Şimdi Ara

Evga GTX970 SuperClock ACX 2.0 (VATAN ÇIKIŞLI, 4 AYLIK, 800 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
5
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tekirdağ İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhabalar, 15.02.2016 faturalı Vatanbilgisayar dan alınma Evga GTX970 SuperClock ACX 2.0 ekran kartım satılıktır.

inceleme adresi:http://www.vatanbilgisayar.com/evga-gtx970-superclock-acx-20-gddr5-4gb-256bit-dx12-nvidia-geforce-ekran-karti.html

Evga GTX970 SuperClock ACX 2.0 (VATAN ÇIKIŞLI, 4 AYLIK, 800 TL)  Evga GTX970 SuperClock ACX 2.0 (VATAN ÇIKIŞLI, 4 AYLIK, 800 TL)

Şuan sistemde takılı kullandığım karttır.Overclock dan anlamam hiç yapmadım.sadece bf4 oynamak için kurduğum sistemin parçasıdır.
    Bütün kutu içeriği kitapçıklarına yapıştırmalarına kadar durmaktadır.aparatları göreceğiniz üzere ambalajından çıkarılmamıştır.kart sıfır ayarındadır.
    İndirim düşünmüyorum, şuanki fiyatına ve kullanım süresine bakarsak fiyatın uygun olduğunu düşünmekteyim. Diğer satış siteleri üzerinden satışım yoktur.Takas yoktur.

Fiyat: 800 TL.Kargo alıcıdan.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadir59 -- 3 Temmuz 2016; 19:25:46 >

• coil whine durumu nedir hocam?
  • Yok hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar kart 750 lira olmaz, indirimde yapmiyorum.Takas da yapmiyorum.Tamam 800 olur ama kargoyu karsila diyenlere, Kargoyuda karsilamiyorum.Bu sekildeki mesajlara artik cevap vermiyorum bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadir59 -- 11 Temmuz 2016; 12:27:48 >
  • Elimdeki kart satıldığı anda iletişim için takip.
  • Kart satilmistir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadir59

Kart satilmistir.

Alana da satana da hayrli olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.