Şimdi Ara

EVGA GeForce GTX 1080 Tİ FTW 3 11 GB - Kullanıcı İncelemesi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
351
Cevap
8
Favori
23.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üstad s.a çok güzel kart sıkıntısız kullanmanı temenni ederim. Sormak istediğim sen aldığında karta ne kadar ücret ödedin ve nereden satın aldın.
  • SkeironnWH S kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Pubg oynamadığım için bahsettiğiniz ayarlarda bir test videosu paylaşamıyorum ayrıca görüldüğü üzere konudada artık bir video paylaşımı yapmıyorum çünkü bu tür konulara genelde bir ilgi olmadığı için sanırım forumda ilgili kullanıcılar bu tür videolardan yararlanmıyor yada faydalı bulmuyor olmalı ki herhangi bir yorumda bulunmayarak katkı sağlamıyorlar.Forumda ilgi gören konularda belli olunca haliyle yapılan uğraşa ve harcanan zamana değecek bir sonuç ortaya çıkmıyor.Yinede istenilen oyunlar olursa paylaşmaya çalışırım.

Teşekkürler :)
  • Güzel konu emeğine sağlık benim merak ettiğim bu yeni çıkan Kingdom Come: Deliverance şuan tüm kartları ağlatıyor, oyuna sahipsen kartın ile en azından oc yapıp bir 2k denesene çoğu yerde Gtx 1080Ti 2k da bile 18 fps değerlerini görüyordu.
    Sorunu şöyle cevaplamaya çalışayım,

2K, scale 120, Shadow ve Foilage very low, diğer tüm ayarlar Ultra, 90-110 arası seyrediyor FPS. Bende de aynı kart mevcut.
  • # Ace # kullanıcısına yanıt

Oyunun mevcut kartlarda optimizasyon konusunda sorun çıkardığını ve 1080 Tİ de dahil diğer kartlarda büyük bir performans sorunu olduğunu görünce satın almadım fakat denemek için alıp oynayacağım.Oyunu aldıktan sonra 1080p ve 2K videosunu konuda paylaşırım.
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Anladım daha alınmamış ise 1-2 hafta içinde 2. günceleme geliyor fps sorunu ve resmi tr yamada eklenecek, ondan sonra duruma göre alıp video eklersen sevinirim.
  • # Ace # kullanıcısına yanıt
    Güncelleme gelecekse o zaman beklemek daha doğru olur çünkü forumlarda ve performans videolarına baktığımda oyunun büyük ölçüde optimizasyon sorunu olduğu görülüyor.Bu nedenle güncellemeyi ve resmi Türkçe yamayıda bekleyip ondan sonra eklemek sanırım daha iyi olacaktır.

Hocam Steam üzerinden alıp 2 saat oyun süresini geçmedikçe iade hakkınız var.Bende bu nedenle alıp deneyip denemek istedim.Güncelleme gelecekmiş bekleyip güncellemeden sonra alarak duruma bakacağım.Eğer sorunlar halen devam ediyorsa vakit geçmeden iade ederim.
  • Pubg için video talepleri aldım fakat oyun elimde olmadığı için video ekleyemiyorum.Oyuna sahip olup 1080 Tİ kullanan arkadaşlar konu altında kaydettikleri oyun içi performans videolarını paylaşırlarsa merak edenler için yararlı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 17 Şubat 2018; 19:44:30 >
  • Far Cry 5 ve bir süre önce resmi Türkçe dil desteğine kavuşan Kingdom Come: Deliverance performans videolarını yakında konuda paylaşacağım.
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Beklemedeyiz Murat hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FAR CRY 5 2K&4K ULTRA BENCHMARK

KİNGDOM COME:DELİVERANCE 2K ULTRA HİGH

• Paylaşımlarınız için teşekkürler hocam =)

• FAR CRY 5 4K ULTRA GAMEPLAY(2160P UPLOAD)

• Bu tarz konulara ilginin fazla olması gerektiğini düşünüyorum. Arkadaşım Murat vakit ayırarak oyun içi performans videoları çekiyor benim gözümde duderandom84 veya wolfgang gibi youtube kanallarından bir farkı yok hatta siz soru sorsanız yanıtını alırsınız diğer kanallarda bu mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boss06

Bu tarz konulara ilginin fazla olması gerektiğini düşünüyorum. Arkadaşım Murat vakit ayırarak oyun içi performans videoları çekiyor benim gözümde duderandom84 veya wolfgang gibi youtube kanallarından bir farkı yok hatta siz soru sorsanız yanıtını alırsınız diğer kanallarda bu mümkün değil.
    Her insanın ulaşabileceği seviyede bir kart olmadığı için performans testleri yada incelemesi pek ilgi çekmiyor.
  • ftw olmasa da gigabyte aorus extreme karta sahibim. Yıllar sonra GTA 4 oynayayım dedim 2k full ayarlarda en detailler %100'de. 60 fps veriyor bu oyun harbi sorunluymuş yahu :D

16 gb ram
    i7 6700k

monitör pg279q. Dedim herhalde 165 fps alırım ama yok abicim 60 a şükrediyoruz :D
  • Paylaşım için teşekkürler gerçekten çok iyi muazzam bir kart iyi günlerde kullanın
  • Teşekkürler.

• Emeğinize sağlık.Mükemmel bir inceleme olmuş.Kart efsane güle güle kullanın
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.