Şimdi Ara

evimister.com 25 tl çeki sadece 3 TL (sehirfırsatı) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
424
Cevap
1
Favori
17.912
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • %20 indirim sağlayan kod: EVIMISTER2012

Yüksek fiyatlı ürünlerde groupun çeklerinden daha fazla indirim sağlayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi historical2012 -- 22 Aralık 2011; 0:06:48 >
  • yüzde 20 indirimle King K-36 Mini Fırın 79,90 a geliyor kargo dahil, değer mi sizce buna arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbiyesüzcanavar

yüzde 20 indirimle King K-36 Mini Fırın 79,90 a geliyor kargo dahil, değer mi sizce buna arkadaşlar

Bosch HKP 110120 Midi Fırın kesinlikle boshun fırınını almayın bendeki herşey bosh ama fırını rezil bisaatte ısınmıyor bol bol elektrik yakıyor, sırf bu yüzden fırına da bakıyorum
  • kredi kartların ataksit durumu nedir acaba bu sitede
  • İki kod birleşmiyor gördüğüm kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exqwerex

kredi kartların ataksit durumu nedir acaba bu sitede

World karta peşin fiyatına 3 ve 6 taksit vardı. Ben 3 taksitle aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

quote:

Orijinalden alıntı: exqwerex

kredi kartların ataksit durumu nedir acaba bu sitede

World karta peşin fiyatına 3 ve 6 taksit vardı. Ben 3 taksitle aldım.

Teşekkürler
  • yahu ne günmüş 1 günde dünyanın parasını harcadım yok limango yok evimister yok sagem el bilgisayarı şimdi gardrop alacaktım evimisterden onda da sanal alışveriş limitini kısıtlamıştım o yetmedi artık biri bana dur dedi sonunda yaşasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyerdem

quote:

narenciye sıkacağı, ketıl, ütü aldım, bir 25 lik kuponum daha var ne alsam bilemedim pek çeşitlilik yok var mı şu iyi neden almadın arkadaşım körmüsün diyebileceğiniz bir ürün

teflon tavan çizilmişse çöpe at, kanser yapma riski çok yüksekmiş.1 tane çelik tava alabilirsin.

http://www.evimister.com/Korkmaz-A1893-Tava-Astra-20x5-509.html

Duyarlılığınızı taktir ettim ama paslanmaz çeliğinde orta uzun vadede krom ve nikel bırakma riski vardır. ne aluminyum ne paslanmaz ne de teflon kullanmayın kullandırmayın.

En sağlıklısı emaye kaplı saf çeliktir, emaye sağlamlığını yitirirse paslanır, o zaman çöpe atılır zaten. mutfağa gidin eğer tencere ağır ise emaye çelik, hafif ise paslanmaz çeliktir. çünkü paslanmaz çelik pahalıdır ve et kalınlığı düşüktür.

en lezzetli yemek ise kil güveçten sonra döküm demirdir. ama deterjanla silinemez veya uzun süre su ile temas ettirilemez çünkü kısa sürede paslanır. Ama en güzel ızgara et bunda pişer.

Ben seramik kaplı natura serinden alıcam 2 tane.

NE ALIRSANIZ ALIN TEFLON, ALUMINYUM VE PASLANMAZ ÇELİK KAP KACAK ALMAYIN!!!
    TEFAL VE MUADILLERI COK ESKIDE KALDI ARKADASLAR.

• quote:

yahu ne günmüş 1 günde dünyanın parasını harcadım yok limango yok evimister yok sagem el bilgisayarı şimdi gardrop alacaktım evimisterden onda da sanal alışveriş limitini kısıtlamıştım o yetmedi artık biri bana dur dedi sonunda yaşasın

bana da dur diyen olsaydı dün gece 15 tane çek satın almamış olurdum :D

DUR!

• arkadaşlar benim kuponları kabul etmiyor sistem geçersiz diyor ...siz nasıl alışveriş yaptınız...?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal311

arkadaşlar benim kuponları kabul etmiyor sistem geçersiz diyor ...siz nasıl alışveriş yaptınız...?

bende de aynı durum geçerli... sorun ne acaba?
  • Benim de 5 çekim çalışmaz durumda.Güya şehirfırsatı çalışmayan kodları siteye bildirip aktif hale getirecekmiş...
  • quote:

arkadaşlar benim kuponları kabul etmiyor sistem geçersiz diyor ...siz nasıl alışveriş yaptınız...?

