAR MI VE GÖZLÜKLER NASIL???
  • 55D7000 stoklarda yeniden
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevranKSK

Mesajınız için teşekkür ederiz.

Evimİster Firması, yoğun talep nedeniyle Avantajix’te tanımlı avantajını bu sabah itibarı ile değiştirdi.
    Ancak bu değişiklik önceden gerçekleşmiş işlemleri etkileyen bir durum doğrumamakta.
    İşleminiz, dönem sonunda firma tarafından onaylanıp satış komisyonu bize iletildiği takdirde, biz de olduğu gibi sizin hesabınıza yansıtıyor olacağız.

Sorunuza yukarıda vermiş olduğumuz cevabın yararlı olacağını umuyoruz. Eksik kalan bir konu olduysa veya başka sorularınız olduğunda lütfen bize tekrar yazın; Avantajix’e yazdığınız her soruya çok değer veriyoruz ve sizlere yanıt vermeyi en öncelikli işimiz olarak kabul ediyoruz.

İnterneti dünyanın en avantajlı yeri yapmak için çıktığımız bu yolculukta bizlerle beraber olduğunuz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    Avantajix Destek Ekibi

Hadi gene iyisiniz beyler bu sabah itibariyle böyle birşey başlıyor.Yani hepiniz alabileceksiniz paranızı.Bana patladı.ŞANSIMA MİLYON KERE SOKAYIM.

Bende 40D8000 almaya niyetlenmiştim ama malum işte şartlar değişmiş (: şans yok..
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.