Şimdi Ara

xxxx

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
1.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 xxxx
    xxxxx
    Fiyat : 3500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Merhaba 3000 düşünürseniz görüşmek isterim. İyi satışlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 taraflı anlaşma sağlanmıştır. Sokağı çıkma yasağı sebebiyle pazartesi alışveriş gerçekleşicek.

Arkdaşın göstermiş olduğu ilgi için teşekkür ederim
  • Alıcı ile sorun yaşarsanız görüşelim ben alabilirim. iyi alışlverişler.
    0506 142 72 41

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cleavra -- 20 Nisan 2020; 11:4:18 >
  • 2 ay sonra garantisi bitecek karta 3500 lira istemek ? Neyse dolar bu haldeyken insanlar kart bulamıyorken hele forumda bu kadar fırsatçı varken daha 10 gün önce aynı kartı 1 yıl daha garanti ve kutusu olcuak şeklinde 3100 liraya sattığım için kendimle birkere daha gurur duydum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanimist -- 24 Nisan 2020; 1:53:22 >
  • O kadar fahiş fiyatlı ürünler varken aldım fiyata yani bana maal olan fiyata satıyor olmam fırsatçı mı ediyor beni şimdi ?

ve piyasası normalde böyle seyrediyorken forumda satılmayabilir bu fiyata demeniz çok zor değil anlarım sorunda degil aciliyetide yok hani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.