Kayıt olduğunuz mail adresine yeni kodlar gönderilmiştir. Bakabilirsiniz.
  • evet arkadaşlar kupon kodları değişmiş...yenileri email adreslerine gönderilmiş... sabah sabah ilk siparişimizi verdik hadi hayırlısı....
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

quote:

Orijinalden alıntı: lawyerdem

quote:

narenciye sıkacağı, ketıl, ütü aldım, bir 25 lik kuponum daha var ne alsam bilemedim pek çeşitlilik yok var mı şu iyi neden almadın arkadaşım körmüsün diyebileceğiniz bir ürün

teflon tavan çizilmişse çöpe at, kanser yapma riski çok yüksekmiş.1 tane çelik tava alabilirsin.

http://www.evimister.com/Korkmaz-A1893-Tava-Astra-20x5-509.html

Duyarlılığınızı taktir ettim ama paslanmaz çeliğinde orta uzun vadede krom ve nikel bırakma riski vardır. ne aluminyum ne paslanmaz ne de teflon kullanmayın kullandırmayın.

En sağlıklısı emaye kaplı saf çeliktir, emaye sağlamlığını yitirirse paslanır, o zaman çöpe atılır zaten. mutfağa gidin eğer tencere ağır ise emaye çelik, hafif ise paslanmaz çeliktir. çünkü paslanmaz çelik pahalıdır ve et kalınlığı düşüktür.

en lezzetli yemek ise kil güveçten sonra döküm demirdir. ama deterjanla silinemez veya uzun süre su ile temas ettirilemez çünkü kısa sürede paslanır. Ama en güzel ızgara et bunda pişer.

Ben seramik kaplı natura serinden alıcam 2 tane.

NE ALIRSANIZ ALIN TEFLON, ALUMINYUM VE PASLANMAZ ÇELİK KAP KACAK ALMAYIN!!!
    TEFAL VE MUADILLERI COK ESKIDE KALDI ARKADASLAR.

Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim arkadaşım, hassas olduğum bir konuya değinmişsin, iyi oldu öğrendiğim. Peki bu sitede, bahsettiğin özelliklere sahip sağlıklı ürünler hangileri? Var mı gözüne çarpan? 3 Tane 50 lik kuponum var, düzgün bir şekilde kullanılsın bari.

• tost makinesi, mini fırın, baskül, bilgisayar masası aldım toplam 130 lira ödedim
  • millet, bu şirket bi kampanya başlatmış. gerçi bunu başlatalı baya olmuş. çalışan yakınlarına %20 indirim sağlayan kodlar dağıtmışlar. ama bu kodlar internette yayılmış. bloglarda gördüğüme göre EVIMISTER189 kupon kodunu kullanıp yapılan alışverişlerde %20 indirim yapılıyormuş. son tarih için 20 aralık demişler ama sonra uzatmışlar ay sonuna kadar. ben kullandım kod aktif. aklınızda bulunsun.

http://alisveriskeyfi.blogspot.com/2011/12/profesyonel-ic-tasarm-destegi-veren-ilk.html

http://boyaynasindaben.blogspot.com/2011/12/evimister.html

• quote:

evet arkadaşlar kupon kodları değişmiş...yenileri email adreslerine gönderilmiş... sabah sabah ilk siparişimizi verdik hadi hayırlısı....

ne aldınız özel değilse paylaşırmısın, 25 ve 50 tl var bende ne alcam bilemiyom
  • Siteden hoşuma giden bir ürün beğenmiştim. King narenciye sıkacağı 24 tl'ydi. 25 tllik çekle bunu alırım gayet de uygun olur diyordum. Saat 00.00'da siteye girdim bunu almak için ama ürünü kaldırmışlar. Üstelik çok satanlar kısmındaydı, oradan da kaldırmışlar.
    Siteye mesaj attım bununla ilgili bu nasıl tesadüf diye? Tekrar getirecek misiniz ürünü diye? Bakalım öğrenicez. Eğer ürünü tekrar listeye almazlarsa benden kocaman bir

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.