Şimdi Ara

Evime Alarm Sistemi Almak İstiyorum. Tavsiye Lütfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Yeni Taşınmış olduğum ev giriş katı olduğu için, eşim ve ben çok tedirgin oluyoruz.
    Bu yüzden eve alarm sistemi taktırmayı düşünüyorum. Ancak şöyle bir sorun var ki, evde telefon hattımız yok.
    Nasıl bir sistem almalıyım, nerede bulabilirim, Bana ne kadara mal olur.
    Bu konuda tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler, Saygılar...

• Telefon hattınızın olmaması problem değil zira telefon arama alarm cihazlarında ekstra biz özelliktir bunu yoksayıcaksınız.

Eğer el becerim var cihaz montajını kendim yapıcam diyorsanız size Vionty markasını öneririm.
    Hem kurulumu basittir hemde cihaz programlaması çok kolaydır ve kendi sirenin sesi de oldukça tatminkardır.

Eğer benim elim yatkın değil bir firmaya yaptırıcam diyorsanız.
    Size tavsiyem Dsc , Paradox , Goldeye sıralama ya göre bu cihazlardan birisini taktırmanızdır.
    Zira özellikle Dsc ve Paradox ta 10-15 Yıldır çalışan cihazların bakımını yaptımı bilirim.
    Yani çok uzun ömürlüdür ve çok ender problem çıkarır.
  • Biz de tüm markalar var.
    Rokonet, Dsc, Paradoks, Okida.

Dilerseniz biz de yardımcı olabiliriz. 55 Tl'den başlayan ve 1000'tl'ye kadar çıkan fiyatlarımız var.
  • nerden baksan 3 veya 4 tane pır gider o yüzden snn için biraz pahalı olur eger bi tane pır düşünüyorsan

1 ad pır
    1 ad keypad
    1 ad siren

bunlar da toplam 300euro ya gelir telefon önmli degil cep hattına yada yakın akrabanın ev telefonuna gider a çagrısı
  • 55 TL ye neler var?
    quote:

Orijinalden alıntı: teknika

Biz de tüm markalar var.
    Rokonet, Dsc, Paradoks, Okida.

Dilerseniz biz de yardımcı olabiliriz. 55 Tl'den başlayan ve 1000'tl'ye kadar çıkan fiyatlarımız var.
  • Arkadaşlar kesinlikle Olympia marka alarmlardan uzak durun. youtube'da oynayan reklam filmine aldanıp sakın almayın. Ben aldım 500 TL'mi çöpe attım helal etmiyorum. Küçücük plastik bir panel var ve alarm sireni orada. Hırsız bunu çok rahat bir şekilde tuttuğu gibi yerinden çıkarır ve kolaylıkla susturur. Evin dışında 'Bu evde alarm var!' kesinlikle diyemiyorsunuz. Hırsıza bu eve girme alarm ile korunuyor diye bir mesaj verme şansı yok. Alarmın amacı zaten hırsızı korkutmak ve eve girmeye çalışmadan korkutmak. Adam kapıyı açtıktan sonra alarm çalsa ne olur. Herif kapıyı kapar1 dk demeden susturur o alarmı. Ses desibeli olarak dayanılmayacak bir yükseklik yok. Alarmı kuruyorsunuz kapıyı açıyorsunuz alarm devreye girmiyor. Tekrar alıcıları tanıtıyorsunuz alarmı kuruyorsunuz kapıyı açıyorsunuz alarm devreye giriyor. Sonra tekrar alarmı kapatıp tekrar kuruyorsunuz kapıyı açıyorsunuz alarm yine devreye girmiyor. Tekrar alıcıları tanıtıyorsunuz sonra kapıyı kapatıp işe gidiyorsunuz. Akşam eve gelince kapıyı açıyorsunuz alarm yine devreye girmiyor. Yani kendi keyfine çalışıyor. Menü ilk geldiğinde almanca. almancanız yoksa dil değiştirmeyi bulana kadar ananız ağlıyor. sim kart takılıyor ama alarm çalsada asla beni aramadı. En komik yanı ise alar sistemi mutfak robotu gibi prize fiş takılarak çalışıyor. Kendi aküsü yok. Kalem pil takılıyor ancak elektrik gittiğinde inanılmaz bir şekilde yarım saatte pil bitmek üzere uyarısı vermeye başlıyor. Yani anlayacağınız kesinlikle profesyonel bir sistem değil. Panel malzemesi kaliteli ancak ürünün kendisi kalitesiz ve sağlıklı çalışmıyor. Benim gibi salaksanız paranızı çöpe atmak istiyorsanız buyrun deneyin. Ama tavsiye almak isterseniz kesinlikle Olympia markasının alarmlarından uzak durun.

• merhaba,
    yale nin kablosuz olan tüm yapı marketlerde olan modelini tavsiye ederim.
    tamamen kablosuz, 25 adet aparat bağlayabildiğin, istersen telefon hattına bağla, istersen hatsız kullan.
    ister su alarmı, ister duman alarmı, ister hayvan dedektörü, ister insan dedktörü kullan.

ben yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum. hiç bir sıkıntı olmadı. hatta kumanda da sıkıntım oldu. garantim bitmişti. aradım, beni b.hause yolladı. ücretsiz değiştirdiler.
    kurulumu çok basit, ama bir o kadadar da kaliteli bir ürün.

istersen kurulumuna ben bile yardımcı olurum.

http://www.yale.com.tr/tr/yale/yale-turkiye/urunler/alarm-sistemleri/premium-alarm-seti/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **green-eyes** -- 24 Temmuz 2015; 22:24:43 >

• Alarm Sistemlerinde önemli olan sadece ürün kalitesi aynı zamanda alacağınız hizmettir.

Kent Güvenlik Hizmetleri olarak Ziraat Bankası, Halk Bank, Tubitak ve Nato gibi büyük kuruluşlara verdiğimiz hizmeti bireysel müşterilerimizede veriyoruz.

Tanıtım amaçlı düşük fiyatlar ile DSC(Dünyanın önde gelen alarm firması) markalı ürünleri ister satın alma isterse kiralama şeklinde veriyoruz. Özellikle kart blokesiz 24 ay vade seçeneğimiz ile ihtiyacı olan herkesin alatm sahibi olmasını sağlıyoruz.

Bilgi İçin

Ümit Korkmaz
    Kent Güvenlik Hizmetleri
    05337304673

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kent Alarm -- 28 Temmuz 2015; 18:58:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhabalar evim için alarm sistemi kurdurmak istiyorum bir tanıdık desi önerdi desi hs 102 wtks+plus modelini ürünlere baktım bana çok eski teknoloji gibi geldi. Ben biraz daha teknolojik olsun istiyorum lcd panel gsm modülü ve türkçe menüye sahip olan vs. Bazı arkadaşlarda atak diye bir marka var dediler sizce ne yapmalıyım maksimum bütçe 600 tl. Konu hakkında yeterli bilgiye sahip arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.