Şimdi Ara

## EVGA'nın GeForce GTX 200 Serisi 10 Modelden Oluşacak ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
7.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cıksın su yeni seri artık yeni bilgisayar toplicam bekliyorum cıkmasını cık artık cıkkk fiyatlarınıda ogrenek
  • quote:

Orjinalden alıntı: wholet

cıksın su yeni seri artık yeni bilgisayar toplicam bekliyorum cıkmasını cık artık cıkkk fiyatlarınıda ogrenek

Tam çıktığı zamanı alıcaksan iyi bi para lazım heralde. Malum Türkiye'de böyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: alibotan

bu kartları kım alırkı....

sunu untmayın cok ust sevıye kartların omru kısa olurr Ör: 9800 X2 artık bu karttan bahsedılmıyor ama ıkı ay oncesınde tek konu bu karttıı...

o yuzden ekran kartına cok fazla para yatırmaya gerek yokk yatırım yapacaksanız anakarta yapın

9800gx2 ler çokmu ucuzki gtx280 tek gpu ve 9800gx2 den daha performanslı karşılaştırma yapılırsa aynı fiyat 9800gx2 almak aslında en büyük hata çift işlemcili kartlar ne 512bit nede 1gb ama gtx280 gerçek 512bit ve 1gb şimdi alınırmı alınmaz o ayrı konu nasıl olsa zamanla ucuzlayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 10 Haziran 2008; 20:34:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: strikeforce

quote:

Orjinalden alıntı: alibotan

bu kartları kım alırkı....

sunu untmayın cok ust sevıye kartların omru kısa olurr Ör: 9800 X2 artık bu karttan bahsedılmıyor ama ıkı ay oncesınde tek konu bu karttıı...

o yuzden ekran kartına cok fazla para yatırmaya gerek yokk yatırım yapacaksanız anakarta yapın

9800gx2 ler çokmu ucuzki gtx 280 tek gpu ve 9800gx2 den daha performanslı karşılaştırma yapılırsa aynı fiyat 9800gx2 almak aslında en büyük hata çift işlemcili kartlar ne 512bit nede 1gb ama gtx 280 gerçek 512bit ve 1 gb şimdi alınırmı alınmaz o ayrı konu nasıl olsa zamanla ucuzlayacak

nvidianın hiç bi kartı zamanla ucuzlamas

• Evganın sanalmerketim.com da hala 8800 gtx i war altınada amerikanın ve avrupanın en çok satan kartı diye yazmışlar tam 906 ytl bilgisi olmayanı çok fena kazıklıyolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: V1ncent
    nvidianın hiç bi kartı zamanla ucuzlamas

Düşük nm li modeli çıkarsa ucuzlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: bykrm

Evganın sanalmerketim.com da hala 8800 gtx i war altınada amerikanın ve avrupanın en çok satan kartı diye yazmışlar tam 906 ytl bilgisi olmayanı çok fena kazıklıyolar

cahil insanlar kaybetmeye mahkumdurlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bykrm

Evganın sanalmerketim.com da hala 8800 gtx i war altınada amerikanın ve avrupanın en çok satan kartı diye yazmışlar tam 906 ytl bilgisi olmayanı çok fena kazıklıyolar

zaten stoklarda yok yazmış, büyük ihtimal kaldırmayı unutmuşlar.
    kimse bu vakitte o karta o kadar para vermez.
  • Çeşit çok para yok
  • ya şimdi bu modelin adı direkt olarak gtx260'mı yoksa kod adı mı bu???

ben kod adı diye biliyordum, fakat başka isim hiç görmedim daha...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

ya şimdi bu modelin adı direkt olarak gtx260'mı yoksa kod adı mı bu???

ben kod adı diye biliyordum, fakat başka isim hiç görmedim daha...

hocam nvidia isimlendirmede değişikliğe gitti, artık model isimleri bu şekilde.
    zaten 9800den sonra ya bi 9900 kaldı isim olarak verilecek. geforce 10000 tuhaf olurdu.
  • Hızlarla ufak çapta oynayıp bunları farklı model diye sunmak komik cidden. Hızaştırma oyunlarından vazgeçseler artık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ziw®o

quote:

Orjinalden alıntı: S@rKs-PoWeR

Her kullanıcıya ve bütçeye uygun ekran kartları olacak yani.Bu herkez için iyi bir haber.

TR'de, GTX 260'ın Fiyatı 420-450$ civarı olucaktır, her bütceye gore kart üretilmiyor. Sadece goz boyanıyor

Aynen valla +10...bi de sanki ilk modeller ucuzmuş gibi gösterilmiş :D ha bi arkadaş vega dan bahsetmiş çok doğru demiş...Evga çok pahalı Vega sayesinde....

• pazarlama ve reklamcılığı bilen biri bunun göz boyamak oldğunu anlar.evga'da bu işleri çok iyi bilior ya supersuperclocked ne demek ya
  • harbi bannnn
  • 185 dolara 8800gt'yi aldım en güzelini yaptım...

dert yok tasa yok şu geldiydi şunu bekleydi derdi yok...
  • aynen + 10 bende aldım rahatım
  • Evga bu arkadaş!!! Yapar!!!

XFX de anca altına yapar!!!

Şaka şaka xfx'e de lafımız yok!!!
  • for the KAZIK
  • laflara bak supersuperclocked muş

yakında çıkartır bitane daha ultrasupersuperxxxxküpclocked
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.