Şimdi Ara

EVGA GeForce GTX 1080 Tİ FTW 3 11 GB - Kullanıcı İncelemesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
8
Favori
23.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Destiny 2 Open BETA 4K En yüksek grafik ayarlarındaki oyun içi performans videosu eklenmiştir.

• Fallout 4 Yüksek Çözünürlüklü Doku paketi yüklü şekilde 4K En Yüksek grafik ayarlarındaki oynanış videosu eklenmiştir.Bu videoda 7700K 5 Ghz de kullanılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 1 Eylül 2017; 22:35:25 >

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba ben bir soru sormak istiyorum aynı model karttan aldık arkadaşla onunki jelatinli benimki sizin ki gibi jelatinsiz geldi netten unboxing videolarına bakıyorum kimisi jelatinli kimisi jelatinsiz bunun sebebi nedir acaba ?
    jelatini olmayınca acaba kutusu açıldı mı diye içime kurt düştü
  • ReflexAction kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kartta diğerleri gibi jelatinli olarak geldi fakat jelatinlerini söktükten sonra resmini çekmiştim.Kartın arka yüzünde(backplate) mutlaka jelatin olmalı eğer yoksa kutusu açılmış yada iade edilmiş bir ürün olabilir.
    hocam benim demek istediğim dış kutu

EVGA GeForce GTX 1080 Tİ FTW 3 11 GB - Kullanıcı İncelemesi

soldaki jelatinsiz sağdaki jelatinli mesela
    Evga kartların dış kutularında jelatin oluyor hocam bu nedenle jelatinsiz geldiyse yine kullanılmış yada iade edilmiş bir ürün size gönderilmiş olabilir.Kart sorunsuz çalışıyorsa çok fazla üzerinde durulacak bir durum değil bence fakat yinede içinizde bir şüphe kaldıysa aldığınız yerle iletişime geçebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Evga canlı desteği açılır açılmaz soracağım daha ürünü açmadım fakat dediğim gibi dışında jelatin yok fakat sağ ve solundaki evga bantları sağlam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

hocam benim demek istediğim dış kutu

EVGA GeForce GTX 1080 Tİ FTW 3 11 GB - Kullanıcı İncelemesi

soldaki jelatinsiz sağdaki jelatinli mesela

benim karttada jelatin yoktu asıl önemli olan güvenlik bantları açılmamış backplate ve ön yüzdeki jelatinlerin üzerinde olması

• s1Lv3r S kullanıcısına yanıt
    hocam içini açamadım şuan elimde değil arkadaş getiriyor yurtdışından sağ ve soldaki evga logolu şeffaf bantlar sağlam
  • Arkadaşlar EVGA müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim sorun yokmuş bazılarında jelatin kaplama olmayabilirmiş yanlardaki evga bantları sağlamsa sorun yok yani
    Bilgi için teşekkürler.Hayırlı olsun :)
    kutunun arkasındaki pencereden kartın uzerinde ki seri numarasıda kontrol edilebilir bu 1060 mevzusundan sonra kafa takılmıştı baya birde aramexle gelince şüphelerim vardı

• Call Of Duty:Modern Warfare Remastered 4K Ultra grafik ayarlarındaki oynanış videosu eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 5 Eylül 2017; 1:40:59 >
  • Kartımda bir sorun var. 3dmark da test yaparken hep aynı sahnede aynı ses geliyor ve bazı sahnelerde benzer sesler çıkıyor ama seslerin çıktığı sahneler hep aynı. Sizce sorun ne olabilir?
    https://www.youtube.com/watch?v=MhN_1fVcjjU

0:07 de özellikle belirgin ve sonrasında benzer sesler gelmeye devam ediyor.

Fanları test ettim %60 a kadar hiç biri böyle bir ses yapmıyor zaten test sırasında da fanlar %52 nin üstüne çıkmıyor. O yüzden fazlasına bakmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNNL -- 6 Eylül 2017; 16:1:59 >
  • Bende ips düşünüom.Zaten ips de ışık sızması kaçınılmaz fakat en az oranlı.
  • Middle-Earth: Shadow Of Mordor 4K En yüksek grafik ayarlarındaki oynanış videosu eklenmiştir.

• Destiny 2 yi kaçırdım ya. Yıkıldım resmen. Dün sipariş ettim karttan sıkıntı çıktı bugün aldım şimdi. Amazon.de den. :S. Herhalde bu durumu söylesem bir kıyak yapıp bana destiny 2 keyi yollamazlar.
  • Forza Motorsport 7 Demo 4K DX12 8XMSAA Ultra ayarlardaki oynanış videosu eklenmiştir.

Elinize saglik. Yt kanalina uye oldugum icin bildirim gelmisti ordan baktim.

• xdeliruzgar kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Aynı oyuna ait 8K çözünürlükte(4K+%200 Resolutıon Scale) farklı bir hava koşulunda kaydettiğim videoyuda paylaşmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 21 Eylül 2017; 18:49:3 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.