Şimdi Ara

MSI GTX 1080 Gaming X referans ilanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Muğla İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 MSI GTX 1080 Gaming X referans ilanı

Refernss ilanı

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Muğla Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Hayırlı satışlar hocam amacım satışına engel olmak değil bu kartların 1650 den ne gibi farkı var

• cmlmtn kullanıcısına yanıt

GTX980, 1650'den en az %20 daha güçlü hocam, bu kart 1650S'in halefi. Belki en yeni oyunlarda 1650 daha iyi performans verebilir, çoğu oyun benchmarkında 980 daha iyi.

• Mr. Decent kullanıcısına yanıt

1650 bu kartlardan daha yeni değil mi aslında

GTX980, 2014'ün en güçlü ikinci Nvidia kartı; GTX1650, 2020'nin en düşük Nvidia kartı hocam.

• Mr. Decent kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkür ederim

Konu sahibi arkadaş hakkını helal et konunu meşgul ettik

Sorun yok hocam diğer arkadaşımız iyi açıklamış. Oc potansiyeli en iyi kart bendeki. 1526 mhz çok rahat stabil oyun oynanıyor. MSI GTX 1080 Gaming X referans ilanı 

• kart ve fiyat oyuncu adam için güzel aslında.neden hâlâ alan olmadı garip.

• türkerrr kullanıcısına yanıt
    Benim aldığım 970 de çok ucuzdu ama 2 ay satılmamıştı 1600 TL ye almistim
    (Ev biraz kirli)
    MSI GTX 1080 Gaming X referans ilanı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kayraTsu07 K kullanıcısına yanıt

Hall of fame yi unutmak mümkün mü MSI GTX 1080 Gaming X referans ilanı  (7 dk sürmez toz almak)

• Güzel fiyat hayırlı satışlar. Evga GTX 980Ti Acx2.0 olaydı fiyat ne olurdu acaba? Sırf meraktan soruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş beni bloklamış çok üzüldüm :) Verdiğim teklife 6 saat sonra dönüş yapıp(O arada ben başka kart için anlaştım)bende alışveriş kültürü yokmuş. Sana kartı ayır demedim kartı kesin alıyorum satma demedim sadece teklif yaptım o an dönüş yapsan seninle anlaşır kartı alırdım. Verdiğin cevaba geç dönüş yaptım evet araç kullandığımı belirtip sonra da cevap vermeyi unuttuğumu da söylediğim halde bende alışveriş kültürü yokmuş yesinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harun_n -- 7 Mart 2022; 1:18:13 >
  • shadowdancer36 kullanıcısına yanıt

evga 980 ti de 5 lira üzerinde olurdu kanımca

• türkerrr kullanıcısına yanıt

Hocam kimsede para yok yoksa fiyatım uygun biliyorum. Rtx geçmesem hayatta satmam. 2k 50-60 fps oc ile oynatmadığı yeni oyun yok. Kral kart aslında. 1526 MHz denedim fan %80 72 dereceyi geçmedi stabil days gone dahil(oyunda RAM kullanımı bile 11 GB olduğu İçin)

• harun_n kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Benim kartın alt seviyelerine bile 4-5 K istedikleri için onunla ilgili yorum yapmam doğru olmaz hocam. Bu kartın nasıl olduğunu bilen alır kullanır geçer zaten. Aslında Gtx 970 fiyatı yazdım bile denebilir ya sa rx 570. MSI GTX 1080 Gaming X referans ilanı 

• mb.gultekin M kullanıcısına yanıt
    Hocam Ben mi gtx 980 ti 4500 satamıyorum Ocakta başında 5 satıyorum düşük satma dediler şimdi rederanslıyım olmadığı için mi gitmiyor

• 3050 çıktığı için gitmiyor kartlarınız fiyatlarınız gayet makul olabilir ama misal 3-4 bin vereceğime 3 daha koymaya çalışıp 2022 1080p de gayet iyi performans alabileceğim bi kart alırım en fakiri ayda 4250 tl kazanıyor 3050 7-8 bin tl haksızmıyım?

• 1313designer kullanıcısına yanıt

Geçen bir youtuberın yaptığı rtx 3050li 400 adet kasa 10 dakikada tükendi hocam. Dediğiniz doğru. Millet artık dlss istiyor

• Çoğu yoruma katılıyorum şahsen, daha güncel daha az elektrik tüketen kartlar daha mantıklı, çoğu kişi fiyatlar biraz daha düşecek diye bekliyor son zamanlarda güzel kampanyalar da yapılıyor bugün teknobiyotik 6900 TL'den Sapphire rx6600 sattı mesela, hayırlı satışlar güzel kart güzel fiyat.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.