Şimdi Ara

EVGA GeForce GTX1080 FTW2 DT Gaming 8GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
8
Favori
6.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürün 7 ağustos 2018 amazon faturalıdır.Evga 3 sene uluslararası garantisi mevcuttur. Kartın üzerinde jelatinleri dahi duruyor 1 hafta bile kullanılmamıştır, Eylül başı gaming laptop alındığı için masaüstü bilgisayar parça parça satılmıştır, birtek elimde ekran kartı kalmıştır. Sadece İstanbul içi elden yüzyüze satış yapıyorum. Takas düşünmüyorum. Fiyat ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m4j3st1x -- 1 Temmuz 2019; 23:20:41 >

• Evga 1070 FTW + Nakit düşünür müyüz *
  • GET satış yapıyor musunuz?
  • Malesef get satışına güvenmiyorum elden İstanbul içi yüz yüze satış gerçekleştiriyorum
  • pm attım.
  • gece gece güldüm.

helalinden 1000 TL = standart 3000 TL

üstüne 400 TL isteyebilir.
  • Birazdan mesai bitecek helalinden 500 vereyim.

Dün akşam pilav yedim, 450 de verebilirim.
  • pm
  • Bu fiyata bedava nasıl satılmadığını hala anlamış değilim. Mining ölüsü kartlara 2.2 - 2.3 k paralar veriyorlar..
  • Valla bence uygun fiyat değil max edeceği artık 1080'lerin belki 2000 tl.Yakında rtx'ler artmaya başladıkça bu fiyatında altına düşebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuhasiberepe

Valla bence uygun fiyat değil max edeceği artık 1080'lerin belki 2000 tl.Yakında rtx'ler artmaya başladıkça bu fiyatında altına düşebilir.
    Aynen hocam katılıyorum gtx1070 lerin ort.1600 civarına satıldığını varsayarsak 2000 tl civarına hatta altına bile düşmesi normal.Rtx ve vatanın kdv indirimleri gerçeği varken.
  • Fiyat takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarafımca alınmıştır kargo bekleniyor

Yorumları okudumda 2060 gibi gereksiz bir kartı almaktansa 1080in hertürlü gideri var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.