Şimdi Ara

EVGA GTX1080 SC 2704TL, FTW 2870TL - Vatan Bilgisayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiyatlarda düzelme var gibi. Superclocked 3384TL'den, FTW ise 3507TL'den inmiş.

http://www.vatanbilgisayar.com/arama/evga-gtx1080/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetfx -- 25 Şubat 2017; 1:56:17 >

• bu evgalardaki sorun düzeldi mi acaba ?
  • Fiyat TR için gayet iyi bence ama söz konusu vatan olunca birşey diyemiyorum tabi.
  • marxx kullanıcısına yanıt
    Bunlar duzelmedi hocam,yeni 2. serileri cikti.Ftw 2,sc 2 adi ile satiliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shensakrak kullanıcısına yanıt
    Söz konusu vatansa gerisi teferruattır hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha 2-3 hafta önce bu fiyata 1070 satmaya çalışıyorlardı. bu istikrar devam eder inşallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar3121

Daha 2-3 hafta önce bu fiyata 1070 satmaya çalışıyorlardı. bu istikrar devam eder inşallah.

taksit sayısı 5e düştü kapatırlar yakında çok düştü satışları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Bunlar duzelmedi hocam,yeni 2. serileri cikti.Ftw 2,sc 2 adi ile satiliyorlar.

Sorun nedir tam olarak? Hiç EVGA ekran kartı incelemesine bakmadım. Gözümde hep MSI var.
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Hocam tam bilmemekle beraber vrm asiri isinmasi soz konusuymus.Bios guncellemesi vs. yayinlamislar da cozuldu mu bu ilk versiyonlarda bilmiyorum.2. versiyonlari cikarttilar ama onlarda eskilerinden 50$ civari daha pahali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu devleti anlamıyorum o kadar firma zorda bir sürü batmak üzere olan firma var. Adamlar taksit sayısını neye dayanarak düşürüyor? Böyle bir döviz kuru olan ülkede tek olumlu yön taksit sayısıydı onun da içine ettiler... Orta seviye bir laptop 5-6bin TL. Ben bunu 5 taksit yerine 9-12 taksit olsa alırım sonuçta her sene laptop alınmıyor. Bu şekilde firmalar da satış yapar...

Ekran kartına gelince 1080ti çıkmak üzere illa ki 1080'ler düşecek. 1080 alacakların beklemesini öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPEREN A. -- 25 Şubat 2017; 10:55:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN A.

Ben bu devleti anlamıyorum o kadar firma zorda bir sürü batmak üzere olan firma var. Adamlar taksit sayısını neye dayanarak düşürüyor? Böyle bir döviz kuru olan ülkede tek olumlu yön taksit sayısıydı onun da içine ettiler... Orta seviye bir laptop 5-6bin TL. Ben bunu 5 taksit yerine 9-12 taksit olsa alırım sonuçta her sene laptop alınmıyor. Bu şekilde firmalar da satış yapar...

Ekran kartına gelince 1080ti çıkmak üzere illa ki 1080'ler düşecek. 1080 alacakların beklemesini öneririm.

Bir hafta içinde 1080Ti tanıtılacak. İlk etapta fiyatları pek düşürmez ama sonrasında kademeli olarak 1080-1070-1060 fiyatlarında ufak oynamalar olur. Ama büyük değişimler beklemiyorum açıkçası.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.