Şimdi Ara

Evga Gtx 580 Driver Sorunu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar biraz araştırma yapınca bir çok kişinin benzer sorunla karşılaştığını gördüm fakat çözüm bulamadım. evga gtx 580 kartlı makineye nvidianın hangi sürücüsünü yüklersem yükleyeyim windows 7-64 açılış ekranında kalıyor ve resetliyor. Güvenli kipte driverları kaldırdığımda windows açılıyor.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Bilgisayarının özelliklerini başlat>çalıştır>dxdiag 'dan bakıp bir söylermisin?
    sorunun driverda olabileceği çok küçük bir ihtimal ama bunun işlemci ya da başka bir şeyle alakası olmadığı bariz ortada,driverları kaldırdığında açıldığına göre termal macunla felan alakası yok.
  • Sistem bana ait değil o yüzden tam detaylı olarak cevaplayamayacağım fakat kabaca,

3.07 ghz hızında i7 işlemci, 6gb corsair 2000 mhz ram, evga gtx 580, evga x58 class 3 anakart, corsair hx 1000 w power sup.
  • Gtx 580 gibi bir kartın olupta böyle bir sorunun olması çok sinir bozucu olsa gerek.
    Win7 kendi tanımıyor mu kartı?Bben 8800gtye driver yuklemeden kullanmıştım bi ara
  • malesef 7 tanımıyor, öyle tahmin ediyorum ki kart arızalı yada güç kaynağı, malesef gerekli donanımım olmadığı için de kartı başka makinede deneyemiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.