Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

EVGA GTX 1060 SC GAMING - Mini İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
109
Cevap
2
Favori
4.266
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> EVGA GTX 1060 SC GAMING - Mini İnceleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      32 Mesaj
      22 Ekim 2016 12:10:14
      Merhaba hocam, EVGA GTX 760 SC kullanıyorum. Bugün EVGA GeForce GTX 1060 3GB GAMING, ACX 2.0 (Single Fan), 3GB GDDR5 siparişi verdim. Sence iptal edip 6 GB mı almalıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      6423 Mesaj
      22 Ekim 2016 13:28:14 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: quanchii

Merhaba hocam, EVGA GTX 760 SC kullanıyorum. Bugün EVGA GeForce GTX 1060 3GB GAMING, ACX 2.0 (Single Fan), 3GB GDDR5 siparişi verdim. Sence iptal edip 6 GB mı almalıyım.

Oynayacağın oyun türüne bağlı, lol, cs gibi online oyunlar için 3gb yeterli gelebilir ama daha detaylı grafiği olan oyunlarda 3gb yetmez. Bütçe sıkıntısı yok ise 6 gb versiyonu al veya rx 470 8Gb e göz at.

• Onbaşı
      32 Mesaj
      23 Ekim 2016 02:43:42
      quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

quote:

Orijinalden alıntı: quanchii

Oynayacağın oyun türüne bağlı, lol, cs gibi online oyunlar için 3gb yeterli gelebilir ama daha detaylı grafiği olan oyunlarda 3gb yetmez. Bütçe sıkıntısı yok ise 6 gb versiyonu al veya rx 470 8Gb e göz at.

Aslında çoğunlukla online oyunları oynuyorum ama kardeşim fps ve rpg tarzı oyunları oynadığı için siparişi iptal edip 6gb modelini sipariş ettim.

Bu arada hediye diye not düşülecek pakete ama vergisiz geçebilme ihtimali var mı? Siz vergi ödediniz mi gift ibaresi ile vs.

|
      |

• Binbaşı
      1879 Mesaj
      11 Kasım 2016 02:20:40
      ABD üzerinden Kuzenim aracılığı ile bende Bu karttan getirtme arifesindeyim. SC almaya değer mi ? Yoksa düz olanda iş görür mü ? Düz olanın maliyeti 800TL civarında olacak bana. SC ile arasında olan fark 100TL. 3-5 FPS oynuyorsa hiç gerek yok çünkü.

Macbook Pro Late 2016
      macOS Mojave

PSN ID : KenanK89

• Yarbay
      6423 Mesaj
      11 Kasım 2016 12:34:52 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

ABD üzerinden Kuzenim aracılığı ile bende Bu karttan getirtme arifesindeyim. SC almaya değer mi ? Yoksa düz olanda iş görür mü ? Düz olanın maliyeti 800TL civarında olacak bana. SC ile arasında olan fark 100TL. 3-5 FPS oynuyorsa hiç gerek yok çünkü.

Soğutucu farkı da var arada, mutlaka SC olanı al, 100 liraya değer.

• Binbaşı
      1879 Mesaj
      11 Kasım 2016 13:38:48

Soğutucu kısmında ikiside ACX2 ye sahip. Tek fark biri Mhz hızı yükseltilmiş. Soğutucu ACx3 olsa dediğin doğru olabilirde. Öyle değil.

|
      |
      OPTİMİST kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Macbook Pro Late 2016
      macOS Mojave

• Yarbay
      6423 Mesaj
      11 Kasım 2016 13:47:08 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Soğutucu kısmında ikiside ACX2 ye sahip. Tek fark biri Mhz hızı yükseltilmiş. Soğutucu ACx3 olsa dediğin doğru olabilirde. Öyle değil.

SC'de ısı borusu farkı var ama. Daha farkklı bir soğutma çözümü uygulanmnış.

• Binbaşı
      1879 Mesaj
      11 Kasım 2016 13:52:58

Boru olayını bilmemde. İncelemelerine baktım ısı yükseklikler hep aynı değerlerde. Sc nin mhz olayından dolayı daha fazla ısınması gayet normal ve o şekilde tasarlanmış olabilir doğal olarak.

Performans olarak 3-5 fps fark için o kadar kayde değer bir durum görmüyorum.

|
      |
      OPTİMİST kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Macbook Pro Late 2016
      macOS Mojave

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      19 Kasım 2016 14:34:01
      Karttan memnunmusunuz? Sıcaklığı düşürmenin yolu varmı

|
      |

• Teğmen
      215 Mesaj
      27 Ekim 2018 00:10:37
      Beyler incelemeye göz atarken bir şey fark ettim. Sanırım kartı revizyondan geçirmişler. Bendeki sürümde ramler ve vrmler üzerinde ekstra bir alüminyum bir blok mevcut. furmark dahil tüm testlerde 65 derece üstünü görmedim. Resimledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burgfb -- 27 Ekim 2018; 0:12:6 >
      |
      |

AMD Ryzen 1700 - MSI TOMAHAWK B350- Sapphire Nitro+ RX580 4GB -Gskills 2x4GB DDR4 3000MHz - Adata SU650 480gb - 2TB Seagate - KCAS 600w -Noctua NH-U9B SE2 -Samsung LS27F350FHMXUF - Logitech Z523

Reklamlar
web tasarım
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.