Şimdi Ara

EVGA GTX 1080 Ti SC Black Edition **--SIFIR--** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
23
Favori
25.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • flyatkar artmis. bu gidisle kart alamicaz galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat takip

• 1060 için pm atmıştım.
  • EVGA 1 numara memnun oldum.
  • Bir adet 1070 satın aldım. Sorunsuz bir alışveriş oldu, teşekürler.
  • Evga yeni serilerde termal pad ı ve Bios update i uygulamıştır satarken bunuda belirtiniz. 20 gün önce bende yurtdisi amazondan alıp termal Mod ve Bios için başvurduğumda seri numaramı girmem gerekti girdiğimde bunların karta uygulandigi diye mesaji aldim. Malum Son zamanlarda vram sorunu yüzünden güzelim markà Evga biraz yiprandi. Alıcıların bunu bilmesine fayda var.

• Yılmaz hocamdan bir adet 1060 aldım. Hem alışveriş esnasındaki ilgisinden hem de karttan pek memnun kaldım

EVGA GTX 1080 Ti SC Black Edition    **--SIFIR--**
  • takip
  • pm
  • Hocam Evga FTW modellerinin ilk serisi sorunlu diye FTW 2 modellerini piyasaya sürmüştü bu modeller ilk serimi ?
  • Havale yapıldı ürün bekleniyor

• Elden teslim alabiliyor muyuz hocam?

• Yer nerede gtx 1080 varmi elinizde

• Minimazon üstadımdan ikinci ekran kartını aldım, her zamanki gibi pek keyifli bir alışveriş oldu.

EVGA'nın ilk kez FTW sınıfı bir ekran kartını kullanıyorum, düz modeller ile arasında kart kalitesi, hız aşırtma kapasitesi ve kutulama cihetinden müsbet yönde bâriz fark var. LED'li olması da ayrı bir güzel

EVGA GTX 1080 Ti SC Black Edition    **--SIFIR--**
  • quote:

Orijinalden alıntı: draqpit42

Hocam Evga FTW modellerinin ilk serisi sorunlu diye FTW 2 modellerini piyasaya sürmüştü bu modeller ilk serimi ?

Şu soruya ve defalarca sorulan İstanbul içi elden alış veriş konusunda konu sahibi teşrif edip bilgi verirse çok memnun olacağız. İyi forumlar.
  • PM
  • Takip
  • Iki adet ekran karti aldim 1 1080 SC ve 1 1080 FTW cok ilgili bir satici aninda kargoya verdi ertesi gun elime ulasti urunler. Evga ise kutuyu acmaya basladiginiz anda tutku yaratiyor gercekten.
  • biz birini almak hayali ile ugrasırken 2 tane alınması ilginç allah daha çok versin ne diyelim..
  • Takip
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.