Şimdi Ara

Evimin Önüne Kız Ayakkabısı Bıraktım. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
9
Favori
73.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
376 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şöyle aptal konuları uplayan sizler de boş beleş adamlarsınız
  • bence komik
  • şizofren detected
  • Tuğçe kim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle saçma sapan başlıklara daha ne kadar göz yumulacak?
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    Hocam bellii ki arkadaş granny takılıyor 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Bende buna hayranım işte ben parayla yapmam peki kardeşim sevgilin olunca kıza para yedirmediğini mi sanıyorsun yediğini içtiğini bir çok şeyini sen karşılıyorsun eve giderken ki yol parasını bile bir bar a gidince içtiğini bile siz sanıyorsunuz ki kadına para yedirmiyoruz
  • beter.böcek kullanıcısına yanıt
    Onun adı Tuğçe 😀😀😀

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    zuhahahahahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Bende buna hayranım işte ben parayla yapmam peki kardeşim sevgilin olunca kıza para yedirmediğini mi sanıyorsun yediğini içtiğini bir çok şeyini sen karşılıyorsun eve giderken ki yol parasını bile bir bar a gidince içtiğini bile siz sanıyorsunuz ki kadına para yedirmiyoruz
    Ömrümde yapmadım şu dediğini. Ara ara jest olsun diye hesap ödemişliğim vardır. Ama aynısını karşı taraf da yapar.

Hiç elini cebini atmadan bekleyen kızla çıkmadım. Hiçbir zaman hesabı sürekli ödeyen taraf olmadım. Zır saçma zaten. İkiniz de öğrencisiniz. İkiniz de aile parası yiyorsunuz. Kimin parası ile kimi ağırlıyorum? Komik bir şey yani. O triplerde olan kızlara ilgi duymuyordum zaten. Benim için piremsesler ve sümükler görünmezdi. Kalabalıkta benim gözüm onları seçmezdi. Yok hükmündeydiler. Ben hep ayağı yere basan, kendi işini kendi gören, tuttuğunu koparan hatunlardan hoşlandım. Onlar da zaten hesabını ödetmez. Kavga çıkarır. Gene ödetmez.

Ve çok ciddiyim. 15 kızla çıktıysam, saymadım, belki 20-25 de kız olan normal arkadaşım vardır. Hiçbirinde hiçbir zaman hesap ödemedim abi ben. O tip bir kız benimle takılmaz zaten. Karakterini ezerim.

Ama kız arkadaş sahibi olmak masrafı arttırıyor. O ayrı. Herkes kendininkini ödese de, daha çok dışarı çıkıyorsun, daha çok harcıyorsun, kızı dönerciye sokasın gelmiyor, götürüyorsun bir cafeye, 20TL'ye karnını doyuracakken çıkıyorsun 40TL'ye gibi şeyler oluyor. Ama aynısı kıza da oluyor. Kız da aynı şeyleri yaşıyor. Kız da seninle çıkmadan önce daha az harcarken, seninleyken daha çok harcıyor oluyor. Naapçan? Bu da hayatın normali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyin-ZST -- 16 Ekim 2018; 15:56:43 >

• Dışarı çıkarken cebinde taşı da ayakkabıyı kızı ne kadar sevdiğini dünya alem görsün

• Evde kalan bir sürü kadın ayakkabısı var.Söyleseydin ben sana ücretsiz gönderirdim.Bu kadar zahmete girmeseydin. 🤣

• Teknolojikadam07 kullanıcısına yanıt
    Hocam birkaç çift gönder de nasiplenelim. Maksat evde kız çok sansınlar.

• Hay ayakkabı zevkine! (Takıldığım şeye bak)
  • Kendini var olan değerinde kızlara satamayan erkekler başka şeyler satın alıp kendi değerinin üzerine ekleyip değerini artırıp kızlara satmaya çalışır.

• asau kullanıcısına yanıt

• Hastasın.

• abazanlık desem o da değil.hiçbir sonucu olmayacak saçma bir eylem.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.