Şimdi Ara

Xfx 6900xt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
2.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Karaman İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 Xfx 6900xt
    Xfx 6900xt
    Sıfır kapalı kutu tr ürünü 18.01.2021 faturalı
    FİYAT PAZARLIKSIZ: SATILDI
    Xfx 6900xt

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 14000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 27 Ocak 2021 Satıldığı Şehir : Karaman Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Malum tr'de gençler işsiz, iş bulamıyor, burdan gençlere sesleniyorum, angarya işlerde çalışacağınıza alın kahvenizi elinize,pc başına geçip amazon'da sürekli refreshle ile 5100 liraya rtx 3070, 6500 liraya rtx 3080 düşürmeye çalışın sonrada forum dh'de 14.000 tl'ye ilana koyup satın, ayda bi tane kart düşürseniz aylık maaşınız 7500 tl olur ki doktordan fazla kazanırsınız
  • Güzel fiyat başkan.
  • Bu fiyatları neden bu kadar arttırdığınızı öğrenebilirmiyim bir anda 4000 lira?
  • Adı üstünde eğleniyorum diyor yoksa bu kafayı yaşamak mümkün değil yani tepki olarak açılmış bir ilan kendisi forumun daimi üyelerinden fiyatları hep uygun tutar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elninoisback -- 14 Ocak 2021; 16:49:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam diyorlarki mali müşavirlikte iyi para var
  • Senkron2 kullanıcısına yanıt
    İyi para olsa burda ne işim var😀
  • Evga kalitesi
  • Malum tr'de gençler işsiz, iş bulamıyor, burdan gençlere sesleniyorum, angarya işlerde çalışacağınıza alın kahvenizi elinize,pc başına geçip amazon'da sürekli refreshle ile 5100 liraya rtx 3070, 6500 liraya rtx 3080 düşürmeye çalışın sonrada forum dh'de 14.000 tl'ye ilana koyup satın, ayda bi tane kart düşürseniz aylık maaşınız 7500 tl olur ki doktordan fazla kazanırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi assassinchn47 -- 17 Ocak 2021; 21:45:42 >
  • assassinchn47 kullanıcısına yanıt
    Farkındaysan kartlar tr ürünü amazondan ucuza alınıp pahalıya satılan kartlardan değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

Farkındaysan kartlar tr ürünü amazondan ucuza alınıp pahalıya satılan kartlardan değil.
    Sizin ilanı kastetmedim, forumda genel olarak bu fiyatlardan satılıyor tr'de, diğer ülkelerden alınanlarda. Bende ufak bir tavsiyede bulundum yalnızca, hayırlı satışlar.
  • Fiyatlar çok uygun, kaçırılmamalı bence.
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt

Aynen, nerdeyse bedava. Arabayı satıp Rtx 3080 alayım bari.

• Pazarlıksız kısmı iyi olmamış, şu red devilin küsüratı almamı engelliyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: reoix

Pazarlıksız kısmı iyi olmamış, şu red devilin küsüratı almamı engelliyor :)

Kaldıralım sıkıntı yok alacaksanız.

• Mining ciler pazarlık bile yapmadan alıyor kartları 3080 ler satıldı.

• amazon.com u takip edin herşey dahil 14k ya new ftw3 10k ya yine ftw3 used aldım.
  • mehmetemnm M kullanıcısına yanıt
    Tr garantili ürünle amazon.com ürününümü kıyaslıyorsun bu nasıl kafa. 2 ay sonra bozulsa ne yapacaksın.
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    2006 dan beri bu forumdayım amazon garantisini tr garantisine tercih ederim.
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Dükkanda Amazon ürünü dolu Şenol hocamın ya bozulurlarsa.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.